Hana S.

Hana Stáňová
Účet ověřený:
 německý jazyk, anglický jazyk
  Plzeň, Rokycany, Hrádek u Rokycan, Česká Republika
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  100% zodpovězených zpráv
  7h průměrná rýchlost odpovědi

Výuce němčiny a angličtiny se aktivně věnuji od roku 2009. Mám zkušenosti se všemi věkovými skupinami, od dětí (5 let) až po seniory (88! let).

Mým cílem je, aby studenti ovládali jazyk tak, jak se skutečně používá, proto při výuce aplikuji zkušenosti ze zahraničí.

Němčina: Úroveň rodilého mluvčího. Mám vystudovanou univerzitu v Německu, kde jsem 4 roky žila. Jsem majitelkou mezinárodního certifikátu dokládající nejvyšší dosažitelnou úroveň - Goethe Zertifikat C2.

Angličtina: Absolvovala jsem jazykové pobyty ve Velké Británii a Kanadě. Složila jsem Cambridge zkoušku dokládající úroveň C1 - CAE.

Vyučuji odkudkoliv přes Skype, dále z místa mého bydliště blízko Plzně, po domluvě i v centru Plzně.

Z důvodu zahraničního pobytu je do konce března 2017 možná výuka pouze přes Skype.Reference

Hana je výborná lektorka- učí nejen podle učebnice, ale sama dodává doplňující materiály, člověk i když se zpočátku bojí rozmluvit, tak za chvíli už to jde samo s její podporou. Je spolehlivá, milá a opravdu tomu rozumí a navíc je vidět, že ví, co se kde používá, protože žila v zahraničí. Rozhodně doporučuji!

Klára Š. - 19.02.2017

Hana je velmi příjemná lektorka s výbornými znalostmi. Vše umí výborně vysvětlit a drží se požadavků klienta, což je velmi důležité. Má spoustu doplňujících materiálů, ale výborně mne připravila i z mé stanovené učebnice. Má nesmírný cit pro aktuální jazyk, má přehled o tom, co se v běžném současném hovoru používá a co ne. Je spolehlivá.

Alena K. - 21.06.2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci