O nás - tým Doučuji.eu

Dychtiví po vzdělání a nových poznatcích jsme jen tak z dlouhé chvíle
vymysleli tento prostor, aby si i ostatní mohli vyměňovat a sdílet svoje znalosti.

 

Šimona Tomková

Šimona Tomková Simona studuje mediální komunikaci v Trnavě. Má na starosti doučovatele, pomáhá vylepšovat jejich profily a také publikovat zajímavé blogy. Organizuje komunitní setkání a ve volném čase také ráda hraje volejbal a šije.

Peter Trubačík

Peter Trubačík Programátor a tvůrce webových stránek, který rád spolupracuje na dobrých projektech. Je absolventem informatiky na Technické univerzitě v Košicích. Součástí týmu se stal v říjnu 2015 a jeho úkolem je zajišťování funkčnosti webu a jeho další vylepšování. Kdysi svůj volný čas věnoval zejména sportovní střelbě, nyní více cyklistice, pokru, psychologii nebo dobrým filmům bez reklam.

Juraj Svinčák

Juraj Svinčák Absolvent Materiálovo-technologické fakulty STU. Nejdůležitější člen týmu, hlava plná neuvěřitelných nápadů, z nichž právě tento byl nejrealizovatelnější. Je koordinátorem projektu a každý den přichází s novými kreativními nápady. Atlet tělem i duší zvyklý posouvat svoje hranice.

Tomáš Palkovič

Tomáš Palkovič Absolvent Matfyzu a Fakulty managementu UK v Bratislavě. Tvůrce webů a podnikavec. V tomto projektu může za to, že to celé funguje. Ve volném čase sportovec a muzikant, který rád mění věci okolo sebe k lepšímu.


Ján Kovács

Ján Kovács Webový designer, grafik a kodér, duše www.kovidesign.sk, který vymyslel celý vizuál Doučuji.eu. Tvorba webových stránek, design, corporate identity, branding and co., jsou jeho vášní, a to nepřeháníme. Každý den sleduje nové trendy, díky čemuž se jeho práce vyznačuje čistotou designu a objevuje se ve známých galeriích. Jinak je cinefil, gurmán a nadšenec F1.