Doučování angličtiny bez limitu věku a úrovně jazykaPetra V.

Petra V.
Účet ověřený:
anglický jazyk
Praha
5 odučených lekcí
400Kč - 450Kč za 60 minut
po obědě, večer, víkend
30% zodpovězených zpráv
48h+ průměrná rychlost odpovědi
Ohodnotil 1 student

Jelikož budu práci lektorky anglického jazyka vykonávat pouze v Praze, cca od ledna 2020 nabízím též soukromé doučování. Nabízím přípravu na maturitu či překlady blogů a webových stránech. Zatím přijímám menší překlady do cca 20 stran. Též mohu jako lektorka vést kurzy v různých firmách či ve vzdělávacích institucích.
Angličtině se aktivně věnuji již přes 20 let. Jsem držitelkou druhé nejvyšší certifikace v Aj, kterou jsem získala během pobytu v Anglii (10 let) a to složením učitelské zkoušky TKT, jež se zaměřovala na didaktiku anglického jazyka a na plánování jazykového vyučování Studovala jsem angličtinu na vysoké škole,kde jsem získala poznatky o anglické lexikologii,syntax,morfologii a fonetice.Též jsem držitelkou FCE, CAE certifikace. Mám zkušenosti s firemní výukou a výukou na základní, střední i jazykové škole.Působím jako hodnotitel maturitní zkoušky z Aj. K tomu se též specializuji na žáky s poruchami učení.Od října 2019 jsem držitelkou TEFL certifikace, se kterou mohu vyučovat anglický jazyk kdekoliv ve světě jako kvalifikovaný učitel pro dospělé a firemní výuku. Kromě již zmíněného dělám příležitostně i externí překlady ( max. 40 normostran). Specializuji se na Business a Medical English.

Cena za služby

1x týdně 60 min. za 400 - 450 Kč
1x týdně 90 min. za 500 - 550 Kč

Reference

Zuzana S. Zuzana S.
5 odučených lekcí

Děkuji mnohokrát za doučování. Spolupráce s Vámi byla vynikající. Přeji plno úspěchů v Praze. S pozdravem Zuzana Strolená - 26. 11. 2019Fotky a certifikátyKontaktní formulář