Eva K.

Eva Kalendová
Účet ověřený:
angličtina
Pražmo, 73904
Doučuje i přes skype / internet
90% zodpovězených zpráv
6h průměrná rýchlost odpovědi

Mám vysokoškolské vzdělání v oboru učitelství, aprobace angličtina. Učila jsem 2 roky na gymnáziu v Krnově, 8 let na Státní jazykové škole v Ostravě a 16 let na Katedře jazyků VŠB-Technické univerzity Ostrava. Mám také zkušenosti s výukou v podnikových kurzech. Během univerzitního studia jsem jeden semestr absolvovala na Univerzitě v Leedsu, UK a do Velké Británie jsem se vracela i během služebních cest a dalšího vzdělávání.

Výuku se snažím vést tak, aby byli studenti co nejvíce aktivní a mluvili o tom, co je zajímá. Používám moderní učebnice, aktuální texty a videa z internetu.

Z Ostravy jsem se přestěhovala do Pražma nedaleko Morávky v Beskydech, takže nyní nabízím výuku v této oblasti. Dávám přednost tomu, když za mnou studenti dojedou.

Cena za 60 min. výuky je 350,- Kč, za 90 min. 500,-.

Učím na volné noze, takže se většinou mohu přizpůsovit Vašim možnostem. V průběhu letních měsíců je možná i intenzivní výuka.Reference

Doučování u této lektorky jsem si vybrala podle jejího popisu způsobu výuky a zkušeností s výukou. Jsem spokojená již od první hodiny, nyní mám za sebou již třetí lekci a musím konstatovat, že přesně takto jsem si soukromou výuku představovala. Tato lektorka dokáže odhadnout možnosti "žáka" a přizpůsobuje tomu celou hodinu. Kromě toho je velmi příjemná a prostředí, kde výuka probíhá, je také příjemné, je to samostatná menší místnost, kde nás nikdo neruší. Určitě doporučuji !!!

Eva M. - 19. 10. 2018


Kontaktní formulář


Napsat referenci