Medik s 8 letou praxí v přípravě na medicínu/veterinu :)Milena D.

Milena Duke
Účet ověřený:
 anglický jazyk, německý jazyk, anatomie, fyzika, chemie, biologie, čeština pro cizince
  brno
  300Kč - 500Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  90% zodpovězených zpráv
  1h průměrná rýchlost odpovědi

(Also available in English.)
Výuka možná mezi 7. ranní a 22:30. Víkendy po domluvě.

Dobrý den :)
Jsem nadšený medik (5. ročník všeobecného lékařství) a milovník vědy.

Věděli jste, že 100 gramů botulotoxinu stačí k vyhubení celého lidstva? A proč se vakcinaci říká vakcinace?

Na úspěšnosti mých studentů (nejen budoucích mediků .-) mi velmi záleží a proto ode mě můžete očekávat maximální úsilí .-)
Ke svým studentům přistupuji jako ke svým přátelům.
Mám svou práci velmi ráda a troufám si říci, že je to poznat.

Dozvíte se ode mě i spoustu užitečných pomůcek, které Vám studium velmi zjednoduší, ušetří spoustu času a budou se velmi hodit v budoucím studiu.

Doučuji prostřednictvím Skype, z pohodlí Vašeho domova.

Specializuji se zejména na přípravu klientů k přijímacím zkouškám na Lékařské a Veterinární fakulty.
Mám mnohaleté zkušenosti a za sebou řadu spokojených úspěšných klientů.
Jde mi hlavně o to, aby student látku skutečně POCHOPIL a lekce ho bavily a měl výhodu nad ostatními studenty.
Naučím i starší studenty bez základů .-)
Výhodou kurzů u mě je i to, že mám sama zkušenosti s mnoha fakultami v rámci přijímacích zkoušek a mám tedy velký přehled o aktuálních požadavcích a znalost know-how. Důraz kladen také na oblíbené chytáky.
Ukázková lekce zdarma, dotazy ráda zodpovím.Reference

Je perfektní má dcera je spokojená chodí na gympl nevěděla si rady s chemii. Dokonce mé sousedky, i když pracují v oboru a vystudovaly svou profesi nedokázali ji pomoci. Mohu jen chválit a děkuji za to, že je takováto možnost protože u učitelů se nesetkáte jen tak s pochopením....

Kateřina N. - 12. 2. 2018

Paní "skorodoktorka" mě připravovala na zkoušku z mikrobiologie a mám za A, dokonce s pochvalou od zkoušejícího :-) Hledáte profesionála ve všech ohledech? Já myslím, že jste našli toho nejlepšího. Hodiny sice nejsou nejlevnější, ale ušetřila jsem díky doučování tak velké množství času, že se to vlastně vyplatilo. Ještě jednou děkuji a těším se na další spolupráci :-) Radka T.

Radka T. - 26. 1. 2018

Paní Vévodová mě od srpna připravuje k přijímačkám na medicínu. Už po 1. lekci jsem chtěla jít napsat naprosto nadšenou recenzi. Nerada ale chválím dne před večerem a tak píši až nyní. Můj první dojem se za tu dobu jen dál a dál utvrzoval a dnes už vím, že jsem zvolila, jak nejlépe jsem mohla. Lektora, kterého jeho práce baví, je z medicíny nadšený a umí vše skvěle vysvělit a dát spoustu úžasných zjednodušovacích pomůcek na zapamatování, jsem hledala už dlouho (na paní Vévodovou jsem narazila asi až na sedmý doučovací pokus!) Jsem ráda, že jsem se nerozhodla připravovat se k přijímačkám sama jako někteří spolužácí. Vynechala bych hroznou spoustu informací, které u přijímaček jsou a na střední škole se vůbec neberou. Už teď před Vánoci mám před spolužáky ohromný náskok a to jsem v létě pomalu nevěděla, co je to atom :) Skutečně naučí i chemií nepolíbeného! Umí pochválit, když Vám to jde, umí povzbudit, když Vám to nejde :-) Pokud hledáte někoho, kdo Vás nebude brát jen jako zdroj příjmů, ale bude chápavý a lidský, volte paní Vévodovou (a teď se bojím, že si nalákám přijímačkovou konkurenci, achjo :-)

Berková K. - 21. 12. 2017

Ještě se mi nestalo, že bych přišla na doučování a čekalo na mě capuccino, koláč, psací potřeby všech barev, které si umíte představit a ještě si odnesla domů kartičky s pojmy, co se mi pletou! Bomba, tohle asi nikdo nepřekoná. Recenze paní Vévodové nelžou :-) Naprosto profesionální přístup spojený s ohromně vlídným a laskavým přístupem a smyslem pro humor. Jsem moc ráda, že jsem na Vás narazila a že je to tak super. Děkuji moc a jedině doporučuji!

Lenka F. - 11. 12. 2017

Nejlepší výuka, co jsem kdy zažila. Profesionální extrémně osobní přístup, zájem o to, aby vám lekce daly co nejvíc. Vřele doporučuji a těším se na dlouhou spolupráci (od ledna asi i z té fyziky :-)

Jana V. - 6. 12. 2017

Těžko najdete zapálenější a lepší lektorku. A to nejen po stránce profesní. Slečna Vévodová učí mého syna od srpna chemii a němčinu (z chemie propadal,němčinu bytostně nesnášel) a dospělo to do stadia,že si chce příští rok dát přihlášku na medicínu. Když syn nechápe, slečna trpělivě v klidu vysvětluje dál a dál co nejpodrobněji tak, aby Marek pochopil. Jde vidět, že když se s ním nejedná jako s blbcem proto,že nepochopil hned,má syn ke studiu úplně jiný přístup. Maximální vstřícnost, ochota a nepředstíraný zájem. Zlatý člověk, děkujeme a budeme moc rádi za spolupráci i nadále :-)

Matějková L. - 30. 11. 2017

Lekce jsou naprosto perfektní. Milena mi pomáhá s přípravou na přijímací zkoušky na medicínu. Na každou lekci je perfektně připravená a i přes její vytíženost z ní vyzařuje pozitivní energie. Na její lekce se vždy moc těším. Je vždy ochotná se přizpůsobit mému pracovnímu rozvrhu, a to třeba i změnám na poslední chvíli. Díky přípravám na přijímačky jsem našla úžasnou učitelku a skvělou kamarádku.

Andrea J. - 20. 11. 2017

Nejlepší volba pokud chcete vždy perfektně připravené hodiny.... Velmi přátelská a zároveň důsledná lektorka s citem pro osobní potřeby studenta. Troufám si říci, že se mi doposud nedostalo kvalitněji naservírovaného vzdělaní se spoustou informací nad rámec daného tématu (Biologie, Chemie, Fyzika) Doporučuji každému, kdo se touží něco opravdu naučit!

Robin B. - 4. 11. 2017

Úžasný! Který jiný lektor Vám měsíc před zkouškou pošle k svátku vlastnoručně vyrobené flash cards s pojmy, které si pletete? :-) Milena mě připravovala 5 měsíců na zkoušku z mikrobiologie a biochemie a dopadla jsem výborně. Nemám jejím lekcím co vytknout. Umí skvěle motivovat a dozvěděla jsem se naprosto vše potřebné, plus i spoustu (i klinických) věcí navíc. Jde vidět, že jí její práce baví a že je perfekcionista. Děkuju za vše :-)

Denisa G. - 15. 8. 2017

Paní Milena je úžasná učitelka. Nemohl jsem si vybrat lépe. Naučila mě během 4 měsíců intenzivních hodin němčiny více, než jsem se naučil během 4 let na gymplu a následných 3 let v jazykových kurzech. Díky ní jsem získal svou vysněnou práci, v kterou jsem ani nedoufal a umím velmi solidně německy. Jde poznat, že Milena učí už dlouho a jde vidět, že vždycky se vžívá do role Vás - studenta. Díky tomu dbá na to, aby nebyly hodiny nudné a aby vše precizně vysvětlila. Mileno, ještě jednou děkuju! Určitě všem mohu jedině vřele doporučit.

Petr P. - 10. 8. 2017

Perfektní, perfektní, ještě jednou perfektní! Na Milenu jsem se obrátila na konci ledna s tím, že jsem měla podanou přihlášku na medicínu, ale protože mám už dlouho od střední školy a kvůli práci jsem neměla možnost připravovat se ve stejném rozsahu jako studenti středních škol, chystala jsem se na přijímačky letos vykašlat, protože jsem nechtěla učit se 4 měsíce naplno zbytečně. Milena mě přesvědčila, že to zbytečně nemám vzdávat a že s jejím propracovaným systémem a lekcemi zaměřujícími se zejména na to nejdůležitější a chytáky, se lze připravit i za takovýto časový úsek. A teď jsem přijatá na medicínu a jsem jí nesmírně vděčná! Milena má sice úžasně vypracované lekce (stal se ze mě virolog-specialista! Heslo variolla :-)) , ale co mě potěšilo nejvíce, je její úžasný přátelský přístup. Nejste pro ni jen dalším řadovým studentem, opravdu ji zajímají Vaše sny a jak se Vám daří (ale zároveň to není nepříjemná předstíraná vtíravost) a nervy s blížícím se datem přijímaček/zkoušek prožívá s Vámi :) Hodiny jsou živé (spousta kvízových otázek, super mnemotechnické pomůcky, bezchybné materiály), Milena je perfekcionistka a záleží jí na tom, aby vše dělala perfektně. Mohla bych pokračovat ve výčtu superlativ ještě dlouho, ale ušetřím Vám čas v 1 větě - "Zkuste to samy!" Nemůžete nic ztratit :) Mili, jsem nesmírně ráda, že jsem narazila zrovna na Tebe a že jsi mě "donutila" to nevzdát - děkuji!!

Eva P. - 29. 7. 2017

S doučováním jsem byla velmi spokojená. Opravdu mě překvapila kvalita doučování, ale i ochota zajistit mi více informací k tématu, které mě více zajímalo. Slečna je velice příjemná, je s ní snadná domluva a každá hodiny byla přínosem. Díky ní jsem letos zvládla přijímačky na VFU v Brně a nebojím se říct, že mám i dobrý základ pro studium na této škole. Navíc je na slečně Mileně vidět opravdové zapálení pro to, co učí, takže zapomeňte na znuděné učitele či profesory ze středních škol. Můžu pouze doporučit :)

Alexandra M. - 28. 7. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci