Blanka R.

Blanka Růžičková
Účet ověřený:
 český jazyk, anglický jazyk - začátečník, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - příprava na maturitu, anglický jazyk - mírně pokročilý, účetnictví - začátečník, účetnictví, matematika - zš
  Děčín
  190Kč - 200Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer,
  70% zodpovězených zpráv
  1h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem studentkou třetího ročníku bakalářského studia na pedagogické fakultě v Ústí nad Labem (UJEP). Obor: český jazyk + společenské vědy.


Vzhledem k počtu studentů nedocházím k nim domů. Výuka pouze u mě.Reference

S doučováním u Blanky Růžičkové jsem byla spokojená.

Jana - 26. 8. 2016

S doučovatelkou Blankou Růžičkovou jsem byla velmi spokojená a vyšla mi vstříct, když jsem potřebovala pomoc s přípravou na zkoušku, která dopadla dobře.

Marie - 25. 8. 2016

Doučování u slečny Růžičkové neDOPORUČUJI a to hned z několika důvodů. Za prvé za to, že jsi to ve škole flákal, budeš muset na každou hodinu pěšky do čtvrtého patra, tedy cca 84 schodů. Za druhé budeš muset při výuce přemýšlet, a to bolí. A za třetí i když je slečna Růžičková trpělivá, empatická a pálí jí to, stejně to budeš TY, kdo bude skládat účty (ve škole, rodičům, sobě). Jak říkám z vlastní zkušenosti, zapotím se na schodech, při výuce a navíc zjistím, že je někdo chytřejší než já = to bych musel být blázen, abych tam vůbec lezl.

Jaromír - 18. 8. 2016

Doučovatelka Blanka Růžičková je opravdu dobrá a spolehlivá. Můj syn je s ní velmi spokojený

Martina - 17. 8. 2016


Tento doučovatel aktuálně není dostupný. Zkus kontaktovat některého z doporučených.

Napsat referenci