Veronika Š.

Veronika Šmatláková
Účet ověřený:
angličtina - zš, angličtina -sš, francouzský jazyk - zš, francouzský jazyk - začátečník
Brno, 602 00
Doučuje i přes skype / internet
180Kč - 200Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
40% zodpovězených zpráv
6h průměrná rýchlost odpovědi

Ahojte!
Vyštudovala som anglický a francúzsky jazyk na Pedagodickej fakulte MU :) Ponúkam doučovanie angličtiny: úrovne A1- B2, klasické doučovanie či už úplných začiatočníkov alebo príprava na maturitu, či prijímačky z angličtiny :) Taktiež ponúkam doučovanie francúzštiny, najmä pre žiakov ZŠ a začiatočníkov vo FJ.
S doučovaní mám skúsenosti a preferujem osobný prístup a čo najefektívnejšiu výučbu pre každého študenta. Pracujem aj v jazykovej škole, kde učím anglický jazyk vo firmách, či už skupiny alebo jednotlivcov.

Moja úroveň angličtiny je C1 - vlastním štátnu skúšku z tohto jazyka, taktiež vlastním jazykový certifikát a samozrejme pokročilú maturitu z anglického jazyka, Absolvovala som jazykový pobyt v Holandsku a študovala som psychológiu a anglický jazyk na študijnom zahraničnom pobyte Erasmus v Budapešti.
Vzhľadom na to, že angličtinu ako môj hlavný odbor na VŠ, prichádzam s ňou denne do styku, či už v písomnom alebo ústnom prejave.
Teším sa na Vaše správy :)Reference

Verunka je zlatá 👌 má velmi pěkný přístup a vždy na hodinu připravené něco navíc ve formě zábavy. Moje dcera je spokojená a angličtina ji baví.

Jitka S. - 12. 3. 2019


Kontaktní formulářNapsat referenci