Kristýna J.

Kristýna Jáchymová
Účet ověřený:
chemie - zš, chemie - sš, chemie - vš, biologie - zš, biologie. sš, matematika - zš, matematika - sš a další v rámci ZŠ i SŠ
Dubeč, Uhříněves, Benice, Průhonice, Petrovice, Hostivař, Opatov, Chodov, Dolní a Horní Měcholupy, Š, 10400
250Kč - 260Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
30% zodpovězených zpráv
11h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem absolventkou ČZU oboru zoorehabilitace a už více jak 5 let se věnuji INDIVIDUÁLNÍMU doučování dětí v rámci ZŠ. Práci s dětmi předškolního věku se věnuji 4 roky. Doučuji žáky od 1. třídy ZŠ (ČJ, M, BI, CH ..) i SŠ (CH) až po vysokoškolské studenty (CH). Mám zkušenosti s žáky s dyslexií či problémy se soustředěním. Nabízím letní přípravu na reparáty na ZŠ,SŠ (matematika, chemie, biologie) či letní přípravu před zahájením školního roku. Nabízím již druhým rokem- přípravu na státní přijmací zkoušky cermat na SŠ z 5., 7. a 9. třídy.
Reference

Slecna Kristyna je vynikajici, doucuje dceru matematiku a je naprosto spokojena jak dcera, tak i ja. Velmi spolehliva, mila a hlavne dokaze diteti vse vysvetlit. Vice takovych mladych lidi by bylo fajn.

Helena O. - 13. 9. 2016

Se slečnou Jáchymovou jsem byla velice spokojená. Vždy přišla včas, připravená, vše vysvětlila a byla velice milá. Mou dceru doučovala matematiku 8. třídy, dcera jen a jen chválila, jak jí to skvěle jde. A to pro ní do té doby byla matematika španělská vesnice. Takže za mě i mou dceru mohu psát jen a jen chválu.

Oxana M. - 8. 9. 2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci