Přátelské flexibilní doučování ZŠ a SŠ onlineJan H.

Jan H.
Účet ověřený:
anglický jazyk, matematika - sš, matematika - zš, český jazyk, fyzika - sš, fyzika - zš, biologie - sš, chemie - zš, hra na ukulele, akustická kytara
Havlíčkův Brod, Černý Most, Praha
Doučuje i přes skype / internet
200Kč - 300Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
dochází za studenty
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rychlost odpovědi

Kdo jsem?
Mé jméno je Honza, je mi 22 let a studuji vysokou školu. Doučuji intenzivně už zhruba 5 let, ale spolužáci za mnou chodili s prosbou o doučování snad odnepaměti.

Koho doučuji?
Primární zaměření mám na žáky základních škol a středních škol do druhého ročníku (resp. septimy na víceletých gymnáziích), ale po dohodě se lze dohodnout i mimo toto spektrum.

Co doučuji?
Primárně se zaměřuji na výuku angličtiny, matematiky a fyziky. Častokrát jsem ale doučoval i chemii, biologii (přírodopis) či humanitní vědy. V poslední době jsem začal učit i hru na ukulele či základy na kytaru.

Co ode mě můžeš čekat?
V první řadě přátelský přístup! Snažím se nebýt jako ten učitel, se kterým máš problém, protože ti nedokáže vysvětlit látku a je protivný. Moc rád si s tebou budu tykat! Taky se snažím být co nejvíce flexibilní a být k dispozici, právě když to potřebuješ.

Cena mého doučování je max 300 korun za hodinu podle náročnosti přípravy.

Tak se ozvi, budu se těšit!Reference

Adam B. Adam B.
0 odučených lekcí

S Honzou už se delší dobu scházíme naživo a jsem spokojený. Primárně mě učí angličtinu, ale několikrát mi pomohl i s matematikou či fyzikou. Je ochotný, flexibilní a snaží se mi přizpůsobit. Dávám 9 bodů z 10. - 19. 2. 2021Fotky a certifikátyKontaktní formulář