Doučování, které vás bude bavitDominika L.

Dominika Láníková
Účet ověřený:
 anglický jazyk, čeština, matematika - zš
 Pardubice
  250Kč - 300Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  70% zodpovězených zpráv

Naučím vás anglicky, vytvořím vám hodiny angličtiny na míru a zbavím vás strachu komunikovat anglicky. Vytvořím pro vás překlad textů, pomohu při tlumočení, problémech s matematikou či češtinou, zajistím pro vás vždy to nejlepší. Baví mě se vzdělávat a hledám nové výzvy. Když se pro něco nadchnu, dokážu pro to být maximálně zapálená. Nemám ráda jednoduchost a nudu - ráda si hledám kreativní a alternativní způsoby či cesty. Na čem se dohodneme, to platí. Budu se těšit na naši případnou spolupráci. :)

Vyučované předměty:
Angličtina - A1 - C1, Matematika - ZŠ, Čeština - ZŠ, SŠ

Škola a zaměstnání:
Mám ukončené středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou na Anglickém gymnázium v Pardubicích a momentálně budu dokončovat vysokoškolské bakalářské studium na Univerzitě v Pardubicích se studiem anglického jazyka se specializací v pedagogice.

V minulém roce jsem studovala ve Švédsku (obor pedagogika) a na Madeiře (obor jazyky a byznys) v rámci programu Erasmus.

Již několik let pracuji jako lektor, většinu času pracuji sama na sebe, ale pracovala jsem i pro jazykovou školu a mimo jiné jsem v uplynulém roce pracovala jako učitelka anglického jazyka na dvou základních švédských školách (viz. přiložené CV).

Doklady znalostí:
V roce 2014 jsem úspěšně získala ESOL International (City & Guilds) certifikát z anglického jazyka na úrovni B2 a letos na jaře si budu dělat certifikát na úrovni C1.

Zkušenosti, praxe:
Několik let jsem profesionálně hlídala děti, pracovala jsem i mimo jiné pro agenturu, kde jsem hlídala děti, několikrát jsem pracovala na letních táborech a jak jsem již zmínila výše, několik let doučuji - děti z mateřské školy, žáky ZŠ, SŠ a dospělé ať už individuálně, ve skupinkách či ve firmě. Doučuji anglický jazyk, matematiku a český jazyk.

Mimo jiné studuji pedagogiku, takže se neustále snažím vzdělávat v rámci tohoto oboru a podstupovat různé stáže.

Cena:
250 - 300 Kč / 60 min

Můžu dojíždět - Pardubice a okolí, Chrudim.

Možná i výuka u lektora - u mě doma, popřípadě na UPCE.

Časové možnosti:
PO - PÁ, ráno, dopoledne, odpoledne, možná i domluva na večerFotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci