Tea Time Tutoring. Procvič a zlepši svojí angličtinu pomocí neformálních lekcí a "casual" konverzacíSlavi

Slavi
Účet ověřený:
anglický jazyk
Děčín, Ústí nad Labem
Doučuje i přes skype / internet
100Kč - 300Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
48h+ průměrná rychlost odpovědi

Jestli si myslíš, že ti angličtina nemůže jít nikdy do hlavy, bojíš se mluvit a nebo si prostě nevěříš, tak jsme měli jsme něco společného. Ale pět let v zahraničí s denním používáním angličtiny mi pomohly víc, než kdejaká prestižní škola. Tohle byla totiž ta pravá škola života. Žila jsem na Zélandu, v USA, v Austrálii, procestovala kousek Pacifiku, Asie i Evropy. Takže jsem angličtinu používala při každodenních činnostech, cestování, ale i v oboru stavebnictví a vinařství kde jsem za poslední roky pracovala. Zaměřuji se na konverzaci a to neformálními lekcemi, které jsou příjemné pro obě strany. Z vlastní zkušeností vím, že "našprtání" se slovíček je věc jedna, ale jít do obchodu a objednat si kafe - anglicky, je věc druhá.
Takže se neboj se a začni zlepšovat svojí angličtinu už dneska.

V současné době doučuji pouze přes Skype po celé ČR.

(úroveň angličtiny - C1 Advanced z IELTS 5/2019)Reference

Mám za sebou dvě hodiny a nebojím se říct, že to převyšuje má očekávání. Od prvních chvilek se cítím příjemně a nemám strach říct nějakou kravinu ( a že jich je dost:-) ) a s tím jsem měl vždy problém. Je to kamarádská konverzace a všem vřele doporučuji.

Michal K. - 22. 5. 2020

Máme s kamarádkou za sebou první lekci a jsme obě nadšené 😊 Vše probíhá formou konverzace, není to žádné nepříjemné a stresové vypisování gramatiky. Slavi je velmi příjemná a celá lekce se nese v duchu jak když sedíte s kamarádkou na kafi 👍 Tak věřím, že bych se konečně mohla posunout dál, Slavi určitě doporučuji 😉

Michaela B. - 21. 5. 2020


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci