Andrea P.

Andrea Procházková
Účet ověřený:
 anglický jazyk, angličtina, anglický jazyk - začátečník, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - státní zkouška, anglický jazyk - příprava na maturitu, anglický jazyk - komunikace, anglický jazyk - mírně pokročilý, anglický jazyk - business
  Brno
  300Kč - 350Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  doučuje i skupiny
  100% zodpovězených zpráv
  3h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem certifikovaný lektor anglického jazyka (CELTA). Výuce AJ se plně věnuji již 6 let a velice dbám na individuální přístup a potřeby každého klienta.
Studenty připravuji na zkoušky - maturitu, přijímačky, Cambridge KET, PET, FCE a CAE. Zaměřuji se jak na obecnou znalost jazyka, využívanou zejména při socializaci a cestování, tak na angličtinu pro specifické potřeby (obchodní AJ, AJ pro lékaře, piloty, atd).
V hodinách se věnuji všem čtyřem oblastem - zvládnutí gramatiky, zlepšení poslechu a porozumění, správnému psaní konkrétních typů textů a samozřejmě dokonalé konverzaci. Se studenty pracuji na odbourávání strachu z mluveného jazyka a zároveň se snažím co nejvíce jim učení ulehčit doporučováním různých technik učení.

Praxe:
- 6 let zkušenosti se soukromou výukou
- spolupráce s jazykovými školami International House, Cloverleaf a Metis
- firemní výuka v ČEZ Dukovany a Dachser

Vzdělání:
- Cambridge CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages)
- Teaching Younger Learners and Teens
- kurz Teaching for Success
- Anglický jazyk a literatura na Masarykově univerzitě
- certifikát CAE - úroveň C1
- Evropská hospodářská, správní a kulturní studia na Masarykově univerzitě

Pro urychlení domluvy do zprávy prosím uveďte: o jakou výuku máte zájem (obecná AJ/konverzace/příprava na zkoušku, maturitu,...), Vaši přibližnou úroveň, popř. učebnici, ze které jste naposledy vycházeli, Vaše časové možnosti.

Výuka probíhá v Brně - Líšni či přes SKYPE.Reference

Ráda bych slečnu Andreu doporučila všem, kdo se chtějí se svojí angličtinou "pohnout" z místa a zdokonalit v tomto směru svoji jazykovou vybavenost. Jako věčnému začátečníkovi, který neustále přešlapuje na místě mi výuka u slečny Andrei pomáhá dělat pokroky. Jde hlavně o styl výuky, kdy je mi konečně po letech vše srozumitelně vysvětleno a kdy dokonce nemám obavu a problém mluvit v anglickém jazyce, byť s chybami, ale díky tomu se po krůčcích posouvat dál. Jako lektorka je slečna Andrea jedna z těch nejlepších, které mi s doučováním aj pomáhaly a určitě ji všem doporučuji.

Petra S. - 13. 4. 2016

S angličtinou jsem měla veliké potíže, nemohla jsem poskládat větu. Ale kvůli Andrejce, která má pochopení, jsem se dokázala z velké části naučit jazyk. Její hodiny mě baví, vždy vymyslí nějaké zpestření hodiny. Nemám k tomu, tak negativní postoj, který jsem dříve měla.

Ilona M. - 7. 4. 2016

Andrejka je výborná doučovatelka. Navštěvuji její kurzy doučování už delší dobu a nemohu si stěžovat. Na hodiny je vždy připravená, má výbroně zpracovanou gramatiku a potřebné materiály pro Vás a ty Vám vždy dá. Z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit.

Adriana K. - 7. 4. 2016


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci