study questions

Studijní otázky

Rychlá pomoc s domácím úkolem
nebo
Ferdinand

Matematika- množiny

dobrý den, která možnost představuje správnou odpověď Je to A? děkuji

Anonymní autor

Elektrodynamika - vektorový potenciál

Dobrý den, zajímá mě řešení této úlohy 41. Na internetu jsem řešení nenašel. Děkuji za odpovědi.

Anonymní autor

Fyzika

Dobrý den dostal jsem úkol a nevím jak počítat Děkuju za pomoc

Anonymní autor

Genetika dvojčat

Dobrý den, projížděla jsem si nějaké modelové otázky z biologie na medicínu a chtěla bych objasnit toto. Správná odpověď je A, ale já dala D, cože není dobře. Říkám si, že dvojvaječná dvojčata se vyvíjejí v jiném prostředí, což právě by mělo největší vliv? Očividně ne, je tu někdo, kdo by mi…

Anonymní autor

Kolik osobních automobilů a kolik autobusů stálo na parkovišti

Na parkovišti stálo během dopoledne 120 vozidel. Za automobil se platí 20 Kč, za autobus 50 Kč. Hlídač vybral za parkování celkem 2 640 Kč. Kolik osobních automobilů a kolik autobusů stálo na parkovišti?

Anonymní autor

Optika

Dobrý den, mám trochu guláš v optice. Když dochází k lomu světla, tak je závislý na frekvenci, vlnové délce, barvě a podílu dvou prostředí? Barva světla je závislá na vlnové délce (jenom nebo?)? Index lomu je závislý na frekvenci a vlnové délce? Odraz je závislý na vlnové délce či frekvenci. Doufám…

Anonymní autor

16:9, úhlopříčka

Dobrý den, mám obdélník s úhlopříčkou dlouhou 139,7 cm a poměr stran je 16:9. Prosím, neuvedete mi rozměry obdélníku? Děkuji.

Еміль Ф.

Deskriptivní geometrie. Mongolove promitani

Sestrojte čtyřboky pravidelný hranol dany středem S = [-10; 65; 55] a vrcholem A = [-20; 80; 10] v rovine p kolme k půdorysně. Pobočna hrana AA' = 40, y_A' < y_A.