Doučování, které stojí za toSoňa U.

Soňa Urbánková
Účet ověřený:
český jazyk, matematika(základní stupeň, střední škola - bez přípravy k maturitě), anglický jazyk
Litomyšl, České Budějovice, Česká Třebová
Doučuje i přes skype / internet
150Kč - 350Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
dochází za studenty
80% zodpovězených zpráv
11h průměrná rychlost odpovědi

Jmenuji se Soňa Urbánková, je mi 21 let. Jsem studentkou na Jihočeské Univerzitě, kde studuji český jazyk a angličtinu. Dále mám vystudovanou Střední pedagogickou školu v Litomyšli. Doučováním se zabývám již 6 let, z toho 2 roky pracuji jako lektorka pod agenturou Škola Populo. Připravuji k přijímacím zkouškám na gymnázia, střední školy, k maturitě či se zabýváme nedostatečně probranou látkou a opakováním. Pokud byste měli zájem o doučování, nebojte se mě kontaktovat ani Facebooku - Soňa Urbánková (stejná profilová fotka jako zde). :)Reference

Soňa je velmi milá a sympatická slečna. Na hodiny doučování se s ní dá domluvit dle potřeby a časových možností. Používá velmi pěkné studijní materiály a umí látku srozumitelně vysvětlit. Téma hodiny se vždy odvíjí od toho, co aktuálně potřebujete nejvíce probrat. Na studentech ji velmi záleží a vždy se ujišťuje zda student tématu opravdu porozuměl. Byla jsem s ní velmi spokojená a určitě ji doporučuji.

Zuzana M. - 12. 6. 2020

Soňa je skvělá. Díky ní, se zlepšuji v psaní slohových prací. Je přátelská, milá, vtipná a ochotná se domluvit, kdy výuka proběhne. Když udělám nějakou chybu, vždy mi ji jasně vysvětlí, proč to tak nemůže být a vymyslí jiný příklad, který by byl vhodnější. Soňu velice doporučuji, s ní se maturity bát nemusíte ;)

Adéla K. - 5. 3. 2020


Kontaktní formulářNapsat referenci