Ivan P.

Ivan Pakhmutov
Účet ověřený:
anglický jazyk, ruský jazyk
Brno, 60200
Doučuje i přes skype / internet
250Kč - 450Kč za 60 minut
dochází za studenty
50% zodpovězených zpráv
39h průměrná rýchlost odpovědi

Rád učím. Baví mě doučování a ten pocit, který dostávám, když vidím spokojeného studenta s dlouho očekávaným pochopením, je nesrovnatelný. Právě proto nabízím doučování angličtiny pro všechny úrovně od začátečníků po více pokročilé (A1-B2) a ruštinu pro všechny úrovně. Jsem zkušený učitel s propracovanou metodikou a spoustou materiálů pro budoucí studenty, učil jsem jak dětí, tak i dospělé. Předem sdělím, že odborné vzdělání nemám, což avšak vynahrazuji snahou a osobním přístupem. První lekce u mě je vždy zdarma, jenom a pouze pokud budete spokojení s její výsledkem, domluvíme se na ceně příští hodiny. Těším se na vás.

I enjoy teaching. Teaching excites me and the feeling, which you get, when you see a satisfied student with long-awaited understanding, is incomparable. That is why I offer tutoring of English for all levels from beginner to upper-intermediate and Russian for all levels. I am an experienced tutor with developed methodology and a barrel of materials for future students, I have taught children as well as grown-ups. I need to mark that I do not have a proper education, but I compensate it with hard work and personal approach. The first lesson is always free, only in case you are satisfied with its results, we will agree on the price of the next lecture. Looking forward to seeing you.

Я люблю учить. Нет, я обожаю учить, ведь то чувство, которое я получаю, когда вижу счастливое лицо студента с долгожданным пониманием в глазах, - непередаваемо. Поэтому я предлагаю услуги репетитора английского языка для всех уровней от начинающего до продвинутого и русского языка для всех уровней. Я – учитель с опытом, проработанной методикой и большим количеством материалов для будущих студентов, я обучал как детей, так и взрослых. Сразу отмечу, что у меня нет профессионального образования, что, однако, я возмещаю старанием и индивидуальным подходом. Первая лекция у меня всегда бесплатно, только если Вы будете довольны её результатом, мы можем договориться о цене следующей лекции. Жду Вас с нетерпением.
Reference

Ivan mě doučoval angličtinu. Díky jeho trpělivému přístupu když mě vyučoval jsem byl schopen zlepšit svou angličtinu v relativně krátkém čase. Teď studuji v Dánsku a jsem vyučován pouze v angličtině. Zvládl jsem to díky jeho hodinám, na kterých mi perfektně připravil na tyto podmínky. Děkuji

Petr R. - 26. 11. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci