Lukáš A.

Lukáš Aron
Účet ověřený:
 informatika, algoritmy, datové struktury, návrhové vzory, programování, java, HTML
  Praha
  400Kč - 410Kč za 60 minut
  večer, víkend,
  dochází za studenty
  100% zodpovězených zpráv
  2h průměrná rýchlost odpovědi

Ahoj,

jsem studentem Ph.D na FIT VUT a baví mě programování a jeho výuka. Mimo školní povinnosti jsem software developer/architekt na volne noze.

Výuku se snažím učit srozumitelnou formou včetně příkladů. Interaktivní výuka je intenzivní a přizpůsobena individuálně tak, aby daný student vše dokonale pochopil a uměl přidanou hodnotu ihned začít používat.

Prosím neváhejte mne kontaktovat s jakýmkoli technickým problémem a určitě najdeme společnou řeč.Reference

Výborná komunikace, připravenost, trpělivost, ochota. Děkujeme za srozumitelné vysvětlení látky ke zkoušce. Rádi se na Vás opět obrátíme.

Martina Z. - 19. 6. 2016

Tímto hodnocením potvrzujeme na 100% pravdivost dosavadních recenzí. Museli bychom opakovat to co je zde uvedené, přesto chceme zdůraznit lidský přístup, profesionalitu a trpělivost. Po prázdninách se budeme těšit na další hodiny.

Romana H. - 23. 5. 2016

Doučovanie vždy prebiehalo na vysokej úrovni. Je vidieť, že Lukáš rozumie tomu, čo doučuje. Vždy trpezlivo vysvetlí danú problematiku a prípadne aj znova zopakuje to, čomu nerozumiem. Takže som s ním maximálne spokojný, je skvelý po ľudskej aj profesionálnej stránke. Môžem len odporučiť.

Matej R. - 8. 5. 2016

V pohode ucitel, vsechno vysvetli a kdyz neco nechapu neni problem se k tomu vratit. Takze za me davam 1

Pavel K. - 21. 1. 2016

Profesionální, trpělivý, má srozumitelný výklad, ale především zná velmi dobře Javu. Maximální spokojenost.

Luboš B. - 5. 12. 2015

Naprosto profesionalni pristup, ochota a je videt ze se vyzna v obore. Na 100% doporucuji.

Jan S. - 2. 12. 2015

Výuka s Lukášom je pre mňa zážitok. Hodiny s ním veľmi rýchlo utečú. Výuka je naozaj kvalitná. Dokáže sa mi absolútne prisposobiť, vo všetkom. Vyzdvihujem hlavne jeho trpezlivosť.

Miroslav K. - 23. 11. 2015

S Lukášek se pravidelně setkávám přes dva měsíce a moc mi pomáhá s programováním v jazyce C. Je ochotný, na hodinu vždy připravený a danou látku nejdříve zřetelně vysvětlí a následně vyzkoušíme na pc. Oceňuji velmi rychlou emailovou komunikaci, odkazy na užitečnou literaturu a zadané domácí úkoly, které slouží k upevnění získaných znalostí. S učitelem jsem nadmíru spokojený a Všem ho doporučuji.

Jiří K. - 9. 7. 2015


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci