Doučování angličtiny bez limitu věku a úrovně jazykaPetra V.

Petra Vetýšková
Účet ověřený:
anglický jazyk
Praha
5 odučených lekcí
450Kč - 500Kč za 60 minut
po obědě, večer, víkend,
60% zodpovězených zpráv
15h průměrná rýchlost odpovědi


Jelikož budu práci lektorky anglického jazyka vykonávat pouze v Praze, cca od ledna 2020 nabízím též soukromé doučování.
Angličtině se aktivně věnuji již přes 20 let. Jsem držitelkou druhé nejvyšši certifikace v metodice Aj, kterou jsem získala během pobytu v Anglii (10 let) a to složením učitelské zkoušky TKT. Studovala jsem angličtinu na vysoké škole,kde jsem získala poznatky o anglické lexikologii,syntax,morfologii a fonetice.Též jsem držitelkou FCE certifikace. Mám zkušenosti s firemní výukou a výukou na základní, střední i jazykové škole.Působím jako hodnotitel maturitní zkoušky z Aj. K tomu se též specializuji na žáky s poruchami učení.Od října 2019 jsem držitelkou TEFL certifikace, se kterou mohu vyučovat anglický jazyk kdekoliv ve světě jako kvalifikovaný učitel pro dospělé a firemní výuku. Kromě již zmíněného dělám příležitostně i externí překlady ( max. 40 normostran). Specializuji se na Business a Medical English.

Cena za služby

1x týdně 60 min. za 450 - 500 Kč
1x týdně 90 min. za 600 - 650 KčSTUDENTY PŘIJÍMÁM OD LEDNA 2020 PRO OBLAST PRAHA A BLÍZKÉ OKOLÍ

Reference

Děkuji mnohokrát za doučování. Spolupráce s Vámi byla vynikající. Přeji plno úspěchů v Praze. S pozdravem Zuzana Strolená

Zuzana S. - 26. 11. 2019


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci