Intenzivní a efektivní výuka angličtiny dle poznatků z psychologie, za pomocí mnou vyvinuté výukové metodyJakub J.

Jakub Jílek
Účet ověřený:
anglický jazyk
Praha, Praha, Nusle, Praha, Dejvice
Doučuje i přes skype / internet
300Kč - 400Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Něco o mně:
===========================================
- Je mi 26 let, ovládám angličtinu na úrovni C2
- 5 let jsem žil v Anglii (z toho 2 roky v Londýně), kde jsem studoval bakalářský obor Ekonomie a magisterský obor Kognitivní vědy na University College London, která patří mezi 10 nejlepších univerzit na světě
- pracuji ve výzkumu v oblasti kognitivní neurovědy, mimo jiné umím programovat a ovládám statistiku. Angličtina je odjakživa můj obrovský koníček

Co nabízím oproti ostatním lektorům angličtiny?
===========================================
- vyvinul jsem vlastní výukovou metodu založenou na vědeckých poznatcích o tom, jak funguje lidská paměť.
- metoda spočívá v učení se významů na základě uznávaných korpusů (např. Longman) nejpoužívanějších anglických slov/významů: učíte se postupně od nejfrekventovanějších významů až po ty méně frekventované
- neučíte se slovíčka, učíte se významy a fráze (bylo totiž zjištěno, že rodilí mluvčí mluví ve frázích, neskládají slova dohromady po jednom)
- učíte se pomocí kartiček v aplikaci v telefonu, na tabletu, nebo na počítači
- všechny kartičky dostáváte ode mě připravené
- kartičky obsahují příkladové věty z nejrůznějších zdrojů (např. Longman dictionary of contermporary English, dále učebnice In Use a další...)
- momentálně mám k dispozici 40 tisíc nejčastějších slov a přes 200 tisíc příkladových vět
- aplikace na kartičky vás pomocí chytrých algoritmů zkouší z frází dle vaší křivky učení, tzn. v takových intervalech, abyste si fráze zapamatovali v co nejkratším čase.

Výhody mé výukové metody
===========================================
- nepotřebujete žádné učebnice, nedostáváte žádné "domácí úkoly" ani cvičení. Pouze v jakémkoliv okamžiku (v tramvaji, v metru, doma u televize) prohlížíte kartičky a to tak dlouho, jak zrovna chcete (minutu, dvě, nebo třeba půl hodiny)
- z kartiček se naučíte (téměř) vše, co potřebujete: slovíčka, fráze, významy, frázová slovesa, thesurus (synonyma), kolokace, formální/neformální angličtinu, psanou/mluvenou angličtinu, idiomy
- Během hodiny proto budeme rozvíjet všechny 4 klíčové dovednosti - čtení, psaní, poslech a hlavně mluvení, abyste dostali nově naučené fráze do své aktivní slovní zásoby
- cílem mé metody je šetřit čas a peníze - mně i Vám. Chci, abyste se toho za co nejkratší dobu naučili co nejvíce a s co nejmenší námahou.
- Nejvíce času při výuce zabírá listování učebnicemi, hledání ve slovníku, pomalé dělání cvičení, neefektivní opakování si z učebnice - to vše v mé metodě odpadá, soustředíte se přímo a jenom na to podstatné - fráze, o vše ostatní se stará software
- Jakým tempem se budete posouvat, je samozřejmě na Vás - nebudu Vás do ničeho tlačit, pouze Vám poskytnu prostor a zdroje pro to, abyste se mohli angličtinu naučit světelnou rychlostí :-)
- Samozřejmostí je příprava na požadované zkoušky - FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL. Mám velké množtví výukových materiálů, sám jsem autorem některých specializovaných materiálů (např. frázové banky pro psanou část zkoušek)
- Mám odbornou slovní zásobu ve všech předmětech, které jsem studoval (Ekonomie, Business, Finance, Politologie, Filosofie, Psychologie, Neurověda, Programování, Statistika)

Cena
===========================================
Cena zahrnuje veškeré výukové materiály (tzn. kartičky), které dostanete mailem ještě ten večer téhož dne, kdy jste měli hodinu.

Můžu Vám garantovat, že oproti ostatním lektorům ve výsledku ušetříte peníze i čas.

První hodina je zdarma.
Kontaktní formulář


Napsat referenci