Petra J.

Petra J.

Přijímá nové studenty

Petra J.

Přijímá nové studenty

Efektivní doučování angličtiny

  • Doučuje také online
  • Od  319 Kč
Cena Od 319 Kč
Doučuje předměty:

Popis

Vzdělání, praxe: překladatel a tlumočník, překlad obchodních a právních textů, lektor anglického jazyka (začátečníci až pokročilí) CPE certifikát, Státní zkouška z obchodní angličtina, certifikát z právnické angličtiny, pobyt v zahraničí, vysokoškolské dokončené studium anglického jazyka
Vyučuji anglický jazyk na všech úrovních (začátečník až pokročilí), dále pak maturitní angličtinu, právní angličtinu, obchodní angličtinu Student obdrží studijní opory, e-booky a další materiály zdarma

Typy lekcí

Angličtina pro začátečníky a středně pokročilé

320 Kč / 60 min.
Kurz rozšíření anglické slovní zásoby

Komunikujete, něco už v angličtině řeknete, ale pořád to není ono a během komunikace přemýšlíte nad každým slovíčkem? Rozšiřte si slovní zásobu s námi tak, že se vám to už stávat nebude a výběr slov použijete s lehkostí.

320 Kč / 60 min.
Maturitní angličtina

Kurz je určen všem maturantům, kteří se připravují na zkoušku z dospělosti. Je zde brán ohled nejen na témata, ale také na čtení s porozumění, poslech, mluvení a další nezbytnosti, které jsou u této důležité zkoušky nutností k úspěšnému zakončení.

319 Kč / 60 min.
Obchodní angličtina

Potřebujete obchodní angličtinu v práci nebo si jen chcete rozšířit znalosti v obchodní terminologii? Chcete se posunout dále a najít si práci a potřebujete se vyjádřit na pohovoru tak, aby jste byli úspěšní? Nebo jen komunikovat správně se zákazníky nebo obchodními partnery? Tento kurz je pro vás jako ušitý.

400 Kč / 60 min.
Právní angličtina

Kurz právnické angličtiny je pro každého, kdo je nováčkem nebo se již pohybuje v právním odvětví a chce si osvojit nejen právní terminologii, ale naučit se také správné užití a překlad právních textů, rozbor lingvistických jevů a konverzace. Kurz je rozdělen tématicky dle právních odvětví jako je smluvní právo, závazkové právo, obchodní právo, trestní právo aj. Protože my víme, že číst mezi řádky se vyplatí.

400 Kč / 60 min.
Angličtina pokročilí

Určeno pro pokročilé studenty a uživatele angličtiny

450 Kč / 60 min.
Angličtina pro HR

Určeno pro personalisty, HR managery a všechny ty, kteří si chtějí osvojit anglickou terminologii v oblasti lidských zdrojů.

360 Kč / 60 min.
Angličtina pro účetní praxi

Určeno pro účetní, daňové poradce, a všechny ty, kteří si chtějí osvojit anglickou terminologii v oblasti účetnictví a daňové problematiky.

359 Kč / 60 min.
Kurz anglické gramatiky

Žádná gramatika není jednoduchá. Navíc mnohdy ani záživná. Pokud máte mezery v této části anglické výuky, zkuste s námi s lehkostí projít gramatickými jevy, které se dají vysvětlit záživnější metodou. Bude vás pak bavit.

320 Kč / 60 min.
Konverzace v angličtině

Mluvit mluvit mluvit. To je nejlepší rada, jak se nejlépe naučit jazyk. Pokud se nepohybujete v anglicky hovořících zemích a nemluvíte anglicky na denní bázi, je nutností tento jazyk alespoň procvičovat. Vyjadřování je korunou v učení jazyka. S námi se rozmluvíte.

330 Kč / 60 min.