Katarína M.

Katarína Miškovičová
Účet ověřený:




portugalština, angličtina
Brno, 60200
Doučuje i přes skype / internet
260Kč - 300Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
80% zodpovězených zpráv
19h průměrná rýchlost odpovědi

Dobrý deň/Ahoj všetkým :-)

Ponúkam doučovanie portugalského jazyka, ktorý som 5 rokov študovala na Filozofickej fakulte Masarykovej univerzity v Brne a štúdium som úspešne ukončila magisterskou skúškou. Svoje znalosti som prehĺbila na 5 mesačnom štúdijnom pobyte v Porte v Portugalsku. Z anglického jazyka som úspešne zložila skúšku FCE a získala certifikát First Certificate in English (B2 úroveň). Neustále sa v jazykoch zlepšujem a posúvam dopredu. Mojou najväčšou motiváciou sú viditeľné zlepšenia u mojich žiakov. Sústreďujem sa na doučovanie gramatiky a konverzácií. Mám skúsenosti s individuálnym doučovaním aj so skupinovou výukou. Výuka môže prebiehať aj cez skype. Osobná výuka je možná v Brne a okolí.

Teším sa na Vás! :-)



Reference

Katka ma doučuje angličtinu a nikdy som s ňou nemal žiadny problém. Je to mladá, cieľavedomá a veľmi šikovná holka. Vždy je na hodinu dobre pripravená aj napriek tomu, že mi pomáha s odbornou angličtinou pre chemikov. Som s Katkou veľmi spokojný.

Miroslav B. - 12. 12. 2016

Všem, kteří mají chuť se učit portugalsky, Káťu doporučuji. Učí mě od září 2016 přes Skype. Je to velice pohodlné, protože se nemusí nikam dojíždět a o vyučovací hodinu se nemusíte dělit s dalšími studenty. Káťa mě učí tak, abych portugalštinu uměla hned také používat a to je bezvadné.

Monika P. - 9. 12. 2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci