Maturita z AJ? Žádný strach! :-)Bc. Tereza B.

Tereza Brožová
Účet ověřený:
anglický jazyk, anglický jazyk - příprava na maturitu, angličtina, maturita
Plzeň, 32600
150Kč - 250Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
90% zodpovězených zpráv
2h průměrná rýchlost odpovědi

Dobrý den, jsem absolventkou bakalářského oboru AJ-ČJ na pedagogické fakultě, v jejímž studiu nadále pokračuji, a jazykového gymnázia (maturita z AJ). Mám sedmiletou praxi s výukou dětí i dospělých. Má úroveň angličtiny je C1 (mezinárodní certifikát FCE).

Specializuji se na přípravné lekce k maturitě - pomáhám maturantům jak v
lekcích přes rok, tak v intenzivních kurzech o prázdninách. K přípravě k maturitě mám vytvořené materiály, které vycházejí přímo ze zkoušek z předchozích let: procvičujeme všechna témata, trénujeme ústní část, nacvičujeme poslech, zaměřujeme se i na čtení, psaní a nejnutnější gramatiku, kterou probíráme zábavnou formou s maximálním využitím v praxi.

V případě zájmu se můžeme domluvit i na jakémkoli jiném typu kurzu pro teenagery a dospělé (konverzační angličtina, business English, doučování do školy, ...)

Drobné občerstvení, veškeré materiály k výuce, nápoj, prostory moderně vybavené jazykové učebny, trpělivost a milý přístup jsou samozřejmostí :) .

Reference od mých předchozích studentů a další informace můžete najít na:
https://ajmaturitaplzen.webnode.cz
a na Facebooku: EngliShin - English is IN, shin up EnglishReference

I když jsme s Terez byly necelé 3 měsíce, dokázala nám vysvětlit učivo, které jsme nepochopily za celé 4 roky ZŠ :). Jestli můžeme doporučit někoho na douceni AJ, tak jedině Terez❤️. Děkujeme ti.Štěpi a Naty

Štěpánka J. - 6. 11. 2018

Lepšího člověka na doučování budete hledat jen těžko..Ať už máte problém s čímkoliv, tak pevně věřím, že společně s TERKOU dokážete vyřešit opravdu vše. Můžu jedině doporučit!

Patrik J. - 10. 9. 2018

Terez byla skvela ucitelka, vzdy se snazila vyjit vstric a najit nejaky kompromis, kdyz byl problem. Byla mila a zvladly jsme vse, na cem jsme se domluvily, vcetne uspesne zvladnute maturity!:) Terka vam nejen zprijemni hodinu anglictiny, ktere jsem mela rada, ale i samotny den:)

Lenka K. - 27. 5. 2018

Terezka mě pripravovala na maturitu rok a úspěšně jsem ji zvládla. Každou hodinu měla do detailu připravenou, byla trpělivá, vstřícná. Díky ní, jsem se přestala bát mluvit a to považuji za největší úspěch, protože můj ostych byl opravdu veliký. Terezku můžu jen doporučit a určitě, bych nevolila jinak!

Nelly E. - 26. 5. 2018

Díky Terce jsem v pořádku zvládla maturitu. :) Připravovala mě na ústní i písemnou část.

Hana P. - 21. 5. 2018

Terezka je skvela ucitelka. Ma vyborne znalosti a vzdycky mi se vsim poradi. Je moc mila, usmevava a chodim k ni rada.

Barbora R. - 21. 5. 2018

Nejlepší individuální přístup, který jsem zažil. Trpělivá lektorka, dokáže vše vysvětlit srozumitelně a jasně. Výuka probíhá bez stresu v příjemném prostředí. Mohu doporučit ostatním, 100% spokojenost.

Jan F. - 20. 5. 2018

Chodila jsem na doučování k Terce před maturitou a velice mi to pomohlo a dá se říct, že díky ní mám maturitu. Terka je strašně moc ochotná a hodinu vždy přizpůsobila našim potřebám. Vřele doporučuji!!!! :)

Kristýna N. - 20. 5. 2018

Terezka mě doučovala k přípravě na maturitu z angličtiny. Musím říct, že je Terezka moc šikovná. Když jsem docházela na její doučovací hodiny, vždy jsem odcházela s pocitem, že jsem plná vědomostí. Pokud jde o mě, tak mohu Terezku doporučit všem, co se připravují na jakoukoliv zkoušku. :-)

Magdaléna Š. - 19. 5. 2018

Terka mě mnoho naučila a jsem ráda, že mi ji kamarádka ukázala. Učím se věci, co jsou důležité vědět a z hodin si hodně zapamatuji. A když s něčím potřebuju pomoct ze školy, tak mi s tím bez problémů pomůže. K Terce chodím už 5 let a ve škole bych si bez hodin s Terkou nevedla tak dobře, jako s nimi.

Linda N. - 18. 5. 2018

Chodila jsem k Terce na angličtinu a jako učitelce jí nemůžu nic vytknout. Byla jsem maximálně spokojená a vřele jí doporučuji dalčím :)

Daniela B. - 18. 5. 2018

Terka je skvělá učitelka, každou hodinu má do detailu promyšlenou a připravenou, pohotově odpovídá na veškeré dotazy, má výbornou angličtinu, je ctižádostivá, svědomitá, empatická a za každé okolnosti usměvavá. Chodím k ní již druhým rokem a na každou hodinu se vždy moc těším. Vřele doporučuji!

Nikola V. - 18. 5. 2018

Hodiny s Terezkou byly skvělé. Dodaly mi nejen velké znalosti, ale především vůli mluvit více anglicky a nebát se toho. Celková spolupráce byla na jedničku, s ničím nebyl problém a osobitost Terezky vnesla do těchto hodin přátelskost. Díky tomu jsem poznala, že angličtina není žádné velké zlo, a i když nepatřím mezi nejtalentovanější lidi, rozhodně se teď nemusím stydět mluvit anglicky. Terezce patří velké díky. Thank you!

Lenka B. - 18. 5. 2018

Terezka je báječná!!! Chodila jsem k ní velmi intenzivně téměř rok kvůli přípravě na dvousemestrální zkoušku z jazyka. Lekci měla vždy předem do detailu připravenou. V gramatice mi konečně někdo udělal jasno a konverzační témata byla zajímavá a přesně na míru. Terezčin přístup byl skvělý, měla obrovskou trpělivost a "srdce učitelky". Vřele doporučuji nejen dospělým studentům!

Magdaléna H. - 18. 5. 2018

Terka je moc šikovná mladá slečna. Nedám na ni dopustit, naučila mě velmi dobře anglicky. Je velmi trpělivá a vyznává klidný přístup. Je také velmi "lidská" :) Neváhejte a jděte do toho!!

Tomáš H. - 18. 5. 2018

Terezka je mladá, šikovná studentka, která vždy dokáže probíranou látku vysvětlit zábavnou formou. Doporučuji její hodiny, protože má spoustu znalostí anglického a českého jazyka a navíc je učí takovou formou, abychom si všechny s lehkostí zapamatovali :) .

Andrea B. - 18. 5. 2018

Lektorka Terka je sluníčko. Vždycky se na lekce těším, měla jsem obavy, že se bude smát mé hrozné české výslovnosti, ale zaměřily jsme se na ni a už se nestydím mluvit. Svým trpělivým, individuálním a kamarádským přístupem mi s každou lekcí dodává více a více sebevědomí. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě ji a mohu vřele doporučit.

Soňa B. - 18. 5. 2018

Tereza je šikovná mladá lektorka, která má vždy precizně připravenou hodinu a přesně ví, čím žáka zaujmout a jak mu vysvětlit látku zábavnou a jednoduchou formou. Díky ní se nebojím mluvit anglicky a cítím se jistější v poslechu, psaní i mluvení. Atmosféra na hodině byla vždy příjemná, moderně vybavená učebna a občerstvení jsou třešničky na dortu.

Tereza Š. - 18. 5. 2018

K Terezce jsem chodila na přípravu k maturitní zkoušce. Za půl roku mě dokázala připravit a zkoušku jsem úspěšně složila, i když má angličtina nebyla na začátku dostačující. Nyní k ní docházím stále a nemohu si její přátelský přístup, připravené hodiny s plno materiály vynachválit. Doporučuji její výuku všem, i když se např. jako já stydíte anglicky mluvit. Po pár hodinách se toho lehce zbavíte. :)

Barbora B. - 18. 5. 2018


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci