Španělština s rodilým mluvčím, Spanish with native speaker and saxophone playerHumberto L.

Humberto LUis Solórzano Angulo
Účet ověřený:
španělský jazyk, saxofon
Brno
Doučuje i přes skype / internet
150Kč - 300Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
48h+ průměrná rýchlost odpovědi

Ahoj, jmenuji se Humberto a Česká republika se teď stala mým novým domovem. Pocházím z Peru a mým rodným jazykem je španělština, kterou vyučuji v Brně v jazykových školách i soukromě. Rád vás s tímto krásným jazykem seznámím, nebo pomůžu prohloubit to, co už umíte. Nabízím individuální i skupinovou výuku, kterou rád přizpůsobím vašim potřebám.

Jsem také profesionálnám hudebníkem a vedle španělštiny nabízím také hodiny saxofonu. Hru na saxofon jsem studoval v Latinské Americe a rád bych v tom pokračoval i zde. Dávám hodiny jak začátečníkům, tak i středně pokročilým.

PS: Pokud je třeba, používám v hodinách angličtinu. V českém jazyce jsem totiž sám ještě začátečníkem.
----------------------------------
Hi, my name is Humberto, and the Czech Republic has now become my new home. I come from Peru and my native language is Spanish, which I teach in Brno in language schools and privately. I would like to introduce you to this beautiful language or to help you deepen what you already know. I offer both individual and group lessons that I like to adapt to your needs.

I am also a professional musician and besides Spanish I also offer saxophone lessons. I was studying saxophone in Latin America and I would like to continue here. I give the lessons both to beginners and intermediate.

PS: If needed, I use English in lessons. In Czech, I am a beginner myself.Kontaktní formulář


Napsat referenci