Ing. Siegfried K.

Siegfried Kunze
Účet ověřený:
 německý jazyk
  Hradec Králové
  240Kč - 250Kč za 60 minut
  po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  100% zodpovězených zpráv
  26h průměrná rýchlost odpovědi

Jako rodilý mluvčí německého jazyka s vysokoškolským technickým vzděláním nabízím doučovací a konverzační hodiny pro studenty středních a vysokých škol, jakož i pro všechny, kteří si potřebují vylepšit znalost německého jazyka. Vzhledem k svým dlouholetým zkušenostem v práci v zahraničním obchodu nabízím zejména výuku a zdokonalení obchodní a technické němčiny.

Zkuste se učit se mnou a uvidíte, že výuka, jak osobní tak i po Skypu, bude dobrým způsobem, jak si jednoduchým způsobem zlepšit němčinu.
Můžu Vám pomoci:
• získat jistotu při používání německého jazyka,
• efektivně komunikovat v různých situacích,
• mít lepší znalosti německé mluvnice,
• opravit chyby, které nejčastěji děláte.Reference

Die Konversation bei Siegfried Kunze besuche ich wöchentlich seit einem halben Jahr und kann überrascht feststellen, dass meine Fähigkeit sich auf Deutsch auszudrücken unerwartet schnell gestiegen ist. Beim Herrn Siegfried schätze ich vor allem das, dass er ein Muttersprachler ist, also man kann bei ihm die sprachliche Selbstverständlichkeit erleben, die für alle Deutschlernende so wichtig und nutzbringend ist. Für mich persönlich ist sehr wichtig die freundliche aber gleichzeitig nachdrückliche Weise, mit der Herr Siegfried meine Fehler korrigieren weiß, was dazu führt, dass ich alle meine Fehler ziemlich schnell abbauen kann.

Michal Z. - 28. 5. 2017

Lekce němčiny s p. Kunze jsou uvolněné, motivující a po pár hodinách velmi přínosné. Vřele a zodpovědně doporučuji.

Květa K. - 4. 11. 2015


Kontaktní formulář


Napsat referenci