Mária G.

Mária G.

Odpovídá do 2 hod., na 100% zpráv
100% 2 hod
Od 500 Kč/hod
Přijímá nové studenty

Mária G.

Přijímá nové studenty

Online nemčina na každý deň, profesná, príprava na skúšky (Goethe, maturity)

Cena Od 500 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě
Doučuje předměty:
Popis Reference Fotky & certifikáty

Popis

. Nevieš si dať rady s nemčinou?
. Si začiatočník a potrebuješ sa zorientovať?
. Alebo nemecky vlastne vieš, ale keď máš niečo povedať, zrazu to nejde?

. Čaká ťa maturita alebo chceš získať certifikát, ale nevieš kde žačať?

. Hodilo by sa ti, keby ti niekto pomohol s formuláciou životopisu či motivačného listu? Potrebuješ sa pripraviť na pohovor v nemčine a nechceš nechať nič na náhodu, alebo si si už prácu, v ktorej je vyžadovaná znalosť nemeckého jazyka našiel a chceš si doplniť slovnú zásobu z daného odvetvia?

. Prípadne sa chystáš odísť žiť do nemecky hovoriacej krajiny a potrebuješ pomôcť s komunikáciou, napríklad na úradoch, pri hľadaní bývania či práce?

Ak si si na čo i len jednu z týchto otázok odpovedal ÁNO, si tu jednoznačne správne!

ČO TI VIEM PONÚKNUŤ ?

- Aj keď je jasné, že naučiť sa jazyk vyžaduje veľa času a úsilia, nemusí to byť len drina. Mám veľa vyskúšaných spôsobov, ako sa jazyk učiť zábavnou a nenásilnou formou, efektívne a štrukturovane.

- Rada ti pomôžem s prípravou na skúšky, maturity a jazykové certifikáty - od úplnych začiatočníkov (A1) až po najvyššie úrovne (C1) - Sama som nedávno úspešne žložila skúšku C1 na Goethe Institut v Prahe.

- Hodiny budú zamerané na tvoje individuálne potreby - či už budeš potrebovať doladiť slovnú zásobu, rozrozprávať sa, obohatiť svoju slovnú zásobu alebo z každého rožku trošku.

- Kladiem veľký dôraz na aktívnu komunikáciu - na mojich hodinách nebudeš len pasívne počúvať teóriu. Od začiatku ťa budem motivovať k aktívnej komunikácii a práce s tým, čo v danej chvíli vieš.

- Dám ti tipy pre efektívnejšie učenie - tak, aby tvoja cesta za plynulou nemčinou nebola drina, ale príjemná súčašt tvojho každodenného života.

- Pomôžem ti tiež pri riešení životných situácií spojených s komunikáciou v nemčine - napríklad pri hľadaní bývania, práce, príprave na pohovory v nemčine, konzultácie životopisov, pomoc pri osvojení si profesnej slovnej zásoby v oblasti HR, IT, Logistky, manažmentu, projektového riadenia, stakeholder managementu, gastronomickej a cestovateľskej nemčiny.

- Individuálne lekcie - môžeme sa však dohodnúť aj na skupinke 2 ľudí za zvýhodnenú cenu.

- Úvodná lekcia zdarma

Doučujem výhradne online formou


KTO SOM?

Som človek, ktorý si znalosť nemčiny slovíčko po slovíčku tvrdo vydrel, prežil. Nemčinu teraz používam denne v práci, privátnom živote a pri pomoci iným s vybavovaním všakovakých záležitostí v nemecky hovoriacich krajinách, ktoré som sama v minulosti riešila.

V učení ako takom tiež rozhodne nie som nováčik. V každej oblasti, v ktorej som pracovala, som sa časom nejak prirodzene vždy dopracovala na pozíciu školiteľa. Formulovala a štrukturovala som znalosti v danom odvetví, postupy práce a tieto vedomosti som následne odovdzávala ďalel.

Nemčinu som študijne a profesne využívala v nasledovných odvetviach:

- Študijná stáž na ekonmickej univerzite Hohenheim v Stuttgarte (6 mesiacov).

- Pracovná stáž v CzechTrade v Düsseldorfe - Česká agentúra na podporu obchodu - spadajúca pod Ministerstvo priemyslu a obchodu (6 mesiacov).

- Práca v gastronómii popri štúdiu - kuchárka / čašníčka v Mníchove a v Düsseldorfe (3 roky). Vieš, prečo nikdy nesmieš kolegovi v kuchyni v Bavorsku odpovedať JA-JA? :P

- Podpora zamestnancov v oblasti IT, HR a procurement pre nemecky hovoriace krajiny (2 roky)

- Supervisor teamu pre podporu zákazníkov v oblasti logistiky v nemecky hovoriacich krajinách vrátane prijímacích pohovorov, komunikácie s dôležitými stake holdrami, vedenia projektov, zlepšovania procesov (greenbelt cetifikát), kompletného spravovania dokumentácie pracovných postupov a poskytovanie školení v nemčine.

Aby som si overila svoje znalosti z nemčiny, ktoré zbieram už od detstva, som v októbri 2022 úspešne zložila skúšku C1 na Goethe Institut v Prahe. Spoľahlivo som si tak zopakovala všetko, čo je potrebné na dosiahnutie jednotlivých úrovní nemeckého jazyka až po úroveň C1.

Ak sa ti môj profil páči a myslíš si, že by ti moje skúsenosti mohli pomôcť na tvojej ceste za plynulou nemčinou, určite mi napíš a spoločne dohodneme všetky detaily :)

Teším sa!

Maja

Reference (1)

Petr H.

Petr H.

Neověřená reference

Paní Godovou jsem oslovil z důvodu své přípravy na práci ve Švýcarsku. Vybral jsem si ji kvůli její vysoké odborné způsobilosti nabyté několikaletou prací v zahraničí, přívětivé ceně a popravdě i sympatiím. Výuka naprosto splnila mé očekávání. Hodiny byly vždy výborně připravené a intenzivní, vedené trpělivě a přátelsky. Ocenil jsem i rady ohledně toho, jak se učit, příp. jaké aplikace je možné při učení využívat. Komunikace týkající se organizačních záležitostí probíhala vždy bezproblémově a rychle. Velmi se mi líbila i úvodní hodina, kde jsme si vyjasnily cíle výuky a způsob práce v hodinách. Děkuji. Petr Hlavatý

Odpověď doučovatele:

Ďakujem Petr za dôveru a feedback, prajem Vám veľa úspechov v novej práci vo Švýcarsku :)

Fotky a certifikáty