Skype výuka - naučím vás MLUVITKristýna B.

Kristýna Botková
Účet ověřený:
francouzština
Doučuje i přes skype / internet
350Kč - 380Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
100% zodpovězených zpráv
6h průměrná rýchlost odpovědi

Desetiletá praxe s výukou v ČR i zahraničí. Vystudovala jsem francouzskou filologii a učitelství výtvarné výchovy na UP Olomouc. Absolvovala jsem studijní pobyt Erasmus v Lorient, Bretani, mezi lety 2005 a 2009 střídavě žila v ČR a Francii. Mám desetiletou pedagogickou praxi, jak v ČR (gymnázium Kroměříž - 3 roky, gymnázium Přerov - 1 rok), tak i zahraničí (Zambie - 1 rok, Laos - 2 roky) a od podzimu 2015 jsem na volné noze a věnuji se lektorství přes Skype a nástěnnému malířství - obě aktivity mi umožňují cestovat a pracovat v zahraničí,- na podzim 2017 jsem 3 měsíce pobývala v Kambodži, od června 2018 žiji na Kanárských ostrovech. První lekci nabízím zdarma, aby si student sám mohl udělat představu o tom, zda mu můj styl výuky vyhovuje.

Za téměř pět let intenzívní výuky přes Skype jsem si vypracovala vlastní systém, který se mi velmi osvědčuje - k výuce nepotřebujete žádné učebnice, veškeré materiály jsou online a sama vás s nimi seznámím. Baví mě hledat cesty, jak materiály neustále zdokonalovat, aby co nejlépe sedly každému jednotlivému studentovi. Naprosto zásadní roli hraje v mých lekcích konverzace, které se snažím věnovat co nejvíce prostoru. Chápat, jak funguje časová souslednost a jaký je rozdíl mezi přímým a nepřímým předmětem je vám k ničemu, pokud nejste schopní koupit si ve Francii jízdenku na autobus. Největší chybou totiž je snažit se mluvit bezchybně. Nic mi nedělá větší radost, než spokojený student, který za sebou vidí pokrok - radostí z výuky se vzájemně nabíjíme, c'est si facile que ça ;-)Reference

Před tím než jsem se začala učit francouzsky s Kristýnou jsem měla z on-line výuky trochu obavy, které byly naprosto zbytečné. Kristýna je na hodiny skvěle připravena, časově velmi flexibilní a hlavně umí látku vysvětlit. Není co vytknout, naopak oceňuji, že Kristýna vydrží poslouchat téměř hodinu v kuse mojí vyslovnost a chyby, kterých je díky ní méně a méně. :) Na každou hodinu se těším, protože mi vždy zlepší náladu.

Jana B. - 10. 10. 2019

Konečně jediný člověk, který mě dokázal posunout z nekonečné začátečnické úrovně, kdy jsem několikrát začínala s výukou, jak na vysoké škole, tak soukromýma lekcemi (osobní i přes skype). A až s Kristýnou se mi podařilo dostat na B1 úroveň během několika měsíců. Individuální přístup, příprava na každou hodinu a k tomu i zábava. Moc děkuji

Veronika J. - 7. 10. 2019

S francouzštinou jsem začala na vysoké škole a po dvou semestrech velkého úsilí mi Francouzi nerozuměli ani pozdrav. Po necelém roce lekcí s Kristýnkou jsem schopná vést konverzaci na běžná témata a to mám pocit, že se skoro neučím. Jak už řeklo mnoho lidí přede mnou lekce s Kristýnkou jsou zábavné a plné pozitivní atmosféry. Další ohromnou výhodou a pro mě nedocenitelnou předností je Kristýnčina flexibilita a schopnost neustále se přizpůsobovat měnícímu se časovému posunu, jak cestuji. Suma sumárum s výukou jsem naprosto spokojená a doufám, že naše spolupráce bude ještě dlouho pokračovat.

Tereza B. - 2. 10. 2019

Kristýna je velmi milá, přátelská a veselá holka, ale i zkušená, pečlivá a zodpovědná lektorka. Na každou hodinu je připravená, pracuje s interaktivním dokumentem, používá odkazy na videa, poslech, obrázky i klasická cvičení gramatiky, takže se mi nikdy nestalo, že bych se nudila. Naopak. S Kristýnou jsme se tak nasmály, že jindy opakované klišé "výuka byla velmi zábavná", je v tomto případě rozhodně pravdivé. Po prvních 10 lekcích se mi francouzština začala líbit, po dalších 10 jsem si ji zamilovala. Mnohem víc si věřím, baví mě se ji učit a jsem motivovaná k dalšímu studiu. Merci beaucoup, Kristýna!

Marie P. - 1. 4. 2019

Z lekcí s Kristýnou jsem úplně nadšená! :) Lekce mě baví, francouzština mě baví. Jelikož chci především mluvit a rozumět, hodně si povídáme a je to pro mě veliká motivace se učit, abych příště mohla zase říct víc věcí a lépe! K výuce přes Skype jsem měla ze začátku nedůvěru, jelikož je to má první zkušenost, ale během první lekce všechny pochyby zmizely; naopak - výhodou je obrovská úspora času oproti docházení za výukou... Prostě hodiny francouzštiny s Kristýnou jsou pro mě čas, na který se vždy těším a odcházím s dobrou náladou, natěšená na další setkání !

Karolína R. - 27. 10. 2018

Po přečtení referencí na profilu Kristýny mám pocit, že už vše bylo řečeno. Proto jen stručně, líbí se mi, že je Kristýna na každou hodinu dobře připravená (což není podle mých předchozích zkušeností s lektory vždy pravidlem). Hodiny s ní jsou svižné, zábavné a plné pozitivní atmosféry a také mám dost prostoru k vlastnímu projevu (a Kristýna při tom vždy trpělivě snáší mé nedostatky ve slovní zásobě). Za mě absolutní spokojenost a všem, kteří stejně jako já propadli kouzlu francouzštiny, mohu její služby doporučit.

Martin - 18. 3. 2018

Za svuj zivot jsem mela spoustu lektoru na ruzne jazyky a Kristyna je jedna z nejlepsich lektorek, s kterou jsem kdy spolupracovala. Za 2 roky FR s Kristynou jsem udelala obrovsky pokrok, pomohla mi take s pripravami na jazykovou zkousku, kterou jsem velmi uspesne slozila. Kristyna vybira zajimava temata, velmi dobre vysvetluje gramatiku a hodiny jsou ruznorode - vzdy ma spousty aktivit k danemu tematu z ruznych zdroju. V neposledni rade, co jsem na Kristyne vzdy ocenila je, ze je velmi flexibilni, je pozitivni clovek a vzdy jsem s ni mela dobrou naladu (ikdyz jsem mela spatny den :-)). vrele doporucuji vsem!

Agata L. - 9. 3. 2018

Hodiny francouzštiny s Kristýnou jsou naprosto báječné. Jednak je výuka opravdu velmi kvalitní - je poznat, že Kristýna má pedagogické vzdělání a zkušenosti (což není nutně samozřejmostí), a metody přizpůsobuje preferencím a potřebám studenta (rozhodně to nejsou žádné hodiny přes kopírák). Skvělé jsou také její detailní znalost Francie a zejména francouzštiny každodenního života - člověk má tak příležitost seznámit se s jazykem, jakým mluví opravdoví Francouzi. Ale hlavně mě její hodiny moc baví. Lekce máme ráno, než jdu do práce, a úplně skvěle mě vždy vytrhnou z rozmrzelé rozespalosti a nabijí pozitivní energií.

Zuzana K. - 6. 3. 2018

Kristýnka je úžasná učitelka! Za rok mě zvládla naučit francouzsky lépe než má gymnaziální francouštinářka za šest let.. Hlavně mě ale naučila nebát se a zkoušet mluvit kdykoliv a kdekoliv:) a to navíc stylem výuky, ze kterého jsem měla hlavně radost:)) s doučováním přes Skype jsem do té doby zkušenosti neměla, ale musím říct, že je to super způsob a Kristýnka ho má vypilovaný do nejmenších detailů... Doporučuji všemi deseti!:)

Johana K. - 4. 3. 2018

S Kristýnou spolupracuji už téměř 2 roky a musím říct, že je to nejlepší lektorka, které mě kdy učila (a že už jich bylo...). Její hodiny jsou perfektně propracované a nemají chybu. Každou lekci se stihneme věnovat gramatice, čtení, poslechu i konverzaci. Mé časové možnosti jsou hodně omezené, přesto však s Kritýnou vždy najdeme vhodný termín, neboť je velmi flexibilní a je s ní výborná domluva. Kristýna je velmi vzdělaná a to nejen v oblasti francouzského jazyka, je zárověň velmi příjemná a vždy srší pozitivní energií. Na každou hodinu se moc těším, jen mě mrzí, že to vždy tak rychle uteče. Škoda, že Kristýna nevyučuje i angličtinu, takovou lektorku bych si moc přála!!! :-)

23. 2. 2018

S Kristýnou jsem se začala učit asi před dvěma měsíci, ale protože se jedná o celkem intenzivní výuku, máme za sebou už třicet hodin. Jsem stále velmi nadšená, hodina ubíhá tak neuvěřitelně rychle, že je mi pokaždé téměř líto, že už je konec. V každé lekci je prostor pro mluvení, poslech i gramatiku, kterou dovede Kristýna výborně vysvětlit. Jednotlivé lekce na sebe krásně navazují, takže neustále procvičuji všechno, co jsem se už naučila. Kromě toho se i často zasmějeme, což je velmi příjemný bonus. Díky Kristýně jsem udělala za dva měsíce obrovský pokrok a těším se na každou další hodinu.

Barbora Č. - 21. 2. 2018

S Kristýnou spolupracuji déle než šest měsíců. Velmi oceňuji její odborné znalosti a to nejen co do všeobecného přehledu, ale i, a to především, do velmi vysoké znalosti francouzštiny. Díky tomu vás Kristýna provede nejen světem francouzské gramatiky, ale i literatury, filmu či dějin umění. Kristýna je lektorka, která umí svým studentům dát neuvěřitelný prostor a úžasnou zpětnou vazbu. Při jejích hodinách máte pocit, že sedíte v nějaké pařížské kavárně se svojí nejlepší kamarádkou a máte si tolik co říct, že přestanete vnímat, že je to celé ve francouzštině.

Mirka S. - 20. 2. 2018

S Kristýnou se učím francouzsky už více jak rok a mohu říci, že to bylo výborné rozhodnutí! Jsem jejími výukovými metodami nadšená, všechno krásně vysvětlí, studentovi vychází vstříc a navíc se jedná o lektorku, která je profesně a znalostně na velmi vysoké úrovni. Dalším plusem samozřejmě je, že je Kristý velmi pozitivní a stále se usmívající mladá holčina, která vás svou láskou k tomuto nádherném románskému jazyku určitě rychle nakazí stejně jako mě! Vřele všem doporučuju! :)

Eliška P. - 20. 2. 2018


Kontaktní formulářNapsat referenci