Lekce anglického, španělského a japonského jazyka v Praze, dále doučování různorodých předmětůTerezie N.

Terezie N.
Účet ověřený:
japonský jazyk - začátečníci, španělský jazyk - začátečníci, anglický jazyk - certifikáty, anglický jazyk - advanced, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - vš, anglický jazyk - sš, anglický jazyk - zš, český jazyk - sš, český jazyk - zš, fyzika - sš, fyzika - zš, chemie - sš, chemie - zš
Praha
300Kč - 500Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rychlost odpovědi

Jsem držitelkou mezinárodně uznávaného certifikátu CAE (úroveň C1). S doučováním mám již několikaleté zkušenosti, mám i překladatelskou a tlumočnickou praxi. Studuji bilingvní gymnázium a o anglický jazyk se intenzivně zajímám.
Nabízím přípravu na zkoušky Cambridge English - PET, FCE, CAE... Příprava zahrnuje práci s oficiálními a aktuálními vzorovými testy. V ceně doučování jsou veškeré studijní materiály.
Také nabízím pomoc s anglickým jazykem v rámci učiva základní, střední a vysoké školy.

V rámci japonského a španělského jazyka nabízím výuku/doučování pro začátečníky. Mám mezinárodní certifikáty potvrzující, že ovládám základy těchto jazyků. Mohu poskytnout těžko dostupné studijní materiály.

Doučuji v centru Prahy (kavárny, knihovny apod.), konkrétní místo dle domluvy.
Doučuji ve všední dny i o víkendech, v dopoledních i odpoledních hodinách.

Dále nabízím doučování i v jiných předmětech:
Český jazyk mě baví a mám zkušenosti s jeho doučováním, ráda tedy pomůžu např. s přípravou k maturitě (didaktické testy...) a na přijímací zkoušky na střední školy.
Studentům se při mém doučování povedlo dostat se na vysněné střední školy, případně si zlepšit známku až o několik stupňů.
Kladný vztah mám i k dalším předmětům (studuji gymnázium), doučuji předměty od fyziky po společenské vědy.

Velmi často pracuji se studenty s poruchami učení a pozornosti, vždy a ráda přizpůsobuji své hodiny individuálním potřebám daného studenta.Kontaktní formulář