Tereza T.

Tereza Tauvinklová
Účet ověřený:
 německý jazyk, český jazyk, anglický jazyk - zš
  Brno
  dopoledne, po obědě, večer,
  70% zodpovězených zpráv
  14h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem studentka germanistiky a bohemistiky na FF Masarykovy univerzity.
Doučím žáky základních škol i studenty středních škol. Mám zkušenosti i s výukou dospělých.
Připravuji žáky k přijímacím zkouškám na střední školy, dále studenty k maturitě z českého i německého jazyka.
Jsem ochotná doučovat i přes skype.Reference

Slečnu Terezu můžu jen pochválit a doporučit. Příjemná, milá, hodná, snaživá a hlavně vždy připravena. I když to zní divně doučování přes skype opravdu funguje, jsem z Prahy a přes skype mi to vyhovovalo, jelikož jsem nemusel nikam dojíždět a ušetřil tak čas. Dodá skvěle zpracované materiály úplně na všechno. Díky tomu co mě naučila jsem v září úspěšně odmaturoval. Ještě jednou velké díky! :)

Tomáš B. - 20.09.2016

Výuka se sl. Terezou = klid, pohoda a hlavně výtečně připraví na didaktický test z ČJ. Dodá veškeré potřebné materiály k tomuto testu, které jsou přehledné, stručné a vypracované na míru. Jen díky ní jsem tuto ZK zvládl!!! Je to profesionál, který ví, co dělá a na kterého je vždy spolehnutí! Za všechno jí moc děkuji :)

Adam Z. - 02.09.2016

Slečna mě doučovala na maturitu, konkretně didaktický test z českého jazyka. Můžu říct, že naučí i víc, jak učitelé ve škole. Milá, příjemná, vždy chodila s dobrou náladou a proto jsem se na to doučování těšila. Za krátkou dobu mi vysvětlila několik věcí. Díky znalostem, co mi předala, jsem maturitu úspěšně dokončila a můžu říct jediné: Jedině doporučuji!! Ještě jednou moc děkuji :)

Zuzana V. - 19.06.2016

Výborná spolupráce, ochota a hlavně výsledek.

Silvie K. - 04.05.2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci