Quick questions

Help students with their questions and make your profile more visible. You can answer the questions directly via a form after logging in.
Send your question

Dotaz - není zde fórum, tak tady

Zdravím všechny, bohužel tady není žádné fórum, tak píšu sem, jen ze zajímavosti by mě zajímalo: - když odpovíte lidem na poptávku na doučko, kolik z nich vám reálně odpoví zpět? - kolik z nich zprávu vůbec zobrazí? Díky! :)

Answers:

70% dejme tomu ;)

Elektromagnetické jevy

Lea V.
fyzika - zš

Jak závisí napětí alternátoru a dynama na rychlosti otáčení? Co neustále mění střídavé napětí? Děkuji předem za odpověď

chemie, pomoc za peníze

Mikhail I.
chemie

a) Kolik vody musí protéct z pramene do jezírka aby se vysrážel 1 kg křemene? b) Kolik vody musí protéct z jezírka do potoka aby se vysrážel 1 kg křemene? c) Vyslětlete, k čemu potřebujeme znát hodnotu pH?

Rýsovat

Monika L.
matematika

narysuj úseku SA, aby SA=5cm. sestroj kružnici k(S, r=25cm).pomoci kruzitka vyžínač body B a C tak, aby ležely na kružnici k (Ab) =4cm a (AC) =3cm. Narysuj trojúhelník ABC.

Answers:

Posílám svůj postup a souhlasím s kolegou, že tam má být nejspíše r = 2,5 cm. Jak psal kolega, jsou 4 možná řešení (jedno mám na obrázku a pak další 3).

řešeni slovních uloh rovnicemi

Jiří K.
matematika

Prosím pomůžete my moc tomu nerozumím? Děkuji.

Answers:

Dobrý den, zasílám podrobné řešení první úlohy:

Slovní druhy

Lea V.
český jazyk

Dobrý den, potřebuju poradit s úkolem: Vytvořte věty podle zadání (číslice ukazují slovní druhy): 1) 3,2,8,2,1,5,6,7,1 2) 7,2,1,8,1,3,5,10 3) 9,5,6,5,3,1 4) 6,5,7,3,7,2,1 5) 4,2,1,5,8,6,5 Předem děkuji

Answers:

Ahoj Leo,

zkusíš něco vymyslet a pokusíme se to dát dohromady? :)

Fyzika

ZAY0
fyzika

1. Popiš atom, jeho 2 části a částice v atomu (umístění a náboj částic) 2. Jak a z čeho vznikne kladný Izáporný/ iont? 3. a)Existuje menší náboj než má elektron? b) Jak se nazývá jeho náboj? 4. Pojmenuj částici, která má 17 protonů, 16 neutronů a 14 elektronů. 5. Pojmenuj částici, která má 14…

Answers:

Dobrý den, otázek máte opravdu mnoho. Bylo by dobré, kdybyste je zkusil vyřešit nejprve sám (například dohledat odpovědi v učebnici nebo na internetu) a do rychlých otázek byste pak vložil jen otázky, se kterými si opravdu nebudete vědět rady. Třeba zjistíte, že si se všemi otázkami poradíte sám :-). Případně si domluvte s nějakým lektorem doučování.

PIŠTE

Nela P.
Doučováni

Kdyby někdo potřeboval doučování tak pište na můj EMAIL je na mým profilu.

Answers:

Já Vám nabízel 60 minut za 250,- Kč. Musíte si uvědomit, že tohleto není práce, ve které někam přijdete, něčím tam hýbete nebo něco mačkáte a jakmile odtrpíte pracovní dobu, jdete zase domů. Jinými slovy nemůže to dělat každý, je na to potřeba určitý fištrón. Proto se za to neplatí 120-150 jako za běžnou brigádu. A vlastně pokud si to spočtete - správný lektor si dělá na hodiny i přípravy a podobně, tudíž čas strávený s Vámi není jeho jediná investice času do Vás, za kterou platíte.

řešeni slovních uloh rovnicemi

Jiří K.
matematika

Prosím pomůžete at vím jak na to ?

Answers:

Vždy jde o to, sestavit si dvě rovnice, takové jako jsou v 1. příkladě už sestavené. U příkladů 2-4 jsem ti tyto rovnice označil červeně. Z jedné z nich je potřeba si vyjádřit samostatně x nebo y a poté ho dosadit do té druhé. U prvního příkladu jsem zkoušku udělal, u těch zbylých se mi nevešla na papír, ale dělal jsem je také, výsledky odpovídají.
?
Send your question