Tomáš Z.

Tomáš Zadražil
Účet ověřený:
matematika, LaTeX, fyzika, pravděpodobnost, statistika
Praha, 19000
250Kč - 350Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
90% zodpovězených zpráv
10h průměrná rýchlost odpovědi

Výuka matematiky je mým koníčkem, obživou i posláním.

Od roku 2012 studuji na MFF - UK didaktiku matematiky a fyziky (od září 2017 doktorské studium). Od téhož roku jsem členem týmu autorů online sbírky úloh reseneulohy.cz pro sekci matematická analýza a lineární algebra. Od října 2015 vyučuji matematiku na gymnáziu Voděradská. Individuální lekce matematiky mě živí prakticky od doby, co jsem vyřešil svou první kvadratickou rovnici.

Nabízím velmi kvalitní, individuální a vysoce efektivní výuku.

Doučuji na adrese:
Zakšínská 570/2, 190 00 Praha 9-Střížkov

Aneb jak jednou pravil jeden velký myslitel...

„Je lepší rozsvítit, byť jen malou svíčku, než proklínat temnotu.“

– KonfuciusReference

Pokud hledáte učitele matematiky, Tomáš je ten pravý. Vše mi pečlivě vysvětlí, přestože to není vždy lehké. Je to velmi milý učitel, rozhodně nebude sedět celou dobu u vás, a cpát vám vědomosti do hlavy. Vše v klidu napíše na tabuli a postupně vysvětlí. Určitě doporučuji.

Felix D. - 11. 2. 2018

Tomáš je vskutku profesionál. Tématu vždy perfektně rozumí a je schopen mi ho vysvětlit, což se nedá říci skoro o žádném učiteli matematiky. Jsem ráda, že jsem konečně našla schopného člověka, se kterým si rozumím a dá se na něj spolehnout. Teď už jen doufám, že to spolu úspěšně dotáhneme do konce. Mohu ho jen a jen doporučit. :-)

Anna Ž. - 28. 1. 2018

S Tomášem jsem už několikrát spolupracoval při studiích na ČVUT a mohu 100% doporučit. Měl jsem možnost vyzkoušet i jiné učitele matematiky a v rozvržení výuky, schopnosti vysvětlit, znalostech i celkově v poměru cena/výkon převyšuje ostatní.

Tomáš - 11. 10. 2017

Sháněla jsem před prázdninami doučování matematiky a fyziky pro syna, který přechází na jiné gymnázium. Pan Zadražil předčil mé očekávání. Jeho přístup je přátelský, výuka vtipně a názorně podaná a umí vše trpělivě vysvětlit. Na jeho práci je znát, že výuka je jeho koníčkem. Veškerou látku, kterou syn potřeboval doučit, skvěle zvládl. Patří mu moje veliké poděkování. Pokud někdo potřebujete pomoct s matematikou či fyzikou, vřele doporučuji.

Pavla B. - 11. 9. 2017

Pomohl mi se vším z matematiky a fyziky, s čím jsem měl problémy, látku vysvětluje přehledně, s praktickými ukázkami, přátelský přístup. Zkrátka nebýt Tomáše Zadražila, tak by se mi nepodařilo přestoupit v šestém ročníku na jiné víceleté gymnázium.

Lukáš B. - 10. 9. 2017

Tomáše jsem vyhledala o prázdninách kvůli doučování na reparát, na nějž mě skvěle připravil. Má skvělé učitelské schopnosti, při hodině vládne velmi pohodová atmosféra a trpělovost mu tozhodně nechybí. Vřele doporučuji se na něj obrátit!

Barbora Z. - 5. 9. 2017

Mám děti dvě, obě v rámci přípravy na přijímačky na víceleté gymnázium chodily právě k panu Zadražilovi, a výsledek byl vždy stejný - testy z matematiky byly napsány vždy velmi úspěšně. Nemám co dodat dalšího :-)

Petr Z. - 30. 5. 2017

Tomáš je veselý a přátelský. Matematika ho hodně baví a při doučování je to vidět. Prostě to nevzdá. Pokud nemohu látku pochopit na poprvé, hledá další a další cesty a rozebírá se mnou učivo tak dlouho, dokud nepochopím. Z toho je jasné, že je trpělivý a vstřícný. Navíc při doučování panuje pohodová atmosféra, což je fajn a mě to uklidní a pomůže při soustředění. Tomáše k doučování vřele doporučuji.

Matyáš F. - 30. 3. 2017

Tomáš je skvělý doučující, který mě výborně připravil na opravné zkoušky z matematiky a stavební mechaniky. Tomáš nemá problém udělat výuku zábavnou a nedělá mu problém vysvětlit danou látku třeba i 10x. Ještě se mi nestalo že bych od něj něco nepochopil. Dovolil bych si říct že je jeden z nejlepších. Jsem maximálně spokojen, takže plně doporučuji!

Denis P. - 25. 3. 2017

Tomáš je výborný učitel, doučuje naše dva syny již druhým rokem,je trpělivý i vynalézavý, vždy ví, kam chce při výuce dojít. Na hodiny přichází přesně a vždy dobře připravem.Z jeho hodin je jasné, že ho matematika baví a velmi zajímá. Jeho nadšení přechází jaksi automaticky i na jeho žáky. K Tomášovi na hodiny matematiky docházejí naše děti rády.Díky Tomášovi dosáhly v matematice výrazného zlepšení.Nemohu jinak než doporučit.

Petra V. - 23. 3. 2017

Tomáš je skvělý doučující. Díky jeho individuální výuce, dokáže zábavnou formou vysvětlit téma, které aktuálně probíráme. Pokud se najdou během výuky nějaké nedostatky, velmi rád je dovysvětlí, tak aby jsem je pochopil. Jeho nadšení při výuce mi změnilo pohled na matematiku, která už pro mě není jen nudný předmět. Díky Tomášovi jsem úspěšně zvládl maturitní zkoušku z matematiky a přijímací zkoušky na ČVUT.

Marek P. - 19. 6. 2016

S Tomášem jsem řešila přijímací zkoušky z matematiky na doktorské studium na ČVUT. Propočítal se mnou vše, co bylo třeba a zkouškou jsem díky tomu beze stresu prošla. Byl velmi časově flexibilní, ranní nebo naopak pozdní hodiny nebyly problém. Doporučuji!

Zuzana D. - 13. 6. 2016

Doporučuji, Tomáš má individuální přístup, dle chybějících vědomostí studenta k pochopení dane látky, a časových potřeb. Je ochotný radit i po mailech, pokud se při domácí přípravě student nemůže dostat dál v řešení úloh a příkladů. Má pedagogické schopnosti a umění vést.

Simona K. - 13. 6. 2016

Náhodný výběr doučování matematiky pro mě, ale už jasná volba pro mého syna. Nebylo potřeba pátrat jinde. Oceňuji hledání jiných cest při vysvětlování, když tou první to nejde. Každý nemá pedagogické schopnosti, ale Tom je určitě má. Děkuji

Alice H. - 12. 6. 2016

Tomáš je skvělým učitelem matematiky, díky jeho odborným znalostem a dovednostem tyto znalosti předávat je každá hodina na vysoce profesionální a zároveň přátelské úrovni, což vede posléze i k úspěchům jeho studentů nejen v doučovaných oborech. Tom mě kompletně připravil na gymnaziální maturitní zkoušku z matematiky a dovedl mě k přijímacím zkouškám na vysokou školu, které jsem především díky němu úspěšně absolvoval. Nemohu nic jiného než tohoto senseie vřele doporučit! :-)

Zdeněk K. - 12. 6. 2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci