Michal K.

Michal Králík
Účet ověřený:
 čínština, anglický jazyk - mírně pokročilý
 Brno
  dopoledne, po obědě,

Jmenuji se Michal Králík a v současné době studuji obor Kulturní studia Číny na Masarykově Univerzitě. Před třemi lety jsem se začal aktivně věnovat studiu čínské kultury a čínského jazyka. V září 2016 jsem odjel na roční studijní pobyt do Čínské lidové republiky, kde jsem měl možnost načerpat zkušenosti potřebné ke komunikaci s osobami pocházející právě z této země. Obsahem mého studia byl roční intenzivní kurz čínského jazyka. Po návratu v červnu 2017 jsem schopný zvládat hovor, četbu i psaní na úrovni C1. Podařilo se mi získat cenné zkušenosti v oblasti čínské kultury a cestovního ruchu společně s mnoha dalšími, které bych chtěl dále rozvíjet. Jsem v kontaktu s osobami žijícími na území ČLR, které mi pomáhají udržovat úroveň jazyka a zůstávat alespoň v částečném kontaktu s čínskou kulturou. Po dokončení studia v roce 2018 mám v plánu se znovu do Číny vrátit a pokračovat ve studiu.
Před 4 lety jsem úspěšně absolvoval zkoušku FCE a od té doby jsem neustále v kontaktu s lidmi hovořícími anglickým jazykem, převážně s kamarády z různých koutů světa (Kanada, Spojené státy, Maďarsko, Estonsko, Německo, Francie). Mám zkušenosti s výukou angličtiny. V průběhu mého ročního pobytu v Číně jsem doučoval čínské děti od 5 do 8 let.
Co se týče čínského jazyka, jsem ochotný doučovat úplné začátečníky, tak i mírně pokročilé. Angličtinu mohu doučovat jako přípravu na hodiny, intenzivní konverzaci, nebo i zlepšení poslechu ( na hodinu bude připraven filmový materiál) s mým komentářem.
Pokud budete mít zájem, určitě neváhejte mě kontaktovat. Jsem také ochotný se přizpůsobit specifickým požadavkům na výuku.
Na ceně výuky se domluvíme podle vašich požadavků.Fotky a certifikátyTento doučovatel aktuálně není dostupný. Zkus kontaktovat některého z doporučených.

Napsat referenci