Kvalitní a zábavná výuka angličtiny onlineOlga V.

Olga V.
Účet ověřený:
angličtina, angličtina - zš, angličtina - konverzace, přijímací pohovory v angličtině, anglický jazyk
Doučuje i přes skype / internet
300Kč - 300Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,

Nabízím výuku anglického jazyka pro dospělé i děti. Jsem držitelkou certifikátů FCE, CAE a Tefl, přes rok jsem žila a pracovala v UK.

Anglický jazyk není jen mou prací, ale především mým velkým koníčkem. Věřím, že učení by mělo být především zajímavé a zábavné, žádné nudné biflování! Ve svých lekcích upřednostňuji komunikativní metodu, využívám autentické materiály jako třeba videa, novinové články, písničky, apod. Začleňuji také hry, na úkoly ráda využívám mobilní aplikace. Studenty se vždy snažím vést tak, aby si na gramatická pravidla přišli sami, protože tím způsobem si je i lépe zapamatují. Největší radostí je pro mě pozorovat, jak se studenti zlepšují a nabývají sebevědomí v používání jazyka.

Mám zkušenosti s výukou dětí i dospělých. V minulosti jsme učila jak úplné začátečníky, tak i pokročilé studenty. Mohu pomoci s přípravou na mezinárodní certifikáty - FCE, CAE, přípravou na maturitní zkoušku nebo přijímací zkoušky na vysokou školu.

Výuka může probíhat přes Skype, MS Teams, případně i jiný program.

První ukázková lekce na 45 minut je zdarma. Dále je cena 250 Kč za 50 minut nebo 300 Kč za 60 minut.Fotky a certifikátyKontaktní formulář