Marek P.

Marek P.

Přijímá nové studenty

Marek P.

Přijímá nové studenty

Pár jednoduchých pravidel k pochopení hudby

Cena Od 590 Kč

Popis

Hra na klavír nemusí být jen závislá na předepsaných notách. Nemusí ani znamenat hodiny nudného cvičení. Klavír je hračka a několika málo poučkami, které nesvazují ale osvobozují, se můžete dozvědět, kde co "zmáčknout" aby "to znělo dobře".
Nemusíte být profesionální hudebník, aby Vás aktivní hra na klavír, skládání vlastních kompozic a hlubší vhled do hudební teorie tříbil a kultivoval.
Stejně tak recitace a správná dikce textů. Falešné rázy, důrazy nejen na prvních slabikách slov a básně, kde čteme po smyslu a nikoliv po řádku.

Studoval jsem Pražskou konzervatoř (klasický zpěv a klasická skladba) a Hochschule der Künste ve švýcarském Bernu. Momentálně pracuji jako dramaturg opery Jihočeského divadla a rád se podělím o své znalosti a zkušenosti s kýmkoliv, kdo by se chtěl nebo potřeboval dozvědět více.
Učil jsem na třech různých základních uměleckých školách a soukromé hodiny dávám od roku 2015. Můj styl výuky je vhodný pro všechny věkové skupiny. Pro amatéry, kteří se chtějí dozvědět více (ze slova amare/milovat - milovníky hudby) stejně jako pro budoucí profesionály při přípravách na příjímací zkoušky, případně později jako pomoc při studiu.

Typy lekcí

Standardní lekce

590 Kč / 55 min.