Aneta D.

Aneta Dolinská
Účet ověřený:
 anglický jazyk
  Karlovay Vary
  150Kč - 250Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  100% zodpovězených zpráv
  1h průměrná rýchlost odpovědi

Dobrý den,

mám velice pozitivní vztah k anglickému jazyku již od mého dětství. Po ukončení střední školy jsem se rozhodla vycestovat do Velké Británie, kde jsem absolvovala bakalářský obor na Nottingham Trent University v marketingu a komunikaci. Během tohoto studia se mi také naskytla neuvěřitelná příležitost pracovat pro společenost zprostředkovávající jazykové a zahraniční pobyty pro studenty z různých zemí světa a součástí této práce byly také zahrnuty pracovní cesty do Spojených Států. Měla jsem tedy také příležitost poznat jinou kulturu a zúčastnit se firemních schůzek a vyjednávání. Po třech letech těžké práce jsem se rozhodla práci přerušit a po ukončení bakalářského studia jsem se přihlásila na magisterské studium v projektovém managementu na Northumbria Universtiy Newcastle. Během tohoto studia jsem si přivydělávala jako tlumočnice na policejních stanicích, zdravotních centrech a školách. Byla to skvělá zkušenost. Při této práci jsem si uvědomila, jak mě anglický jazyk naplňuje a moc ráda bych moje jazykové schopnosti a znalosti předala lidem, kteří se potřebují naučit angličtinu ať už z pracovních, stujiních nebo osobních důvodů.

V mých hodinách se také snažím seznámit studenty s kulturou v anglicky mluvících zemích stejně tak, jako dávat starým a jednotvárným tématům nové obohacení. I přesto, že jsou hodiny vyučovány přes Skype, používám sdílení obrazovky a onlinové tabule, které zajišťují efektivní výuku, jako by byl student ve třídě. K tomu všemu výuka přes Skype šetří čas a i peníze. Proto nabízím hodiny za 200 Kč/ 60 minut. První hodina je zcela zdarma a slouží k tomu, aby si ji studenti vyzkoušeli :) Poté mi řeknou, zda ve výuce chtějí pokračovat či nikoli.

Nyní také píšy články v angličtině pro mezinárodní webovou vzdělávací stránku QS World University Ranking a ukázka článků je na: http://www.topuniversities.com/blog/uk-vs-us-student-life nebo http://www.topuniversities.com/blog/should-you-consider-education-agency

Studijní materiály sdílím se svými studenty přes email, drop box nebo google drive. Také jsem vytvořila Facebookovou stránku pro mé studenty a na tuto stránku přidávám různé studijní materiály, které pomáhají mým studentům vylepšit znalosti anglického jazyka.

Těším se na naše hodiny a doufám, že Vám budu moci dokázat, že i Skype výuka může být efektivní jako ta klasická. Zatím jsem neměla s mými studenty žádný problém a všichni jsou velice spokojení!
Reference

Hodiny s Anet mě hrozně baví, protože jsou aktivní, energické, zábavné, interaktivní a opravdu přínosné. Jde na ní vidět, že ji agličtina baví. Vždycky toho stihneme hrozně moc, používá hodně různých zdrojů, témata jsou zajímavá a rozhodně to je něco jiného než nudná klasika ve škole. Její stránka na facebooku je také super a vždycky se těším, co dalšího tam najdu. Opravdu doporučuju hodiny všem!! :-) Budou Vás bavit!! :-)

Iveta U. - 28.09.2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci