www.nebojteseanglictiny.czVeronika V.

Veronika Val
Účet ověřený:
anglický jazyk
Brdičkova, Praha 5, 15500
Doučuje i přes skype / internet
400Kč - 400Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě,
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
48h+ průměrná rychlost odpovědi

Milí studenti,

jmenuji se Veronika a s výukou angličtiny mám více jak 13leté zkušenosti. Baví mě předávat znalosti a raduji se z pokroku svých studentů. Hodiny jsou přátelské a zábavné, nemusíte se vůbec stydět nebo se něčeho obávat, jsem trpělivá a nakonec rozpovídám každého :-)

Mými hodinami prošli studenti ZŠ, SŠ i VŠ či již pracující jedinci a ochotně pomůžu, s čímkoliv si jen budete přát - napříč gramatikou, konverzací, čtením, psaním a slovní zásobou. Připravím na testy a zkoušky ve škole, na přijímací zkoušky nebo na mezinárodní certifikáty či na pracovní pohovory.

Bezplatně v hodinách poskytuji mnoho dodatečných studijních materiálů.

Ať už se chcete angličtinu učit ze své vlastní vůle nebo ji potřebujete pro studium a práci, jsem tu pro Vás.

Mám zájem o spolehlivé studenty, kteří se budou na hodiny připravovat a budou dochvilní (nezruší na poslední chvíli hodinu v případě, že jsme domluvení) a také nabízím výuku pouze ve své učebně na Praze 13 - Lužiny (přímo u metra Lužiny).

Žákům ZŠ doporučuji pouze 1h (60 min), všem starším nabízím 1,5h - max 2h (90/120 min).

Nabízím individuální, skupinovou i firemní výuku.

V případě Vašeho zájmu mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat a domluvíme se na podrobnostech.

Těším se na spolupráci.

See you soon :-)

VerčaReference

K lektorce Veronice jiz chodim vice jak 7 mesicu a jsem nadmiru spokojen. Hodiny jsou pro mne nejen prinosne z pohledu rozvoje moji urovne anglickeho jazyka ale hlavne i zabavne. Veronika pripravi kazdou hodinu jinak, tak aby byla zajimava, pestra a rozvijela vzdy me slabe stranky. Struktura lekci se da vzdy domluvit, ja jsem sel na anglictinu hlavne z duvodu rozsireni slovni zasoby a jistoty plynule konverzace. Veronika hodiny proklada i procvicenim gramatiky nebo poslechem ruznych zajimavych rozhovoru. Nejvice me bavi konverzace na ruzna temata, kdy Veronika se mnou vede rozhovor jako rodily mluvci a "nuti" me mluvit jako rodily mluvci. Osobnostne je Veronika velice prijemny, pozitivni, empaticky a mily clovek. Na lekce se vzdy tesim, diky tomu je pro mne studium s Veronikou zabavou a hrou, a bavi me i domaci ukoly. Sam jsem jiz absolvoval x ruznych skol a lektoru anglickeho jazyka a dovolim si tvrdit, ze Veronika nema konkurenci.

Martin H. - 3. 8. 2020

Veronika je velmi milá, přátelská, spolehlivá, neskutečně trpělivá, pečlivá a zároveň profesionální lektorka. Je vidět, že pro ni samotnou je angličtina obrovským koníčkem a své nadšení dokáže přenést i na své studenty. Můj 15-letý syn dochází k Veronice již druhým rokem a přesto, že je zaměřen spíše na přírodní vědy a cizí jazyky ho ve škole ve větším kolektivu příliš nebaví, na hodiny s Verčou se vždy těší. Před Veronikou vystřídal více lektorů, ale až teď vidím, že ho to opravdu baví a motivuje, aby se dále zlepšoval. Verča je na hodiny vždy skvěle připravena, má nekonečné množství různých materiálů, které používá, hodiny jsou pak hodně různorodé a zábavné a navíc vždy vedené ve velmi přátelské a pozitivní atmosféře :-)

Martina K. - 16. 6. 2020

Skvelá, skvelá, skvelá. Neviem ako inak by som popísala Verču ako lektorku. Je to veľmi pozitívna, usmievavá a priateľská osobka a hodiny angličtiny v jej spoločnosti vždy hrozne rýchlo ubehnú. Vo všetkom sa snaží výjsť maximálne v ústrety, či už pri dohadovaní času jednotlivých lekcií alebo ich samotnom obsahu. Dokáže ich "ušiť na mieru" podľa aktuálnych potrieb. Každá hodina je do detailu premyslená a pripravená. Vždy ma dokáže prekvapiť niečím novým, novým typom cvičení alebo posluchom, takže stereotyp a nuda nikdy nehrozí. Na začiatku som dlho váhala, či s hodinami angličtiny vobec začať. Musím povedať, že takto s odstupom časom toto svoje rozhodnutie absolútne neľutujem, práve naopak. Hodiny s Verčou každému vrelo odporúčam.

Monika S. - 11. 3. 2020

Jsem věčný začátečník a teprve u Verunky mám pocit, že to konečně někam směřuje. Je trpělivá, energická a usměvavá. Na hodiny je vždy připravená a není s ní nuda :) Vytváří pocit, že se nemusím stydět a bát mluvit, či se na cokoliv zeptat. Je s ní super domluva ohledně hodin, docházky, vychází mi vstříc, jelikož jsem na mateřské a nemám hlídání.

Tereza K. - 18. 8. 2019

Verča je výborná lektorka, angličtinu skvěle ovládá a hodiny s ní byly zábavné a přátelské, vždycky jsem se na další setkání moc těšila. Hodiny přizpůsobuje studentovi, je velmi trpělivá, milá a má mnoho různých materiálů, na hodiny se pečlivě připravuje. Vždy je usměvavá a s angličtinou opravdu pomůže. Rozhodně doporučuji!

12. 8. 2019

Delší dobu jsem hledala doučování pro mou 10 - ti letou dceru a Veronika byla skvělou volbou. Její milý a přátelský přístup, pozitivní energie, která z ní sálá každým coulem, dokázaly dcerku uvolnit a zbavit ji z angličtiny strachu a ostychu. Ve škole těží ze znalostí získaných v hodinách s Veronikou, je si jistější a těší se na pokračování na podzim :-). Katka, 29.7. 2019

Kateřina J. - 29. 7. 2019

K Verunce docházím na angličtinu již 6 měsíců a všem ji mohu na 100% doporučit. Nejenže je výtečná učitelka, ale je milá, příjemná, vždy usměvavá a stále pozitivně naladěná. Měla jsem pro Verču přímo bojový úkol. Rozmluvit mě, v mých téměř 50ti letech, tak abych se domluvila s našimi kamarády na Filipínách. A domluvila jsem se, najednou jsem se skoro nebála mluvit a daleko lépe jsem rozuměla. Hodiny s Verunkou jsou pestré, pokaždé jiné a vždy bez stresu. Moc jí děkuji a ráda budu pokračovat ve výuce. Monika

Monika H. - 6. 4. 2019

K Verče jsem chodila na doučování v průběhu střední školy, aby mi pomohla s přípravou na maturitu. Na jazyky nemám hlavu a měla jsem dost blok k učení a přišlo mi, že se vůbec nezlepšuji, mám strach mluvit a nikdy se to nemohu naučit. Verunka mi moc pomohla a naučila mě jak se jazyk správně učit. Konečně jsem se rozmluvila a utřídila si gramatiku. Jsem jí moc vděčná a všem 100% mohu jen doporučit!!!

Monika K. - 8. 2. 2019

Verča je nejlepší lektorka angličtiny, jakou jsem poznala. Je velmi příjemná, milá a hlavně trpělivá, za což jsem ji moc vděčná. Vzhledem k tomu, že nejsem nejmladší, tak jsem byla přesvědčena, že jsem úplně beznadějný případ. Verča mě přesvědčila, že tomu tak není a během půl roku docházení na její hodiny jsem udělala velký pokrok. Její hodiny jsou zábavné a nabité pozitivní energií. No zkrátka a dobře, Verča a její angličtina mě moc baví. Pokaždé když od ní odcházím cítím se velmi spokojeně a těším se na další hodinu. Verču určitě doporučuji.

Radka Š. - 28. 12. 2018

Na Verču mohu napsat jen samou chválu :) Každá hodina s ní je velmi milé až téměř kamarádské setkání naplněné uvolněnou a pozitivní atmosférou. Takže pokud patříte k té skupině lidí ( jako já ) co se bojí anglicky promluvit, tady určitě strach nebo stud mít nebudete. Verča vše hezky vysvětlí, s čím je třeba poradí, pomůže. Za ty dva tři měsíce co její hodiny navštěvuji pociťuji značný pokrok a vždy odcházím s dobrým pocitem posunutí se dál. Zkrátka chodit na výuku k vždy usměvavé Verče je potěšení :) Mohu jen a jen doporučit :)

Adéla Š. - 26. 12. 2018

K Verunce chodím už skoro rok a neumím si představit lepší lektorku. Vždy mě přivítá úsměvem a má neuvěřitelnou trpělivost s líným začátečníkem. Hodiny jsou vždy zábavné, celou dobu si povidame nebo se zábavnou formou učíme nové věci. Je prostě nejlepší!

Hana L. - 3. 12. 2018

Verča je bezpochyby ta nejlepší lektortka jakou jsem kdy měla! Se svým zábavným přístupem k výuce zvládne vesele zpříjemnit i probírání té nejtěžší gramatiky. Během 60 minut mi zvládla vysvětlit témata nad kterýma jsem ve škole tápala týden. Při hodinách z ní vyzařuje pozitivní energií kterou se prostě nedá nenakazit a já se na každou lekci s ní těšila tak jako se těším na kafčo a pokec s kamarádkou.

Tia S. - 22. 10. 2018

Verču můžu všem jen doporučit. Je to skvělá lektorka, která má talent na to jak vysvětlit i ty nejsložitější věci tak, aby to člověk opravdu pochopil. Je neskutečně trpělivá a v hodině má člověk pocit, že to všechno jde nějak samo. Konverzace je přirozená, člověk se opravdu nenudí. Lekce jsou vždy vyvážené, Verča to pokaždé naplánuje tak, aby jsme zvládli mluvení, poslech, gramatiku i čtení. Na každnou hodinu je pečlivě připravená a člověk si z hodiny odnáší nejen hodně učebních materiálů ale i skvělý pocit, že ten čas opravdu za něco stál a angličtina ho najednou baví. Kdybych si vybírala lektora znovu, neváhám a beru Verču všemi deseti.

Miroslava S. - 2. 9. 2018

Verča mě připravovala na pracovní pohovor v angličtině pro zahraniční společnost. Angličtinu jsem nepoužíval spoustu let a moje aktivní znalosti a ještě k tomu odborné, byly nedostačující. Intenzivně se mi věnuje a její příprava mi velmi pomohla. Hodiny jsou vždy ušité na míru podle aktuálních potřeb, zábavné a uvolněné. Když v něčem tápete, vrací se k tomu v dalších hodinách a opakuje, dokud si to nezapamatujete. Pohovor jsem díky Verče zvládnul bez problémů. Její hodiny navštěvuji i dále, protože angličtinu teď používám v práci každý den. Děkuji! David P.

David P. - 29. 3. 2018

Můžu doporučit všem věkový skupinám. Zájmové, pochopitelné, jednoduché, vždy s dobrou náladou a úsměvem. Jednoznačně doporučuji.

Irina T. - 1. 1. 2018

Verče docházím na výuku AJ cca 2. rokem. Jsem s ní velice spokojen, protože mi pomáhá, jak v písemném, tak i mluveném projevu, který je velice důležité stále rozvíjet. I když jsem měl velké mezery v mluveném projevu před příchodem na výuku, tak jsou tyto nedostatky stále eliminovány každou dobou, kdy jsem na výuce. A proto jsem rád, že k ní můžu stále na výuku docházet a pořád se zdokonalovat. Doporučuji ji díky tomu, že je odborně nadaná, hodná a vždy je ochotná pomoci druhému člověku v jeho nesnázích.

Jan H. - 30. 12. 2017

Veronika byla ta nejlepší příprava na maturitu, jakou jsem si mohla přát! Rozšířila mou slovní zásobu a hlavně naučila reagovat a odpovídat jinak než "yes" "no" "good" a podobně. Odmaturovala jsem za 2. Díky Veronice jsem se v průběhu dalšího studia odhodlala vyjet na pracovní stáž do Londýna, což by bez její průpravy zůstalo jen snem. Verča je moc milá, trpělivá, tiskne spousty materiálu navíc. Je flexibilní, má skvělou výslovnost, neuvěřitelnou slovní zásobu! Určitě vás připraví na jakoukoli zkoušku z jakéhokoli oboru. Doporučuji!

Magdalena F. - 30. 12. 2017

Verca me pripravovala na maturitu, byl jsem dost beznadejny pripad, ale nakonec jsem odmaturoval za 3 ikdyz jsem se bal, ze nemam vubec sanci. Nektery veci ze me tahala jak z chlupaty deky, ale vsechno uvadi na prikladech a jednoduse a hlavne s neustalym usmevem na tvari!! Je fakt trpeliva a nema problem jednu a tu samou vec opakovat dokolecka, nez mi to docvakne. Ted studuju vysokou a chodim k Verce uz jen 1x za dva tydny, ale porad mi hodne pomaha. Doporucuji.

Martin B. - 23. 12. 2017


Kontaktní formulářNapsat referenci