Letní intenzivní kurzy zábavnou formouOndřej O.

Ondřej Odehnal
Účet ověřený:
anglický jazyk, čeština pro cizince, výživový plán
Brno, 602 00
Doučuje i přes skype / internet
150Kč - 320Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Zdravím,

mám za sebou 6 let práce (Anglie, Skotsko, Kanada, Nový Zéland) a cestování (nejen) v anglicky mluvících zemích. Tedy každodenní komunikace. Roční zkušenost s doučováním angličtiny v Brně (jazykovky i individuálky). Mám ŽL, neni tedy problém vystavit fakturu. Při úvodním setkání (které je zdarma) společně zjistíme, na čem je třeba zapracovat :)

Gramatiku probereme kdykoliv je potřeba (velmi tomu napomáhají učebnice Raymonda Murphyho English Grammar in Use a jiné), nicméně hlavně budeme mluvit:) .

Hodiny jsou tzv. tailor made, čili šité na míru dle konkrétní potřeby studenta či skupiny. Můžeme tak mluvit o Vašich konkrétních zájmech (cestování, hudba, filmy apod.), či tématech potřebných k Vašemu zaměstnání. K oživení mám v zásobě i desítky konverzačních her, techniky jako mirroring či immitating, ucelených tématických bloků, či hraní reálných situací (k čemu nám je dokonalá gramatika, když pak nebudeme rozumět na letišti že:))?. Možností je i zábavná, zážitková výuka angličtiny ve formě procházek v přírodě či městem, nebo spojení výuky s jinými aktivitami (např. vaření, návštěva muzea apod.). Můžeme pracovat i na výslovnosti, a tím předejít nepříjemné czenglish :). Zadání různých úkolů na doma a doporučení zajímavých materiálů k samostudiu je samozřejmostí. Na svém youtube kanálu sdílím desítky mnou vybraných videí, které skvěle doplní probíranou látku, téma či slovní zásobu. Doučuji u studenta, na veřejném místě, v parku, nebo i přes Skype.

I když si nejste naprosto jisti s výslovností či gramatikou, nejlepším způsobem jak se zlepšit je aktivně poslouchat, a poté opravdu mluvit, protože to je to nejdůležitější pro zlepšení v cizím jazyce.

Ceny pro skupiny (při 90 minutách možná sleva):

2 studenti 420 kč
3 studenti 525 kč
4 (max.) studenti 600 kč

Individuálka 320 kč/hod. (90minut 450kč)

Skype 270kč/hod.


!Anglická procházka v přírodě!

Proč nevyužít pár prosluněných měsíců ke procvičení anglické konverzace a zároveň se trochu pohnout a spálit pár přebytečných kalorií ? :). Kontaktujte kamarády či jiné studenty s chutí si procvičit angličtinu a pojďme společně do lesa či parku :). 2 studenti 200 kč/osoba. Když se sejdou 3 studenti pak jen 150 kč na hlavu!

Pro více info o intenzivních letních kurzech či konverzacích v přírodě mě prosím kontaktujte.

Děkuji, Ondřej

! Also offer Czech conversations for foreigners !

Mým velkým zájmem je i zdravá výživa. Nabízím i sestavení výživového plánu na míru s výpočtem všech potřebných makro i mikronutrientů. Téma zdravé výživy jde koneckonců i propojit s hodinou anglické konverzace :)Reference

S výukou jsem byl velmi spokojen. Ondřej je sympatický, spolehlivý a na hodinu vždy dobře připravený. Je ochotný se přizpůsobit vašim potřebám a zaměřit výuku tak, aby došlo ke zlepšení v tom, co je vaše největší slabina. V mém případě to bylo porozumění rodilým mluvčím. Velmi jsem ocenil konverzaci na různorodá témata i poslech videí s vysvětlujícím výkladem.

Petr K. - 3. 4. 2018

Ondra je nejen skvělý učitel, ale i naprostý pohodář, takže ze mě po první hodině opadl strach a stud cokoliv říct. Hodiny má vždy připravené, nejede podle zajetých školních vzorů, ale plně se přizpůsobil mým potřebám a požadavkům. I když jsem měla kolikrát pocit, že jsem během hodiny nemožná, Ondra to nedal nijak znát a naopak mě namotivoval tak, že jsem měla chuť se zdokonalovat i mimo naše lekce. Oceňuji také jeho smysl pro humor a neuvěřitelnou pohotovost, díky čemuž jsme si spolu sedli i lidsky a hodiny tak probíhaly v naprosto přátelském módu. Ondru jsem si našla na základě zde přečtených referencí, tak snad i ta moje pomůže někomu s výběrem. Rozhodně doporučuji.

Lucie P. - 16. 3. 2018

Vše je tu už krásně řečeno v předešlých referencích. Jen potvrzuji, že je to pravda a vřele doporučuji!

Alena B. - 12. 3. 2018

Ondra je dobrý učitel, má skvělou angličtinu a lekce s ním jsou zábava. Dobře se s ním rozvíjí konverzace na různá témata, přičemž se neváhá přizpůsobit vašim zájmům. V rámci přípravy na další lekci zásobuje studenta zajímavými videi k poslechu, na kterých lze stavět následnou konverzaci. Lekce s ním mi pomohli v rozmluvení se a odbourání bloku z dělání chyb. Děkuji a doporučuji!

Lucie V. - 30. 10. 2017

Dobrý den, Ondřej je opravdový sympaťak. Je inteligentní a má dobrý smysl pro humor. Jeho znalost anglického jazyka je opravdu excelentní a je slyšet, že strávil nějaký čas v anglicky mluvící zemi. Jako rodilý mluvčí ze Spojených Států mohu konstatovat jeho výborné zvládnutí angličtiny a mohu ho bez obav doporučit. Mimochodem moc šikovně mě vysvětlí českou gramatiku.

David C. - 15. 9. 2017

Ondřej je sympatický, dá se s ním hovořit o mnoha různých tématech, pomůže Vám s konverzací i když to jde ze začátku velmi pomalu, postupně se rozmluvíte. Doporučuji.

Olga Ž. - 7. 9. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci