Eliška D.

Eliška Drgová
Účet ověřený:
 matematika, český jazyk gramatika, anglický jazyk, francouzský jazyk
 Brno, popř Nový Jičín
  150Kč - 240Kč za 60 minut
  dochází za studenty
  70% zodpovězených zpráv
  48h+ průměrná rýchlost odpovědi

UPOZORNĚNÍ: KONTAKTOVÁNÍM MĚ PŘÍMO NA MAIL SI URYCHLÍME KOMUNIKACI!! eliska.drgova@gnj.cz
Zdravím,
Jsem studentkou Masarykovy univerzity v prvním ročníku - obor biochemie. S doučováním mám zkušenosti, přesně Matematika (8,9 třída ZŠ, SŠ+ příprava na maturitu), Francouzský jazyk (SŠ). Tento rok doučuji již jednoho maturanta z matematiky.Nejraději za prací dojíždím ke studentovi/žákovi domů.
Mám příjemné vystupování, viditelné výsledky zajištěny.Reference

Byla jsem na základce v osmé třídy a už od jedničky jsem plavala v matematice a českém jazyce. Pak mě začala doučovat Eliška a to co mi ve škole nedokázaly vysvětlit ve škole semnou Eliška rozebrala tak, že jsem to pochopila a díky ní jsem začala v testech z matematiky dostávat za 3 a hodně mi to pomohlo díky ní jsem se zlepšila.

Mariana K. - 17. 9. 2017

Jsem studentka 3.ročníku na gymnáziu v Příboře, měla jsem zdravotní komplikace a zmeškala jsem hodně školy. O prázdninách jsem musela dělat přezkoušení z 5ti předmětů, jedním z nich byla francouzština. Eliška mě doučovala už dřív (v prváku, francouzština byla velký problém a na pololetí jsem dostala 4-..po Eliščině nástupu, jsem na konci roku měla za 2). Během pár sezení, jsme dokázaly probrat celé pololetí a já zkoušku úspěšně zvládla (stejně jako ostatní předměty). Eliška přišla vždy na čas a hodiny s ní mi toho mnoho daly.

Barbora K. - 13. 9. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci