Doučování širokého spektra předmětů, ideálně pro žáky hlásící se na osmileté gymnáziumTomáš H.

Tomáš Hora
Účet ověřený:
český jazyk, dějepis, zeměpis, anglický jazyk
Praha, Praha, 17000
Doučuje i přes skype / internet
280Kč - 320Kč za 60 minut
víkend,
doučuje i skupiny
60% zodpovězených zpráv
4h průměrná rýchlost odpovědi

Působím třetím rokem na Základní škole Heřmánek; první rok jakožto učitel českého jazyka v 5. a 6. třídě, druhý rok prvovědy ve 3., 4. a 5. třídě, českého jazyka v 7. třídě a zeměpisu v 7. a 8. třídě, letos budu učit český jazyk v 8. a 9. třídě a zeměpis v 8. třídě.
Často doučuji, zejména český jazyk.
Chystám se do třetího ročníku Pedagogické fakulty, kde studuji obor Dějepis se zaměřením na vzdělávání; v kombinaci se Zeměpisem se zaměřením na vzdělávání, na Přírodovědecké fakultě.
Umím pracovat s dětmi, vysvětlovat, mít trpělivost.
Mám dlouholetou praxi s vedením dětí jakožto skautský vedoucí.
Mám za sebou mnoho doučování.
V zimě působím jako lyžařský instruktor.
Na jaře jezdím na školy v přírodě jako instruktor.
Letos v létě jsem byl na dobrovolnickém programu v Ugandě, v rámci nějž jsem navštívil dvě místní školy a společně s kolegy jsme pro místní děti měli připravený program - PPT prezentaci o světových problémech + řešení; hráli fotbal, zpívali a hráli na kytaru.Reference

Musím uznat, že Tomáš je skvělý doučující s precizním přístupem, jak ke studentovi tak i k danému tématu při hodině. Skvělý přístup musím pochválit i při lekcích přes Skype. Díky jeho zkušenostem jsem dosáhl splnění přijímacích zkoušek na střední školu. Proto Doporučuji doučování právě od Tomáše.

Vojta K. - 23. 8. 2019

Pan učitel Tomáš pracuje s mým synem více než rok. Doučoval ho češtinu a připravoval na přijímací zkoušky na střední školu: synův prospěch z češtiny se výrazně zlepšil, rozšířil si a upevnil svoje vědomosti. Pan učitel je trpělivý, synovi vše vždy velice dobře vysvětlil. Je to vynikající pedagog.

Zbyněk B. - 22. 4. 2019


Kontaktní formulářNapsat referenci