Milena D.

Milena Duke
Účet ověřený:
 anglický jazyk, německý jazyk, anatomie, fyzika, chemie, biologie
  brno
  290Kč - 300Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  90% zodpovězených zpráv
  1h průměrná rýchlost odpovědi

Dobrý den :)
Jsem nadšený medik a milovník vědy.
Doučuji prostřednictvím Skype, z pohodlí domova anebo od září i osobně v Brně.
Specializuji se zejména na přípravu klientů k přijímacím zkouškám na Lékařské a Veterinární fakulty.
Mám mnohaleté zkušenosti a za sebou řadu spokojených úspěšných klientů.
Jde mi hlavně o to, aby student látku skutečně POCHOPIL a lekce ho bavily a měl výhodu nad ostatními studenty :)
Naučím i starší studenty bez základů .-)
Výhodou kurzů u mě je i to, že mám sama zkušenosti s mnoha fakultami v rámci přijímacích zkoušek a mám tedy velký přehled o aktuálních požadavcích a znalost know-how.
Neváhejte a zajistěte si své místo v kurzu na následující akademický rok už nyní :)
Ukázková lekce zdarma, dotazy ráda zodpovím.Reference

Lekce jsou naprosto perfektní. Milena mi pomáhá s přípravou na přijímací zkoušky na medicínu. Na každou lekci je perfektně připravená a i přes její vytíženost z ní vyzařuje pozitivní energie. Na její lekce se vždy moc těším. Je vždy ochotná se přizpůsobit mému pracovnímu rozvrhu, a to třeba i změnám na poslední chvíli. Díky přípravám na přijímačky jsem našla úžasnou učitelku a skvělou kamarádku.

Andrea J. - 20. 11. 2017

Nejlepší volba pokud chcete vždy perfektně připravené hodiny.... Velmi přátelská a zároveň důsledná lektorka s citem pro osobní potřeby studenta. Troufám si říci, že se mi doposud nedostalo kvalitněji naservírovaného vzdělaní se spoustou informací nad rámec daného tématu (Biologie, Chemie, Fyzika) Doporučuji každému, kdo se touží něco opravdu naučit!

Robin B. - 4. 11. 2017

Úžasný! Který jiný lektor Vám měsíc před zkouškou pošle k svátku vlastnoručně vyrobené flash cards s pojmy, které si pletete? :-) Milena mě připravovala 5 měsíců na zkoušku z mikrobiologie a biochemie a dopadla jsem výborně. Nemám jejím lekcím co vytknout. Umí skvěle motivovat a dozvěděla jsem se naprosto vše potřebné, plus i spoustu (i klinických) věcí navíc. Jde vidět, že jí její práce baví a že je perfekcionista. Děkuju za vše :-)

Denisa G. - 15. 8. 2017

Paní Milena je úžasná učitelka. Nemohl jsem si vybrat lépe. Naučila mě během 4 měsíců intenzivních hodin němčiny více, než jsem se naučil během 4 let na gymplu a následných 3 let v jazykových kurzech. Díky ní jsem získal svou vysněnou práci, v kterou jsem ani nedoufal a umím velmi solidně německy. Jde poznat, že Milena učí už dlouho a jde vidět, že vždycky se vžívá do role Vás - studenta. Díky tomu dbá na to, aby nebyly hodiny nudné a aby vše precizně vysvětlila. Mileno, ještě jednou děkuju! Určitě všem mohu jedině vřele doporučit.

Petr P. - 10. 8. 2017

Perfektní, perfektní, ještě jednou perfektní! Na Milenu jsem se obrátila na konci ledna s tím, že jsem měla podanou přihlášku na medicínu, ale protože mám už dlouho od střední školy a kvůli práci jsem neměla možnost připravovat se ve stejném rozsahu jako studenti středních škol, chystala jsem se na přijímačky letos vykašlat, protože jsem nechtěla učit se 4 měsíce naplno zbytečně. Milena mě přesvědčila, že to zbytečně nemám vzdávat a že s jejím propracovaným systémem a lekcemi zaměřujícími se zejména na to nejdůležitější a chytáky, se lze připravit i za takovýto časový úsek. A teď jsem přijatá na medicínu a jsem jí nesmírně vděčná! Milena má sice úžasně vypracované lekce (stal se ze mě virolog-specialista! Heslo variolla :-)) , ale co mě potěšilo nejvíce, je její úžasný přátelský přístup. Nejste pro ni jen dalším řadovým studentem, opravdu ji zajímají Vaše sny a jak se Vám daří (ale zároveň to není nepříjemná předstíraná vtíravost) a nervy s blížícím se datem přijímaček/zkoušek prožívá s Vámi :) Hodiny jsou živé (spousta kvízových otázek, super mnemotechnické pomůcky, bezchybné materiály), Milena je perfekcionistka a záleží jí na tom, aby vše dělala perfektně. Mohla bych pokračovat ve výčtu superlativ ještě dlouho, ale ušetřím Vám čas v 1 větě - "Zkuste to samy!" Nemůžete nic ztratit :) Mili, jsem nesmírně ráda, že jsem narazila zrovna na Tebe a že jsi mě "donutila" to nevzdát - děkuji!!

Eva P. - 29. 7. 2017

S doučováním jsem byla velmi spokojená. Opravdu mě překvapila kvalita doučování, ale i ochota zajistit mi více informací k tématu, které mě více zajímalo. Slečna je velice příjemná, je s ní snadná domluva a každá hodiny byla přínosem. Díky ní jsem letos zvládla přijímačky na VFU v Brně a nebojím se říct, že mám i dobrý základ pro studium na této škole. Navíc je na slečně Mileně vidět opravdové zapálení pro to, co učí, takže zapomeňte na znuděné učitele či profesory ze středních škol. Můžu pouze doporučit :)

Alexandra M. - 28. 7. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci