Marie D.

Marie D.

Od 450 Kč/hod
Přijímá nové studenty

Marie D.

Přijímá nové studenty

Doučování srozumitelně a zábavně

  • Doučuje také online
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer
Cena Od 450 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer

Kontaktní formulář

Popis

Krásný den!

Nabízím soukromou výuku jazyků online, včetně přípravy na různé zkoušky (maturita, FCE, ZD,...). Moje hodiny jsou hodně zaměřené na konverzaci a aktivní praktické využití jazyka. Individuální přístup je samozřejmostí.

Bojuješ s něčím nesrozumitelným a nezáživným v rámci studia jazyka? Pojďme se na to spolu podívat a proměnit to v látku pochopitelnou, použitelnou a ještě tak, aby nás to bavilo!

Reference (1)

Michaela L.

Michaela L.

Neověřená reference

S Maruškou již několikátý rok absolvuji pravidelné lekce latiny. Latina je pro mě pouze koníčkem a zprvu jsem uvažovala o tříměsíčním kurzu v jazykové škole. Nakonec jsem se rozhodla pro individuální lekce s Maruškou. A udělala jsem dobře. Lekce jsou přínosné, způsob výuky Maruška přizpůsobí mým schopnostem a požadavkům, tempo výuky je pro mě vyhovující. Lekce jsou obohacovány i propojením latiny s historií, ostatními jazyky i současným světem. Maruška dokáže poradit i s tím, jak si lépe osvojit látku. I když jsem občas chtěla už s latinou skončit nejen z lenosti, ale i z pocitu, že mi stejně k ničemu jazyk není, nikdy jsem to neudělala a pokračuji a budu pokračovat dál. Z latiny se pro mě stala díky Marušce láska na celý život:-)