Speciální přístup k Vašemu dítětiLea D.

Lea Dominika Bicanová
Účet ověřený:
matematika - zš, čeština - zš, anglický jazyk, francouzský jazyk
Brno, 61200
Doučuje i přes skype / internet
150Kč - 200Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
90% zodpovězených zpráv
48h+ průměrná rýchlost odpovědi

Jsem absolventka pedagogického lycea a v současnosti studuji psychologii. Mám bohatou pedagogickou praxi (MŠ, ZŠ, ZŠ speciální a praktická, tábory apod)
V současné době doučuji několik dětí, snažím se pro každého najít ten nejvhodnější způsob výuky. Dětem stavím hodinu na míru. Učím je efektivní a hravou formou. Nezaleknu se ani jejich specifických problémů. Mám na starosti několik dětí se specifickými poruchami učení a chování.
Řídím se heslem, že každé dítě má šanci a právo na úspěch!

V současné době doučuji pouze dopoledne. Je Vaše dítě nemocné a potřebuje pomoci s učivem u Vás doma? Ráda mu pomohu.Reference

Leu určitě doporučuji,jsem velmi ráda,že dceru doučuje právě ona.Dcera se na ni pokaždé těší,dceři velmi pomáhá nejen v Aj,ale celkově,zvedá jí sebevědomí,zbavuje strachu z neúspěchů.Mají spolu i hodně společných témat,která Lea dokáže krásně zakomponovat do doučování.Sama se na ni vždy těším a jsem moc ráda,že to s námi "potáhne" dál a nebojí se a má chuť jít do nového,"neznámého".

Ivana Č. - 14. 12. 2018

Lea je pro naši dceru nejlepší doučovatelka,jakou můžeme mít.Je pro ni obrovským přínosem nejen v Aj,ale celkově po všech stránkách,dceru podporuje,zvedá jí sebevědomí,zbavuje obav.Dcera ji má velmi ráda,těší se na ni a chtěla by jí vždy toho tolik říct.Leu zajímá dítě celkově,nejen předmět,ve kterém doučuje.Opravdu je vidět jak hezký vztah má k dětem.Sama se na ni pokaždé těším :-) Určitě Leu doporučuji.Jsem moc ráda,že to spolu "potáhneme" dál a má chuť jít s námi do nového a neznámého :-)

Ivana Č. - 13. 12. 2018

Slečna Lea je velmi sympatická. Dcera je nadšená a poprvé jsem od ní slyšela, že jí učení baví.. Ještě počkáme na výsledky doučování, ale věřím že se brzy dostaví.

Sylva S. - 11. 10. 2018

Slečnu Leu velmi doporučuji. Pracuje se synem velmi efektivně a zábavně. Lea je sympaticka, má profesionální přístup, umí zaujmout. Těšíme se na další spolupráci.

Veronika V. - 1. 5. 2018

Bezvadná dáma.Velmi příjemná,spolehlivá!!Dcera si ji moc chválí.Výsledky velmi pozitivní. Přístup k výuce profesionální.. Určitě doporucuji;-)

Martina K. - 29. 3. 2018

Slečnu Leu určitě doporučuji. Je spolehlivá, na hodiny vždy připravená. Rozhodně její doučování je pro syna přínosem. Sama zjistí nedostatky a zaměří se na ně. Skvělá, příjemná a usměvavá.

Renata R. - 29. 3. 2018

Slečnu Leu Bicanovou bych vřele doporučila,je příjemná, milá a hlavně to s dětmi umí,její příprava na hodinu češtiny s dcerou byla skvělá.

Silvie P. - 26. 3. 2018


Kontaktní formulář


Napsat referenci