Nejlepší cesta k strojírenskemu vzděláníBc. Jozef J.

Jozef Jenis
Účet ověřený:
matematika - zš, matematika - sš, anglický jazyk, fyzika - zš, fyzika - sš, technické kreslení, strojírenská technologie, základy konstruování, části a mechanismy strojů, statika, Dynamika, Kinematika, pružnost pevnost a plasticita, technická mechanika, konstrukce automobilů, cad, autodesk inventor, autocad, SolidEdge, Autodesk Fusion 360, Solidworks, catia, PTC Creo, NX, ZWCAD, CAM, Autodesk PowerMill, Autodesk FeatureCAM, Alphacam, SURFCAM, SolidCAM, MASTERCAM, CNC, Sinumerik, Heidenhain, FANUC, vypracování technické dokumentace, Microsoft Office, Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Windows, práce na počítači
Praha, Brno, Ostrava
Doučuje i přes skype / internet
310Kč - 510Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
dochází za studenty
doučuje i skupiny
70% zodpovězených zpráv

Na Slovensku doučuji již dlouho: doucma.sk/180432-doucovanie-najlepsia-cesta-k-strojarskemu-vzdelaniu

Mám vlastní webovou stránku: lacne-it-kurzy.webnode.sk

Můj FB profil: facebook.***/jenis.jozef
Můj profesní Linkedin profil: linkedin.com/in/jozefjenis

Jsem studentem Žilinské univerzity v Žiline (Slovensko) na Strojní fakultě. Vedle škole také pracuji jako konstruktér na různých projektech. Vím poradit při problémech s technickými předměty, CAD, CAM a CNC software. Nabízím školení a kurzy z daných softwarů, doučování technických předmětů a vypracuji také technickou dokumentaci dle vašich požadavků.

Mezi mé záliby patří technika, hraní na kytaru, kreslení, tancování. Rád pomůžu každému, kdo má zájem a chce se naučit něco nového. To mi nejvíce pomáhá při mém dalším osobním rozvoji.Fotky a certifikátyTento doučovatel aktuálně není dostupný. Zkus kontaktovat některého z níže doporučených:

Napsat referenci