Tomáš Z.

Tomáš Zadražil
Účet ověřený:
 matematika, fyzika, pravděpodobnost, statistika, LaTeX
 Praha
  250Kč - 350Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  100% zodpovězených zpráv
  9h průměrná rýchlost odpovědi

Výuka matematiky je mým koníčkem, obživou i posláním.

Od roku 2012 studuji na MFF - UK didaktiku matematiky a fyziky (současně navazující magisterský program). Od téhož roku jsem členem týmu autorů online sbírky úloh reseneulohy.cz pro sekci matematická analýza a lineární algebra. Od října 2015 vyučuji matematiku na gymnáziu Voděradská. Individuální lekce matematiky mne živý prakticky od doby, co jsem vyřešil svou první kvadratickou rovnici.

Nabízím velmi kvalitní, individuální a vysoce efektivní výuku.

Doučuji na adrese:
Zakšínská 570/2, 190 00 Praha 9-Střížkov

Jak jednou pravil jeden velký myslitel...

„Je lepší rozsvítit, byť jen malou svíčku, než proklínat temnotu.“

– KonfuciusReference

Tomáš je skvělý doučující. Díky jeho individuální výuce, dokáže zábavnou formou vysvětlit téma, které aktuálně probíráme. Pokud se najdou během výuky nějaké nedostatky, velmi rád je dovysvětlí, tak aby jsem je pochopil. Jeho nadšení při výuce mi změnilo pohled na matematiku, která už pro mě není jen nudný předmět. Díky Tomášovi jsem úspěšně zvládl maturitní zkoušku z matematiky a přijímací zkoušky na ČVUT.

Marek P. - 19.06.2016

S Tomášem jsem řešila přijímací zkoušky z matematiky na doktorské studium na ČVUT. Propočítal se mnou vše, co bylo třeba a zkouškou jsem díky tomu beze stresu prošla. Byl velmi časově flexibilní, ranní nebo naopak pozdní hodiny nebyly problém. Doporučuji!

Zuzana D. - 13.06.2016

Doporučuji, Tomáš má individuální přístup, dle chybějících vědomostí studenta k pochopení dane látky, a časových potřeb. Je ochotný radit i po mailech, pokud se při domácí přípravě student nemůže dostat dál v řešení úloh a příkladů. Má pedagogické schopnosti a umění vést.

Simona K. - 13.06.2016

Náhodný výběr doučování matematiky pro mě, ale už jasná volba pro mého syna. Nebylo potřeba pátrat jinde. Oceňuji hledání jiných cest při vysvětlování, když tou první to nejde. Každý nemá pedagogické schopnosti, ale Tom je určitě má. Děkuji

Alice H. - 12.06.2016

Tomáš je skvělým učitelem matematiky, díky jeho odborným znalostem a dovednostem tyto znalosti předávat je každá hodina na vysoce profesionální a zároveň přátelské úrovni, což vede posléze i k úspěchům jeho studentů nejen v doučovaných oborech. Tom mě kompletně připravil na gymnaziální maturitní zkoušku z matematiky a dovedl mě k přijímacím zkouškám na vysokou školu, které jsem především díky němu úspěšně absolvoval. Nemohu nic jiného než tohoto senseie vřele doporučit! :-)

Zdeněk K. - 12.06.2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci