O nás - tým Doučuji.eu

Dychtiví po vzdělání a nových poznatcích jsme - jen tak z dlouhé chvíle -
vymysleli tento prostor, aby si také ostatní mohli vyměňovat svoje znalosti.

 

Dominika Poláková

Dominika Poláková Dominika miluje cestovaní a využívá každou příležitost navštívit novou zemi a naučit se nový jazyk. Kromě rodné slovenštiny aktivně ovládá angličtinu, němčinu a španělštinu. Členkou týmu se stala v Červenci 2014 a je zodpovědná za realizaci projektu na rakouském trhu.

Peter Trubačík

Peter Trubačík Programátor a tvůrce web stránek, který rád spolupracuje na dobrých projektech. Je absolventem informatiky na Technické univerzitě v Košicích. Součástí týmu se stal v říjnu 2015 a jeho úkolem je zajišťování funkčnosti webu a jeho další vylepšování. Kdysi svůj volný čas věnoval zejména sportovní střelbě, nyní více cyklistice, pokru, psychologii nebo dobrým filmem bez reklam.

Juraj Svinčák

Juraj Svinčák Absolvent Materiálovo-technologické fakulty STU. Nejvyšší člen týmu, hlava plná neuvěřitelných nápadů, z nichž právě tento byl nejrealizovatelnější. Je koordinátorem projektu a každý den přichází s novými kreativními nápady. Atlet tělem i duší, zvyklý posouvat svoje hranice.

Tomáš Palkovič

Tomáš Palkovič Absolvent Matfyzu a Fakulty managementu UK v Bratislavě. Tvůrce webů a podnikavec. V tomto projektu může za to, že to celé funguje. Ve volném čase sportovec a muzikant, který rád mění věci okolo sebe k lepšímu.


Bilgehan Arıkoğlu

Bilgehan Arikoglu Absolvent oboru Mezinárodní ekonomie na Evropské univerzitě Viadria zodpovědný za business development. Biggy je jedním ze spoluzakladatelů EdTech scény v Německu. Kromě hry na saz (hudební nástroj) rád cestuje a sportuje.

Ján Kovács

Ján Kovács Webový designer, grafik a kodér, duše www.kovidesign.sk, který vymyslel celý vizuál Doučuji.eu. Tvorba webových stránek, design, corporate identity, branding and co. jsou jeho vášní, a to nepřeháníme. Každý den sleduje nové trendy, díky čemuž se jeho práce vyznačují čistotou designu a objevují se ve známých galériích. Jinak je cinefil, gurmán a nadšenec F1.