Lucie H.

Lucie H
Účet ověřený:
anglický jazyk, anglický jazyk - mírně pokročilý, anglický jazyk - zš, anglický jazyk - komunikace, anglický jazyk - příprava na maturitu, český jazyk, český jazyk pro cizince, španělština - začátečník, katalánština začátečník
Doučuje i přes skype / internet
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Dobrý den, vyučuji anglický a český jazyk. Pokud je třeba, tak učím i jednorázově na nějakou zkoušku/popř. slohovou práci (ale o tom nejlépe když vím předem, málokdy jsem k dispozici když si vzpomenete na poslední chvíli:-))

*

Prosím neplýtvejte svým ani mým časem a pište jen v případě vážného zájmu. Jsem ochotná spolupracovat dlouhodobě i jednorázově, ale jen za seriozních podmínek.


Děkuji a budu se těšit. :-)

Lucie

P.S. Často vyjíždím do zahraničí a žila jsem v UK. Certifkát mám.Reference

I přes moje základní znalosti angličtiny se mi podařilo uspět u maturity, její ochota a připravenost do hodiny byla vždy perfektní. Kdybych si měla znovu vybrat někoho na přípravu maturity nebo jiné zkoušky, či jen běžného doučovaní angličtiny, nevybrala bych si nikoho jiného než Lucku.

Tereza R. - 28. 6. 2018

Jestli hledáte kvalitní a trpělivou lektorku, někoho před kým se nemusíte cítit hloupě za vaše nedostatky v jazyce, tak doporučuji rozhodně Lucii. V angličtině jsem se posunula, pochopila ji a s přehledem jsme společně zvládli cíl, kterým byla maturita. Děkuji za všechno :)

Martina V. - 27. 5. 2018

Určitě můžu doporučit. Lucka se nám hodně věnovala, vždycky byla ochotná pomoct a na hodinu byla vždy připravená. :)

Simona Z. - 17. 5. 2018

Byla jsem velmi spokojená, super přístup k učení, časová flexibilita, připravenost na hodinu. :) Angličtina mi předtím nikdy nešla a díky Lucce jsem z angličtiny odmaturovala. Moc děkuji! :)

Kamča - 20. 12. 2017

Lucka je vždy dobře připravena na hodinu a vždy vyhoví mému požadavku. Jsem velice spokojena.

Magdaléna Z. - 18. 12. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci