Výuka klavíru u vás doma nebo onlineFilip F.

Filip F.
Účet ověřený:
klavír, hra na klavír, hraní na klavír
Praha
Doučuje i přes skype / internet
600Kč - 600Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
dochází za studenty
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rychlost odpovědi

POP, KLASIKA, JAZZ. Pomohu vám dosáhnout vašich cílů. Vyučuji dospělé i děti (od 1 třídy ZŠ). Nabízím možnost postupovat podle moderního britského ABRSM systému. Výuka u vás doma nebo online. Těším se na vás :)
(v rámci Prahy preferuji dojíždění metrem či vlakem)

Na Konzervatoři Jaroslava Ježka jsem studoval ve třídě MgA. Hany Kaštovské (klasický klavír), Jiřího Neužila (jazz piano) a Karla Růžičky (skladbu). V rámci studia těchto oborů jsem absolvoval také další užitečné předměty, jako je hra na bicí nástroje, sólový zpěv, dirigování, studiová praxe nebo notační programy.

Dále jsem studoval klavírní pedagogiku v Metodickém centru na JAMU v Brně. Navštěvoval jsem hodiny u vyhlášené klavírní pedagožky, prof. Aleny Vlasákové, dále jazz u prof. Jiřího Levíčka a skladbu u prof. Vincence Kummera.

V červenci 2016 jsem absolvoval Mezinárodní mistrovské interpretační kurzy na JAMU.

Jak jsem již zmínil, kromě klavíru se věnuji také skladbě. Jako aranžér jsem se podílel například na české verzi hymny Světového Dne Mládeže v Krakově 2016.
Za svou kariéru jsem prošel řadou kapel, hrajících hudbu nejrůznějších žánrů (pop, rock, jazz, funky...)

Jako pedagog jsem působil v Praze, Brně, Prušánkách a
Tišnově.

V minulosti jsem také řešil bolesti na předloktí (způsobené hrou na klavír) a konzultoval tuto problematiku s mnoha odborníky. Za nejpřínosnější považuji půl roku konzultací u hudební fyzioterapeutky, Marty Němcové, Ph.D., kde jsem se naučil správné technice, sezení, držení těla, strategii cvičení, protahování, atd. Jsem tedy schopen svým žákům dobře poradit i v této oblasti.Kontaktní formulář