Tereza T.

Tereza Tauvinklová
Účet ověřený:
 německý jazyk, český jazyk, anglický jazyk - zš
  Brno
  dopoledne, po obědě, večer,
  70% zodpovězených zpráv
  9h průměrná rýchlost odpovědi

Studuji na Univerzitě Palackého v Olomouci obor Český jazyk a literatura se zaměřením na vzdělávání a německý jazyk se zaměřením na vzdělávání.
Doučím žáky základních škol i studenty středních škol. Mám zkušenosti i s výukou dospělých.
Připravuji žáky k přijímacím zkouškám na střední školy, dále studenty k maturitě z českého i německého jazyka.
V případě zájmu je možné doučovat i jiné předměty u dětí na 2. stupni ZŠ dle dohody.
Jsem ochotná doučovat i přes Skype.Reference

Tereza doučuje mého syna sice jen krátce, ale jsem maximálně spokojená a vkládám do ní velké naděje. Střídá gramatiku, čtenářský deník, zkrátka ví, co je důležité. Syn toho hodně potřebuje dohonit a já věřím, že to se slečnou Terezou zvládne. Moc děkujeme a přejeme pevné nervy!

Magda C. - 17. 11. 2017

Slečnu Terezu můžu jen pochválit a doporučit. Příjemná, milá, hodná, snaživá a hlavně vždy připravena. I když to zní divně doučování přes skype opravdu funguje, jsem z Prahy a přes skype mi to vyhovovalo, jelikož jsem nemusel nikam dojíždět a ušetřil tak čas. Dodá skvěle zpracované materiály úplně na všechno. Díky tomu co mě naučila jsem v září úspěšně odmaturoval. Ještě jednou velké díky! :)

Tomáš B. - 20. 9. 2016

Výuka se sl. Terezou = klid, pohoda a hlavně výtečně připraví na didaktický test z ČJ. Dodá veškeré potřebné materiály k tomuto testu, které jsou přehledné, stručné a vypracované na míru. Jen díky ní jsem tuto ZK zvládl!!! Je to profesionál, který ví, co dělá a na kterého je vždy spolehnutí! Za všechno jí moc děkuji :)

Adam Z. - 2. 9. 2016

Slečna mě doučovala na maturitu, konkretně didaktický test z českého jazyka. Můžu říct, že naučí i víc, jak učitelé ve škole. Milá, příjemná, vždy chodila s dobrou náladou a proto jsem se na to doučování těšila. Za krátkou dobu mi vysvětlila několik věcí. Díky znalostem, co mi předala, jsem maturitu úspěšně dokončila a můžu říct jediné: Jedině doporučuji!! Ještě jednou moc děkuji :)

Zuzana V. - 19. 6. 2016

Výborná spolupráce, ochota a hlavně výsledek.

Silvie K. - 4. 5. 2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci