Dagmar H.

Dagmar Hrabě
Účet ověřený:
němčina, německý jazyk - státní zkouška, anglický jazyk, angličtina, italský jazyk - státní zkouška
Mikulov, Břeclav
Doučuje i přes skype / internet
350Kč - 500Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
7h průměrná rýchlost odpovědi

Ráda vás naučím německý, anglický či italský jazyk. Žila jsem dlouhodobě v zahraničí, kde jsem měla možnost studovat místní jazyky, kulturu, zvyklosti. Složila jsem úspěšně zkoušky na Goethe Institutu v Curychu a Cils zkoušky v Padově.
Myslím si, že každého člověka bez vyjímky lze naučit cizí jazyk. Je třeba jen najít správnou metodu a vydržet:-)
Aneb kolik řečí znáš tolikrát jsi člověkem...
Tak neváhejte!Reference

Paní Dagmar jsem si našla,když jsem potřebovala naučit italštinu a sama už jsem se doma nedokázala pohnout v jazyku dál. Je velmi příjemná, na každou hodinu skvěle připravená a učivo vždy vysvětlí tak, abych ho pochopila. Na její lekce se vždy těším. Dagmar můžu jedině doporučit!

Zdenka M. - 29. 9. 2018

Slečnu Dagmar mohu jen vřele doporučit všem i těm, co se bojí s němčinou znovu začít jako já. Lekce s ní mě moc bavily a hlavně mi usnadnily práci v práci:D

Tereza +. - 16. 5. 2018

Dagmar mohu vřele doporučit. Velmi přátelská, na hodiny je vždy skvěle připravená, učivo dokáže dobře vysvětlit. Vždy jsme si i hezky pokecaly, samozřejmě v němčině

Lucie A. - 27. 3. 2018

Dagmaru můžu všem, kteří se chtějí učit německy, vřele doporučit. Učivo umí vysvětlit skvělou zábavnou formou. S kolegou se na ni ve společnosti Amikov, s.r.o. vždy každý týden těšíme :-) Umí nás skvěle na motivovat. Jako firemní lektorku jí můžu vřele doporučit :-)

Marek K. - 10. 3. 2018

Doučování italštiny s Dagmar je radost. Má bohaté osobní zkušenosti s touto zemí a to posouvá lekce na ještě vyšší úroveň. Je připravená, poradí, trpělivá, ví kde hledat informace, zná a své zkušenosti ráda "posílá" dál. Časově je velmi flexibilní a snaží se vždy vyjít vstříc. Na tohle doučování se vždy velmi těším.

Kristýna Z. - 10. 6. 2017

Asi jako jednu z mála mě Dagmar učí italštinu. Mohu jen doporučit. Na hodiny je vždy připravena, vše vysvětlí do detailů a přitom jsou hodiny zábavné a vtipné. Pořád mě nutí se učit, připravovat a "hnát" dopředu nejen v gramatice, ale i v tom, jak mluvit, jaká slova kde použít .... a to může naučit jen ten, kdo opravdu v té zemi žil a ví ... takže za mě ... .rozhodně ANO, mohu jen doporučit a zároveň poděkovat, nebýt Dagmar, asi italsky neumím, nebo ne tolik, co umím díky ní. Dlouho jsem doučování hledala, protože italsky moc lidí neučí a měla jsem velké štěstí... Je skvělá. Draha

Drahomíra R. - 9. 5. 2017

Dagmar mohu jen doporučit. Její hodiny jsou zábavné, je vždy výborně připravená, naučí příjemnou formou. Pokud se chcete zdokonalit je výborným průvodcem. Dojíždí a časové se snaží přizpůsobit. Motivuje ke stále lepším výsledkům. Doporučuji.

Iveta Z. - 22. 2. 2017

Spokojenost :-)

Kateřina T. - 6. 2. 2017

Dobrý den všem, co hledají kvalitní doučování. Dagmar můžu jen doporučit!!! Její flexibilita je pro nás, co pracujeme velkou výhodou. Snad smím říct, že Dagmar je perfekcionistka, takže nikdy nic neodbyde. A to jak přípravu na hodinu, tak i samotnou výuku. Vysvětlí Vám vše, co Vám není jasné a neskončí, dokud zcela neporozumíte. Díky tomu, že je na hodiny vždy na každého individuálně připravená, tak výuka není mdlá nebo stereotypní. I kvůli tomu od ní pochopím spoustu učiva v hodině, čili se nemusím doma doučovat, což ocení zase má rodina. :) Určitě doporučuji!!!

Jana K. - 24. 1. 2017

Vážím si práce paní Dagmar. Je lidská, milá, vtipná. Byli jsme ve skupince 2 studenti s odlišnou jazykovou úrovní. Asi to pro ni nebylo lehké, ale vzala to jako výzvu a vždy se snažila skloubit výuku ke spokojenosti každého z nás.

Lucie Š. - 4. 1. 2017

Dášenku jsem našla na základě referencí, potvrdilo mi to, co je tady napsané už od ostatních, na každou hodinu s ní se moc těším...

Snovická J. - 22. 12. 2016

Ráda bych se přidala k řadě těch, kteří velmi pozitivně hodnotí výukový program angličtiny slečny Hrabětové. Docházím pravidelně již několik měsíců a s výukou, znalostmi i průběhem výuky jsem opravdu velmi spokojená. Ráda bych ji tímto vřele doporučila dalším studentům.

Lada L. - 24. 11. 2016

Dobrý den. Paní Dagmar doučuje angličtinu mého syna již několik měsíců, mohu ji vřele doporučit. Zlepšení v angličtině je u mého syna znát, je vidět, že mu to hodně pomohlo. Na lekce dojíždí k nám domů, vždy přesně na čas, perfektně připravená, je milá a vstřícná. Syn je s doučováním také spokojený a baví ho to.

Alena S. - 14. 11. 2016

Dobrý den, slečna Dáša mě doučuje německý jazyk a jsem s ní velmi spokojená. Její přístup je profesionální, na lekce vždy perfektně připravená, výuka šitá přímo na míru mým potřebám. Je kreativní, milá, vstřícná, trpělivá, ale zároveň důsledná lektorka a to je přesně to co potřebuji. Takže jí tímto velice děkuji a všem vřele doporučuji!

Marcela Š. - 19. 10. 2016

Dobrý den, Se slečnou Dášou mám doučování přes Skype (Němčinu).Sice jsem se této formy doučování ze začátku bála, ale hned v první lekci ze mě všechny obavy spadly, protože na mě působila a působí mile a přívětivě. Dokáže odhadnout Vaše slabé stránky a ty pilovat až do úmoru.S notnou dávkou trpělivosti.Za což ji obdivuji. K tomu všemu mě Němčina začíná bavit a dokonce se na další lekce těším.Což se mě dřív nestávalo. Je to člověk na správném místě, protože ji záleží na tom, aby pro Vás její lekce byly přínosem. Takže s čistím svědomím všem doporučuji.

Klára C. - 27. 9. 2016

Ráda doporučím ostatním :-) Super individuální přístup, Dagmar je velmi ochotná a se vším ráda poradí a pomůže.

Markéta Š. - 19. 9. 2016

Dobrý den, paní Dagmar můžu jen vřele všem doporučit!!! Byla jsem s ní naprosto spokojená!! Dojížděla za mnou, vždy mi vyhověla když jsem potřebovala a měla jsem čas. Doučovala mě z anglického jazyka - příprava k maturitě. Všechno mi skvěle vysvětlila, je trpělivá, perfektní přístup!!! Každý den šly vidět pokroky, kterých jsem nedocílila ani za rok ve škole. Každý den mě motivovala k lepším výsledkům, kterých jsem opravdu dosáhla! Pokud hledáte někoho na doučování jazyků, tak je to právě paní Dagmar!!! Byla to ta nejlepší lektorka jakou jem kdy měla!!!!

Veronika L. - 27. 8. 2016

Dobrý den všem, po zkušenostech které jsem měl z jiných doučování jsem měl obavy i u sl. Dáši. Nyní můžu říci že jsem chybu neudělal, když jsem ji požádal o doučování. Na každou hodinu je dokonale připravená a učivo které nepobírám mi detailně vysvětlí. Němčinu potřebuji využívat při zaměstnání a proto ji směřujeme na obchodní a logistiku. V tomto ohledu předčila mé požadavky. Tím že mi vychází vstříc i časově je už jen takový bonus. I když nerad to píši, protože pak bude mít méně času na mně, tak ti kteří hledají někoho na doučování obraťe se sem = nebudete litovat. Tím to bych chtěl sl. Dáši poděkovat za její trpělivost a vstřícnost. Přeji Vám hodně spokojených žáků jako jsem já - děkuji

Martin Š. - 8. 8. 2016

Dáša mě doučuje angličtinu a mohu ji vřele doporučit. Je velmi trpělivá, vstřícná a velmi důsledná lektorka. Vše probere do detailu a gramatika se mi s její vysvětlením zdá jednodušší a srozumitelná. Angličtinu potřebuji pro svou práci a nejsem zrovna fanda tohoto jazyku, ale s Dášou začínám tomuto jazyku přicházet na chuť i víc ho používat. Všem mohu jen doporučit a jí poděkovat.

Š P. - 18. 7. 2016

Dobrý den, moje reference na slečnu Dagmaru mohou být jedině kladné, jinak to ani nejde, protože je flexibilní (dojede na místo určené klientem, v den a hodinu,která vyhovuje klientovi), výuka je efektivní, funkční,rychlá,založená na individuálních potřebách a co je hlavní- jsou vidět pozitivní výsledky. Vřele doporučuji... Nikdy není pozdě začít si doplnit vědomosti....

Magdaléna P. - 7. 7. 2016

I podle mého názoru je Dáša opravdu člověk na správném místě...doučuje mě německý jazyk, kdy si opravdu všímá, co mi nejde, systemicky danou problematiku probírá, opakuje a přizpůsobuje člověku. Všímá si různých nedostatků, na které následně hledá cvičení, takže i její příprava je důkladná a poctivá. Je opravdu nápaditá, milá, vstřícná... Dojíždí za člověkem, i obráceně :). Vážím si její práce!

Dagmar Č. - 4. 7. 2016

Potřebovala jsem si doplnit němčinu, protože hledám práci v Rakousku. Dáša se mnou napsala životopis, poradila mi jak komunikovat přes telefon a jak mluvit při pracovním pohovoru....Jednoduše a nekomplikovaně vysvětluje gramatiku dokud to nepochopíte. Donutí vás učit se...:-)

Adriana H. - 27. 4. 2016

Dáša má lekce detailně připraveny, přistupuje individuálně k výuce a problematické části gramatiky umí vystětlit, tak že to prostě musíte pochopit:-) Neustále vás bude motivovat a hnát dál... Její lekce jsou velmi příjemné a přínosné. Doporučuji!

Daniel N. - 26. 4. 2016

Dášu můžu všem, kteří se chtějí učit německy, vřele doporučit. Učivo chápu lépe, než kdysi ve škole a jelikož je velmi sympatická a milá, nestydím se před ní. Celkový dojem velmi dobrý. Doučování mě dokonce baví, což je skvělá motivace.

Lenka K. - 16. 4. 2016


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci