Nejlepší doučování ruského jazyka.Abroskina Z.

Abroskina Zoya
Účet ověřený:
ruský jazyk
Prague 2 - Vinohrady, Prague 2 - Vinohrady, Prague 2 - Vinohrady
Doučuje i přes skype / internet
80Kč - 280Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
doučuje i skupiny
90% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Poskytuju doučování ruského jayzka. Jsem rodilá mluvčí s magisterskou specializaci pedagogiky. Za sebou mám již mnoho let zkušeností výuky jazyka pro cizince. Nabízim privatní výuku jak pro zlepšení gramatiky, tak i prostého vyjádření v konverzaci. Dalo by se domluvit i na hodinách pro větší skupiny. Využijte si přiležitosti zlepšit Vaší úroven jazyka)

I am offering professional private lessons of russian language. With many years of practice as a teacher and a Masters degree in pedagogics, I am sure that together we will be able to improve your level of language drastically! All the lessons will be customized according to your own level and depending on that a special programm will be developed. Whether it is grammar or oral skills that you need to improve, dont hesitate and contact me.Reference

Našel jsem Zoyu na poslední chvíli před výjezdem do Ruska pro intenzivní kurz základů ruštiny. Nemohl jsem najít lepší učitelku. Výuka probíhala v bytě na Žižkově, ale mohli jsme se scházet i ve městě. Vždy byla časově flexibilní, takže s plánováním nepravidelných hodin nebyl problém. Zoya umí poznat, čemu student nerozumí a přizpůsobit tomu výuku. Také je vždy pozitivní a umí motivovat ke zlepšení.

Václav H. - 13. 9. 2018

Paní Zoyu A. rozhodně vřele doporučuji, skvěle mě připravila na přijímací zkoušky. Je velice zkušená, má učitelské schopnosti, vše trpělivě vysvětlí. I když hovoří česky, během výuky konverzujete pouze rusky, což je skvělé nejen pro zlepšení komunikace, ale i odstranění studu. Doporučuji všemi deseti:-)

Veronika G. - 17. 5. 2018


Kontaktní formulářNapsat referenci