Jak to funguje?


Jsem student.Pro studenty

Jsem doučovatel.Pro doučovatele

Pro studenty

Vyber si doučovatele

Kvalitní doučovatele najdeš pomocí vyhledávacího formuláře. Stačí zadat tvoje město a předmět, ve kterém se chceš zdokonalit.

Zaregistruj se bleskově

Zaregistrovat se můžeš bleskově přes sociální sítě nebo klasicky emailem a heslem. Konverzaci s doučovatelem můžeš zahájit přímo v jeho profilu pomocí kontaktního formuláře.

Je to zadarmo!

Svou peněženku budeš potřebovat teprve až při platbě doučovateli. Cenu si dohodneš přímo s ním.
Čti dál...

Časté otázky studentů

Nedaří se mi najít vhodného doučovatele. Co mám dělat?

Zkus při vyhledávání zadat jiný název předmětu. Snaž se vybrat si z nabídky, kterou uvidíš při psaní předmětu do políčka. Když ani to nezabere, pak se nám prosím ozvi. Pokusíme se ti pomoci najít vhodného doučovatele.

Dostane doučovatel moje kontaktní údaje?

Ne. Tvé kontaktní údaje chráníme a učiteli je můžeš poskytnout, až když budeš chtít ty. Například když se dohodnete na první hodině doučování.

Můžu mít hodiny přes internet?

Ano. Při vyhledávání můžeš také zaškrtnout políčko s ikonkou malé kamery. Zobrazí se také doučovatelé, kteří učí jen online.

Pro doučovatele

Vytvoř si profil

Registrace je bezplatná a trvá jen pár minut.
V profilu dej studentům vědět, co a kde doučuješ. Neboj se otevřeného a osobního přístupu. Pochlub se svými diplomy, osvědčeními a úspěchy.

Buduj si reputaci

Reaguj na poptávky od studentů, získávej reference, komunikuj. To všechno ti přidá na důvěryhodnosti. Aktivitou získáš přední příčky ve vyhledávání. Svůj profil můžeš doplnit o další fotky, diplomy či osvědčení. Po vyplnění profilu tě budou moci najít a oslovit všichni studenti. To, jak působí tvůj profil navenek, je velmi důležité.

Získej studenty

S kvalitním profilem nebudeš mít o studenty nouzi. Odpověz studentům na otázky a dej jim vědět, jak pracuješ. Přesvědč je, že jsi pro ně správná volba.
Čti dál...

Časté otázky doučovatelů

Co když mě po vytvoření účtu neosloví žádný student?

Dáme ti několik dobrých rad, jak si vylepšit profil a komunikovat se studenty. Jsme si téměř jistí, že když se budeš snažit, výsledky se dostaví. Kdyby to trvalo příliš dlouho, rádi si s tebou popovídáme a společně zkusíme najít cestu, jak bychom ti pomohli.

Jak se dozvím, že mě někdo oslovil?

Když ti student odepíše přes portál, pošleme ti e-mailem upozornění, aby jsi mu mohl/a odpovědět. Věnuj tomu prosím pozornost. Někteří studenti netrpělivě čekají na odpověď. Rychlou odpovědí tvoje šance na úspěch výrazně stoupá.

Proč se za kontaktování studentů platí?

Za komunikaci se studenty se platí opravdu drobný poplatek, díky kterému se můžeme provozování a zlepšování portálu věnovat naplno. Bez toho to bohužel nejde. S aktivním balíčkem můžeš komunikovat s libovolným počtem studentů celý měsíc a svou pílí můžeš investici zúročit i stonásobně.