Kristýna J.

Kristýna Jáchymová
Účet ověřený:
chemie - zš, chemie - sš, chemie - vš, biologie - zš, biologie. sš, matematika - zš, matematika - sš a další v rámci ZŠ i SŠ
Dubeč, Uhříněves, Benice, Průhonice, Petrovice, Hostivař, Opatov, Chodov, Dolní a Horní Měcholupy, Š, 10400
250Kč - 260Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
10% zodpovězených zpráv
48h+ průměrná rýchlost odpovědi

Jsem absolventkou ČZU oboru zoorehabilitace a už více jak 5 let se věnuji INDIVIDUÁLNÍMU doučování dětí v rámci ZŠ. Práci s dětmi předškolního věku se věnuji 4 roky. Doučuji žáky od 1. třídy ZŠ (ČJ, M, BI, CH ..) i SŠ (CH) až po vysokoškolské studenty (CH). Mám zkušenosti s žáky s dyslexií či problémy se soustředěním. Nabízím letní přípravu na reparáty na ZŠ,SŠ (matematika, chemie, biologie) či letní přípravu před zahájením školního roku. Nabízím již druhým rokem- přípravu na státní přijmací zkoušky cermat na SŠ z 5., 7. a 9. třídy.
Reference

Slečna Kristýna doučuje mojí dceru matematiku od páté třídy. Dcera je s ní moc spokojená a hlavně jsou vidět výsledky :-). Slečna Kristýna je spolehlivá a vždy dobře komunikuje.

Michaela P. - 2. 11. 2018

Kristýnka je svědomitá, 100% spolehlivá a klidná dívka. Velmi pěkně připravila mého vnuka na opravnou zkoušku z matematiky. Je vždycky na hodinu připravená, příjemná - vnuk si ji velmi oblíbil.

Vlasta T. - 2. 11. 2018

Kristýna je velmi milá, příjemná dívka, na hodinu je výborně připravená, skvěle připravila mého vnuka na reparát z matematiky. jsem jí moc vděčná, že nakonec zkoušku zdolal.

Vlasta T. - 24. 10. 2018

Slečna Kristýna je moc prima, umí vysvětlit, připravená, dochvilná, ochotná dorazit i o víkendu. Doporučujeme.

Renata P. - 24. 10. 2018

Slecna Kristyna je vynikajici, doucuje dceru matematiku a je naprosto spokojena jak dcera, tak i ja. Velmi spolehliva, mila a hlavne dokaze diteti vse vysvetlit. Vice takovych mladych lidi by bylo fajn.

Helena O. - 13. 9. 2016

Se slečnou Jáchymovou jsem byla velice spokojená. Vždy přišla včas, připravená, vše vysvětlila a byla velice milá. Mou dceru doučovala matematiku 8. třídy, dcera jen a jen chválila, jak jí to skvěle jde. A to pro ní do té doby byla matematika španělská vesnice. Takže za mě i mou dceru mohu psát jen a jen chválu.

Oxana M. - 8. 9. 2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci