Jan S.

Jan Satke
Účet ověřený:
 angličtina
 Praha
  290Kč - 300Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  90% zodpovězených zpráv
  8h průměrná rýchlost odpovědi

Angličtinu vyučuji již 15 let, jsem zkušený učitel. Jsem v kontaktu s rodilými mluvčími. Velký důraz kladu na konverzaci v angličtině. Jsem schopen podrobně vysvětlit gramatiku. Jsem velmi trpělivý. Dojíždím po celé Praze.Reference

Tohoto pána mohu jen doporučit, velmi spolehlivý člověk, který nikdy nepřijde pozdě a má neskutečnou trpělivost. Nejen, že Vás naučí jazyk, ale během hodiny se i zasmějete, což je dobré odreagování :)

Hana K. - 27. 2. 2018

Pana Satkeho mohu vřele doporučit !!!! Příjemný a zodpovědný přístup, vždy se na všem dohodneme. Docházení domu je velké plus.

Nikol K. - 14. 2. 2018

Ing. Satke je velmi dobrý a spolehlivý znalec gramatiky a dává pěkné věty synovi za domácí úkol k překladu z češtiny do angličtiny. Snaží se ho tak dobře připravit na přijímací zkoušky na 6ti leté gymnázium, které jsou zejména písemné. Na to, že není pan inženýr původním vzděláním učitel, je schopen učit velmi dobře.

Vaclav S. - 5. 2. 2018

Pan Jan Satke doučuje velmi trpělivě mého 11-ti letého syna anlický jazyk. S pánem i výukou jsme velice spokojeni. Pokud potřebujete doučit tak určitě doporučuji :)

Kamila K. - 24. 1. 2017

Pan Jan Satke je velmi kvalitní lektor anglického jazyka s velkou trpělivostí .-) Jsem spokojen a mohu jenom doporučit !!!

Jan P. - 19. 1. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci