Jan S.

Jan Satke
Účet ověřený:
angličtina
Praha, 10000
290Kč - 300Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
70% zodpovězených zpráv
12h průměrná rýchlost odpovědi

Angličtinu vyučuji již 15 let, jsem zkušený učitel. Jsem v kontaktu s rodilými mluvčími. Velký důraz kladu na konverzaci v angličtině. Jsem schopen podrobně vysvětlit gramatiku. Jsem velmi trpělivý. Dojíždím po celé Praze.Reference

Za mě spokojenost. Flexibilita časová, gramatika i konverzace, tak jak jsem si představoval a potřeboval. Já mohu jen doporučit!

Ondřej H. - 18. 5. 2018

Dobrý den všem, co se rozhodli věnovat svůj volný čas výuce angličtiny. Po výměně lektorů během minulého roku jsem se zabydlel u pana Jana Satka a i přesto, že jsem těžce chápající žák, je pan učitel velmi a to zdůrazňuji velmi trpělivý. Dokonce je při hodinách i veselo. Pevně doufám, že vydrží mojí natvrdlost i v následujících měsících. Děkuji panu lektorovi za trpělivost.

Tomáš S. - 29. 4. 2018

Pan inženýr je kouzelník. Dokázal mě během 1 víkendu připravit na pracovní meeting vedený v AJ a to jsem nikdy před tím nekonverzovala, AJ jsem používala jen v písemné formě. Pan Jan je skvělý učitel a člověk. AJ jsem se vždy bála a ve škole pro mě byla utrpením, nyní se těším na další spolupráci s panem inženýrem. Jiného lektora AJ již nechci.

Monika S. - 22. 4. 2018

S panem Satke jsem velice spokojen, velké plus je, že chodí k Vám domu,takže nemusíte nikam dojíždět a plně se Vám věnuje, vždy je výborně připraven a musím uznat, že má velkou trpělivost. Umí skutečně učit a naučí. Vřele ho mohu doporučit.

Miroslav D. - 21. 4. 2018

Pan Satke je spolehlivý, trpělivý, výuku má promyšlenou, přizpůsobuje ji mým potřebám, jsem velmi spokojen.

Vladimír K. - 31. 3. 2018

Naprostá spokojenost, na čem se dohodneme to sedí. Výuka je přizpůsobena mým požadavkům, určitě doporučuji.

Milan Š. - 26. 3. 2018

Tohoto pána mohu jen doporučit, velmi spolehlivý člověk, který nikdy nepřijde pozdě a má neskutečnou trpělivost. Nejen, že Vás naučí jazyk, ale během hodiny se i zasmějete, což je dobré odreagování :)

Hana K. - 27. 2. 2018

Pana Satkeho mohu vřele doporučit !!!! Příjemný a zodpovědný přístup, vždy se na všem dohodneme. Docházení domu je velké plus.

Nikol K. - 14. 2. 2018

Ing. Satke je velmi dobrý a spolehlivý znalec gramatiky a dává pěkné věty synovi za domácí úkol k překladu z češtiny do angličtiny. Snaží se ho tak dobře připravit na přijímací zkoušky na 6ti leté gymnázium, které jsou zejména písemné. Na to, že není pan inženýr původním vzděláním učitel, je schopen učit velmi dobře.

Vaclav S. - 5. 2. 2018

Pan Jan Satke doučuje velmi trpělivě mého 11-ti letého syna anlický jazyk. S pánem i výukou jsme velice spokojeni. Pokud potřebujete doučit tak určitě doporučuji :)

Kamila K. - 24. 1. 2017

Pan Jan Satke je velmi kvalitní lektor anglického jazyka s velkou trpělivostí .-) Jsem spokojen a mohu jenom doporučit !!!

Jan P. - 19. 1. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci