Tea Time Tutoring. Procvič a zlepši svojí angličtinu pomocí neformálních lekcí a "casual" konverzacíSlavi

Slavi
Účet ověřený:
anglický jazyk, anglický jazyk - conversations, anglický jazyk - komunikace, anglický jazyk - mírně pokročilý, anglický jazyk - advanced, anglický jazyk - začátečník, anglický jazyk - pokročilý, anglický, anglický jazyk - příprava na maturitu, anglický jazyk - sš
Děčín, Ústí nad Labem, Teplice, Lovosice, Litoměřice, Most, Praha, Plzen, Brno, Ostrava
Doučuje i přes skype / internet
5 odučených lekcí
300Kč - 500Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
12h průměrná rychlost odpovědi

Jestli si myslíš, že ti angličtina nemůže jít nikdy do hlavy, bojíš se mluvit a nebo si prostě nevěříš, tak jsme měli jsme něco společného. Ale pět let v zahraničí s denním používáním angličtiny mi pomohly víc, než kdejaká prestižní škola. Tohle byla totiž ta pravá škola života. Žila jsem na Zélandu, v USA, v Austrálii, procestovala kousek Pacifiku, Asie i Evropy. Takže jsem angličtinu používala při každodenních činnostech, cestování, ale i v oboru stavebnictví a vinařství kde jsem za poslední roky pracovala. Zaměřuji se na konverzaci a to neformálními lekcemi, které jsou příjemné pro obě strany. Z vlastní zkušeností vím, že "našprtání" se slovíček je věc jedna, ale jít do obchodu a objednat si kafe - anglicky, je věc druhá.
Takže se neboj a začni zlepšovat svojí angličtinu už dneska.

Prvni lekce zdarma 30min - pro zjisteni jazykove urovne a smeru, kterym se chce student vydat.

V současné době doučuji online po celé ČR/SR a osobne v Usteckem kraji.

(úroveň angličtiny - C1 Advanced z IELTS 5/2019)Reference

Dříve jsem měla velký strach anglicky promluvit, raději jsem v zahraničí i mluvila česky, než abych řekla něco anglicky a ještě špatně. Slávi mě už doučuje přes dva měsíce a cítím velký pokrok. Důležité je se přestat bát. Doporučuji!

Anna Č. - 3. 8. 2020

Anglicky jsem se učil jenom ve škole a hrozně jsem se bál mluvit. Se Slávi si povídame, jak kdybysme spolu seděli u piva a strach je pryč. Má se mnou velkou trpělivost a hodně se při hodinách nasmějem. Doporučuji.

Marek D. - 26. 7. 2020

S doučováním jsem maximálně spokojená.... můj strach mluvit anglicky zmizel a po každé hodině vidím zlepšení. Doporučuji na 1000%!

Vilma K. - 23. 7. 2020

Se Slavi vám nikdy nedojdou témata k hovoru a vždy se budete cítit příjemně a bez ostychu, jako kdybyste si povídali se svým dlouholetým kamarádem z dětství. Její trpělivost, lehkost při opravování vašich chyb a celkový pozitivní přístup vás budou snadno motivovat do dalšího učení angličtiny. A díky její dobré náladě se budete na další hodiny vždycky těšit, to mi věřte! :)

Milena M. - 18. 7. 2020

S doučováním jsem moc spokojená, vyhovuje mi přístup a způsob doučování, rozhodně mi to jde do hlavy lépe než biflování gramatiky a učení se všeho nazpaměť. Já jako největší stresař z mluvení v angličtině, můžu rozhodně doporučit :)

Karolína J. - 14. 7. 2020

Mám za sebou dvě hodiny a nebojím se říct, že to převyšuje má očekávání. Od prvních chvilek se cítím příjemně a nemám strach říct nějakou kravinu ( a že jich je dost:-) ) a s tím jsem měl vždy problém. Je to kamarádská konverzace a všem vřele doporučuji.

Michal K. - 22. 5. 2020

Máme s kamarádkou za sebou první lekci a jsme obě nadšené 😊 Vše probíhá formou konverzace, není to žádné nepříjemné a stresové vypisování gramatiky. Slavi je velmi příjemná a celá lekce se nese v duchu jak když sedíte s kamarádkou na kafi 👍 Tak věřím, že bych se konečně mohla posunout dál, Slavi určitě doporučuji 😉

Michaela B. - 21. 5. 2020


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci