Výuka zpěvu, Výuka jazyků a hudby nejen pro děti, rodilý mluvčí, (zpěv jen dospělí/mladiství)Jaroslav V.

Jaroslav Vymer
Účet ověřený:
zpěv, anglický jazyk, základy hudební teorie, španělský jazyk - začátečník, španělština - začátečník, angličtina - konverzace, hra na kytaru, akustická kytara, hudební teorie, hra na ukulele
Praha 5, 6 ( a dle domluvy), Praha Západ (Horoměřice, V. Přílepy, Tursko)
Doučuje i přes skype / internet
250Kč - 400Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
dochází za studenty
100% zodpovězených zpráv
45h průměrná rýchlost odpovědi

Jmenuji se Jára, vyrůstal jsem v trilingvní rodině a od malička mluvím angicky a španělsky (nutno podotknout, že anglicky mnohem lépe). V 15 letech jsem si udělal nejvyšší dosažitelný certifikát angličtiny na úrovni C2 od Cambridge, ze španělštiny jsem státně maturoval na úrovni B2. Příští rok začnu studovat pedagogickou fakultu UK v oborech angličtina a hudební výchova.
Od malička zpívám a věnuji se hudbě. Momentálně jsem aktivní zpěvák a skladatel napříč žánry (Gospel, Soul, Blues, Jazz, Alternative, Rock, Pop/rock, Pop). Sám jsem na své cestě za lepším porozumění zpěvu posbíral spoustu informací od mnoha učitelů, osobně v Čechách i formou webinářů ze zahraničí.

Mé přesvědčení:
Všichni se můžeme naučit pílí prakticky cokoliv, talent jakožto jakýsi záhadný dílek skládačky neexistuje (alespoň ne tak, jak si ho většina z nás představuje). Zeptejte se mě na to osobně/po telefonu a mile rád vám to vysvětlím.

Výuka zpěvu:
Momentálně hlavní náplň mé činnosti. Hodiny NEnabízím dětem, v mém stylu výuky je potřeba, aby člověk dokázal chápat a vnímat na vyšší úrovni, než je běžné u dětí a narozdíl od výuky jazyků mne práce s dospělými baví při zpěvu mnohem více. Jsem schopný vám velice rychle pomoct objevit a rozšířit váš rozsah, najít spoustu různých barev, jaké můžete svému hlasu dávat, odbourat psychické bloky, zlepšit koordinaci těla a hlasivek, aby jste zpívali přesněji a jednoduššeji (a vůbec budovat hudební sluch), pomoct vám s prací s dechem. Neustále sbírám nové vědomosti, které vám chci předávat. Všichni mí žáci (muži) mají minimální použitelný rozsah G2 - C5 (anglické číslování) a jsou schopni produkovat a rezonovat hlasem v páté oktávě C5+. Zároveň jsem zatím nenarazil na nikoho, kdo by s trochou pomoci nedokázal produkovat pisklavé tóny v šesté oktávě C6+. Obzvlášť jsem schopen pomoct mužům, především pokud máte pocit, že váš hlas má příliš nízkou polohu a vysoké noty vám dělají potíže. Sám jsem byl celé dospívání škatulkován jako nižší hlas, nyní jsem se správnou technikou schopen uzpívat plným hlasem C5, což by standartně byla tenorová nota. Výuka v mém domácím studiu v Horoměřicích (10 minut od Metra A - Bořislavka), možnost být hlasitý, přístup k několika digitálním piánům, kytarám, nahrávacímu vybavení a mikrofonům.

Výuka jazyků:
Mám dvě malé sestry a rád pracuji s malými dětmi školního věku, mé nejmladší žačce je 5 let. Nicméně hodiny jazyků nabízím všem věkovým kategoriím. Výuku zaměřuji už u nejmladších dětí na praktickou využitelnost, tedy především jednoduché věty, které jim poslouží v rámci jejich koníčků a každodenního fungování. Také se snažím rozvíjet jejich slovní zásobu a chápání skladby věty, aby byli z vět, které už znají, schopny vytvořit věty nové pouhou záměnou užitých slov.
To platí však pro veškeré věkové kategorie, i pro dospělé. Výuku zaměřím individuálně dle vašich zájmů a pracovních povinností tak, abyste co nejdříve mohli angličtinu prakticky využívat.

Výuka kytary, ukulele a hudební teorie:
Děti se hodně rychle začnou nudit, když nevidí rychlé výsledky. Mým cílem při výuce kytary je hlavně je motivovat jednoduchými melodiemi, aby v cvičení pokračovali a u nástroje zůstali. Učím je především jednoduché melodie na jedné struně až dvou, které si sami vyberou ze svých oblíbených písní. Také je učím základní akordy ve zjednodušených formách pro dva prsty, postupujeme podle toho, jak rychle se vyčerpají jejich prsty a jak rychle se jim vytvoří mozoly.
!Kytaru nevyučuji dospělé!

Učím i skupiny do 3 lidí za zvýhodněnou cenu.Reference

Hodiny spevu: Jaroslav má vynikajúci hudobný sluch a vie identifikovať problémy, na ktorých je nutné pracovať, vysvetlí a podá kroky ako toho dosiahnuť na hodinách a repetíciou vo vlastnom voľnom čase. Výuka je veľmi priateľská a individuálne nastavená potrebám klienta, učebný plán a inštrukcia sú prispôsobené časovým možnostiam klienta či už sú hodiny týždenné alebo aj mesačné. Plne doporučujem!

Filip H. - 17. 1. 2020


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci