Kvalitní a trpělivé doučování osobně i onlineNikola S.

Nikola Slezáková
Účet ověřený:
obecná školní příprava, český jazyk pro cizince, český jazyk - zš, matematika - zš, anglický jazyk - začátečník, matematika - sš, německý jazyk - začátečník, německý jazyk - zš, angličtina - zš, anglický jazyk - mírně pokročilý
Brno, Praha, Ostrava
Doučuje i přes skype / internet
250Kč - 350Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
5h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem absolventka Pedagogické fakulty a Fakulty sportovních studií obor Učitelství matematiky a tělesné výchovy a Sportovní edukace. V současné době studuji doktorské studium na Fakultě podnikatelské obor Řízení a ekonomika podniku.
Mám praxi jako učitelka na 1., 2. stupni a střední škole, dále jako asistentka pedagoga, mentorka a trenérka moderní gymnastiky. Jsem místopředsedkyně krajského kabinetu Matematika a její aplikace.
Zúčastnila jsem se několika školení, které byly převážně zaměřené na výuku anglického jazyka pro děti. Doučuji také online. V případě zájmu mě můžete kontaktovat na mailu: n.slezakova@seznam.cz.Reference

Slečna Nikola pomáhá mým dcerám v době karantény. Je perfektní. Umí několik předmětů. Je flexibilní. Díky ní mají dcery samé pochvaly ze ZŠ za precizně odvedené práce. U nás doučuje dle potřeby angličtinu, němčinu, matematiku, fyziku a češtinu. Slečna je chytrá, spolehlivá, komunikativní. Prostě paráda! Rozhodně doporučuji. Martina R.

MARTINA R. - 6. 5. 2020

Slečna Nikola je milá, trpělivá, vždy připravená, zajímá se, co dcery probírají ve škole, dokáže vše vysvětlit, komunikace a domluva je výborná. Dcery jsou spokojené. Určitě doporučujeme.

Kateřina H. - 10. 11. 2019

Good Czech teacher for foreigners! Recommended!

Luigi D. - 6. 11. 2019

Slečna Nikola je milá.presna.spolehliva a trpělivá., mému synovi velmi pomáhá.jsme spokojeni. URČITĚ doporučuji

Ivana Š. - 22. 10. 2019

Lektorka milá, vstřícná, dcera je spokojená. Před první hodinou se lektorka zajímala o látku, kterou dcera ve škole bere, co bude předmětem doučování. Doporučuji

Edita P. - 7. 10. 2019

Lektorka se snaží vždy vyhovět naším požadavkům.Dcera je s ní spokojená. Vždy před hodinou se zajímá , co je potřeba procvičit. Za nás mohu jen doporučit. Ivana R.- 16.5.2019

Ivana R. - 16. 5. 2019

Slečna Nikola super, synovi se maximálně věnovala, trpělivě vše vysvětlovala, ten je nadmíru spokojený. Oceňuji rychlost komunikace a snahu pomoci den před písemkou. Určitě doporučuji.

Renata K. - 12. 4. 2019

Slečna Nikola byla na hodinu perfektně připravená, vše krásně dceři vysvětlila, procvičila. Je trpělivá a empatická. Dcera byla z první hodiny velmi spokojená. Za nás mohu jen doporučit.

Veronika J. - 27. 2. 2019

Slečna super,přesná,připravená,trpělivě vysvětluje látku.

Lenka K. - 13. 2. 2019

Lektorka moc milá, již před lekcí se zajímala, co přesně je třeba dceru doučit a na první hodině již měla pro dceru připravené materiály k procvičení. Dcera je také nadmíru spokojená a již po první hodině si chválila, že konečně pochopila některé věci, které jí do té doby ve škole nedávaly smysl.

Lenka V. - 4. 2. 2019

Lektorka je nesmírně milá a dcera je z ní nadšená :-) Před první hodinou jsme se domluvily, co je třeba doučovat a již na první hodině měla pro dceru připravené materiály na procvičování. Doporučuji.

Lenka V. - 1. 2. 2019

Lektorka je milá, příjemná, dcera je velmi spokojená. Cena za hodinu je příznivá. Doporučuji.

Markéta C. - 22. 10. 2018

Lektorka přišla včas, připravená, dceři se věnovala celou dobu. Dcera spokojená. Komunikace super, cena příznivá. Můžu doporučit.

Markéta C. - 17. 10. 2018


Kontaktní formulářNapsat referenci