Doučovaní vysokoškolské matematiky, francouzského jazyka a klavíru za parádní cenyVeronika Č.

Veronika Červenková
Účet ověřený:
matematika, francouzský jazyk, klavír
Praha, Praha 8, Praha 6
200Kč - 300Kč za 60 minut
po obědě,
dochází za studenty
50% zodpovězených zpráv
23h průměrná rýchlost odpovědi

Milí študenti, milí rodičia,

som študentkou 2. ročníka na Univerzite Karlovej v Prahe so zameraním na Obecnú fyziku. V prvom ročníku som si prešla klasickým kurzom Matematickej analýzy - počítanie limít, integrálov a priebehov funkcií a klasickým kurzom Lineárnej algebry - matice, determinanty, vektorové priestory, sústavy rovníc. V prípade, že chodíš do prváku (ČVUT, Matfyz, VŠE) a nerád by si zažíval stres pred zápočtami, veľmi rada Ťa ich doučím.

Vo Francúzsku som žila 6 mesiacov a ďalej som celých 5 rokov štúdia na strednej škole absolvovala na francúzskom bilingválnom gymnáziu v Bratislave. Hovorím plynule na úrovni C1 a veľmi rada naučím rozprávať po francúzsky úplných nováčikov!

Pred rokom som zavŕšila svoje 11-ročné štúdium na Základnej umeleckej škole v Bratislave hry na klavír. Rada si hrám pre seba, ale ešte viac s niekým, kto má o to záujem.

Ak by ste mali záujem o doučovanie, prosím, napíšte mi na mailovú adresu: *****@*** a NIE priamo cez stránku DOUCUJI.eu, inak Vám nebudem vedieť odpovedať.Reference

Veronika je veľmi trpezlivá a milá učiteľka, moju 10 ročnú dcérku dokázala hravou formou naučiť základom klavíra. Dcérka si vďaka Veronike klavír veľmi obľúbila a pokračuje v hre na klavíri na umeleckej škole.

Zuzana B. - 27. 10. 2019

Veronika je veľmi šikovné dievča. Moja francúžština nikdy nebola na dobrej úrovni, konverzácia s ňou mi však extrémne pomohla. Už sa nebojím robiť chyby a napriek tomu, že je jazyk sám o sebe náročný, jej zhovievavý prístup a príprava ma posunuli k vyjadrovaniu základných myšlienok už za pár hodín doučovania. Túto mladú slečnu vrelo odporúčam.

Kristian S. - 22. 10. 2019


Kontaktní formulářNapsat referenci