Markéta M.

Markéta M.

100% 21 hod
Od 250 Kč/hod
Přijímá nové studenty

Markéta M.

Přijímá nové studenty

Kvalitní doučování

  • Doučuje také online
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Cena Od 250 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend

Kontaktní formulář

Popis

Jsem studentka germanistiky a bohemistiky na FF UP v Olomouci. Baví mě jazyky a své vědomosti ráda předávám dále. Doučuji děti i dospělé a vždy se snažím o to, aby student danou látku pochopil, tudíž se nejedná o nesmyslné memorování pouček z učebnic. V přípravě k maturitní nebo přijímací zkoušce dbám na to, aby student ovládal všechny potřebné dovednosti dle požadavků Cermatu. Výuka probíhá vzhledem k aktuální situaci pouze online.
Aktuálně nabízím několik skupinových ONLINE kurzů:
ÚT: 17:30-18:30 - příprava k přijímací zkoušce 7. třída ČJ
ST: 18:00-19:00 - příprava k maturitní zkoušce NJ
ČT: 18:00-19:00 - příprava k maturitní zkoušce ČJ
PÁ: 15:00-16:00 - příprava k příjímací zkoušce 9. třída ČJ
Je možné sjednat také individuální výuku šitou na míru Vašim potřebám s jasným plánem, avšak volné hodiny jsou pouze v pátek.
Nabídky od jazykových škol nepřijímám.

Reference (13)

Roman M.

Roman M.

Neověřená reference

S přípravou na přijímací zkoušky jsme byli maximálně spokojeni. Ačkoli je syn spíš tecnicky zaměřený, díky pomoci slečny Markéty si naprosto bez problémů poradil i s testem z češtiny.

Zuzana H.

Zuzana H.

Neověřená reference

Markétu mohu jen doporučit. Pomáhala dceři připravit se na zkoušky z ČJ na střední školu. Byla vždy maximálně připravená a dokázala dceři vysvětlit i látku, které nerozuměla. Za nás skvělá paní učitelka.

Martina H.

Martina H.

Neověřená reference

S doučováním u Markéty byla dcera také moc spokojená. Úžasný přístup, komunikace a znalosti. Velkým přínosem bylo i několik společných streamů.

Arina T.

Arina T.

Neověřená reference

S doučováním u Markéty jsem byla moc spokojená! Ve všechny dny, kdy mě doučovala, přicházela skvěle připravená. Díky našim lekcím mluvení jsem nyní sebevědomější než kdykoli předtím a moje slovní zásoba se rozšířila. Mohu doučující jen a jen doporučit a poděkovat za skvělou přípravu!

Lukáš D.

Lukáš D.

Neověřená reference

Úžasná lektorka, má vynikající znalosti a svou láskou k předmětu nakazí i vás. Na lekce chodí vždy nadstandardně připravená. Komunikuje rychle a ochotně. Připravovat se s paní Markétou bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem udělal ohledně maturity.

Zodpovězené otázky (3)

Tento doučovatel odpověděl na následující studijní otázky