IB ChemieAnna B.

Anna Bodnárová
Účet ověřený:
chemie - sš, chemie - zš, chemie - vš
Praha, 140 00
Doučuje i přes skype / internet
400Kč - 600Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
2h průměrná rýchlost odpovědi

Mám vysokoškolské vzdělání v oblasti chemie a 20 let pedagogické praxe . Doučuji chemii na všech úrovních včetně VŠ chemie a HL (high level) chemie v programu IB (International Baccalaureate). Nabízím přípravu k maturitě, ke skouškám, výklad, procvičování i přezkoušení učiva. Doučuji i přes skype. Jako profesionální kouč uplatňuji v průběhu konzultace metódy zaměřené na efektivitu a na práci s Vaším osobním potenciálem.Reference

Paní učitelku mohu jen doporučit. Potřebovala jsem pomoc se zkouškou z organické chemie, kterou jsem měla už za týden, ale paní Bodnárová mi byla ochotná konzultaci poskytnout velmi rychle a profesionálně. Na konzultaci se předem i připravila. Vše mi dobře a srozumitelně vysvětlila a moc se mi líbilo, že ukazovala i proč je to právě takhle. Oceňuji také příjemné vystupování a v případě potřeby se na paní Bodnárovou ráda znovu obrátím.

Monika C. - 24. 6. 2018

Dobrý deň, pani učiteľku veľmi doporučujem. Zrozumiteľné vysvetľovanie zamerané na pochopenie prečo to tak je a prečo to tak prebieha nie iba na teoretické základy. Príjemné vystupovanie a spoľahlivosť. :)

Nikola L. - 7. 5. 2018

Paní Bodnárová je výborná, spolehlivá, doučování chemie je ohromně efektivní. Syn propadl na gymnáziu v pololetí z chemie a během dvou až tří měsíců získal tři dvojky a nemá problém. Paní Bodnárové velice děkujeme a určitě se na ní budeme nadále obracet a budeme jí doporučovat. Michaela Š. 20. 4. 2018

Michaela Š. - 20. 4. 2018

Anna B. je člověk na kterého se mohu spolehnout. Vždy mi pomohla, je vstřícná, její vysvětlení látky je srozumitelné a jasné. Chtěla bych především zdůraznit její laskavost a spolehlivost. Doporučuji. Alla M.

Alla M. - 19. 4. 2018

Rychlá odezva a velmi srozumitelné vysvětlení problému.

Pavla P. - 19. 4. 2018

Dobrý den. Paní učitelku velmi doporučuji. Byla jsem velmi mile překvapena, byla ochotná nám konzultaci poskytnout velmi rychle a profesionálně, látku v jednoduchosti vysvětlila. Oceňuji velice příjemný přístup. Všem doporučuji !!! Zcela jistě se na paní Bodnárovou v případě potřeby znovu obrátím.

Jana Č. - 10. 4. 2018

Dobrý den. Paní učitelku velmi doporučuji. Byla jsem velmi mile překvapena, byla ochotná nám konzultaci poskytnout velmi rychle a profesionálně, látku v jednoduchosti vysvětlila. Oceňuji velice příjemný přístup. Všem doporučuji !!! Zcela jistě se na paní Bodnárovou v případě potřeby znovu obrátím.

Jana Č. - 10. 4. 2018

Dobrý den! Anna Bodnarova je nejlepší učitelka z chemie. Probírali jsme Anorganickou chemii všcht. Jediná že všech učitelů, koho jsem potkala v životě, kdo snaží vysvětlit, proč to je tak, jak to funguje. Hodně dobře vysvětluje reakce, a dává to do systému. Děkuju ji moc. (P.S. Promiňte mou češtinu, jsem z Ruska) Amineva K.

Amineva K. - 29. 1. 2018

Lektorku mohu vřele doporučit. Během krátkého časového úseku mi paní Bodnárová byla schopna jasně vysvětlit několik vysokoškolských témat z chemie , v jejichž oblasti jsem zaznamenal výrazné zlepšení.

Jakub Č. - 28. 1. 2018

Paní učitelka látku dceři perfektně vysvětlila.Má příjemné vystupování a hodina výborně vedena.Poskytla nám velmi rychlý termín konzultace.

Lenka Š. - 15. 11. 2017

Chtěla bych poděkovat paní Anně za doučování analytické chemie. Dcera z tohoto předmětu propadala, již po pár lekcích došlo k výraznému zlepšení prospěchu.

Lenka H. - 2. 6. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci